Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wierząca w prawdziwaą miłość

Mój facet ma żonę i dwójkę małych dzieci pół roczku i 5 lat. Co mam robić?

Polecane posty

Gość Wierząca w prawdziwaą miłość

Moje drogie :( Rok temu poznałam faceta, jest bardzo przystojny, wykształcony, troskliwy, opiekuńczy, cudowny w łóżku... Ale niestety nie mogę pogodzić się z faktem, że ma żonę i dwójkę dzieci. To ja chciałabym je z nim mieć... Żona powiedziała mu wypier... ponieważ zachorował na raka... Powiedział mi, że nie chce się z nią teraz szarpać bo to nie ma sensu. Jak tylko wyzdrowieje, składa do sądu rodzinnego pozew o rozwód. Na całe szczęście nie ma kościelnego. Nie chcę go opuszczać z trzech powodów: 1. Bardzo go kocham, 2. Brakuje mi go (już 6 razy się rozstawaliśmy i za każdym razem do niego wracałam), 3. Nie chcę opuszczać go w chorobie, to najgorsze co może być. Nie chcę być tak, jak jego żona suka. Poza tym boję się o jego perspektywy na przyszłość. Jeśli będzie dawał dużo pieniędzy na swoje własne dzieci to co z naszym życiem? Ja chciałabym kiedyś kupić domek jednorodzinny albo wybudować... Nie wiem czy w jego sytuacji finansowej to będzie możliwe. Błagam o pomoc moje drogie! Któraś z Was znalazła się kiedyś w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo dramatyzmu w fabule
w związku z czym zero wiarygodności tej ściemy nawet gimgówna nie łykną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierząca w prawdziwaą miłość
Nie do końca rozumiem. Myślisz, że on mnie okłamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahahahahahha12345
przesadzilas:D:D:D moglas napisac ze ma jednego bachora i ten domek i rak kurwa dolal oliwy do ognia:D ale cwicz:D praktyka tworzy perfekcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierząca w prawdziwaą miłość
Czekam na wypowiedzi na poziomie. Ludziom niewiedzącym o co chodzi dziękuję i kieruję na forum o lalkach barbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie brnij dalej
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierząca w prawdziwaą miłość
Może to wydaje się jakąś wymyśloną historią ale to jednak najszczersza prawda i potrzebuję pomocy kogoś doświadczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATKA TERESA BYŁA INO
jedna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z daleka od niego
taki materiał to scenariusz na jakiś wyciskacz łez a nie fakt w rzeczywistości. jasne że nie chcesz tego usłyszec ale facet Ciebie bajeruje na niskim poziomie....taka prawda czy Ci się podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaa
jak wyzdrowieje . .... z raka ile znasz takich przypadków ale pocieszaj się, KOCHANKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzysz w prawdziwą milość
JEGO ŻONA TEŻ !!!!!!!!! SZMATO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knsDLm
autorko ty chyba starasz sie jakies opowiadanka pisac n akafeterii i chcesz zebysmy sprawdzili jak ci idzie no to odpowiadamy - chujowo a teraz pakuj tornister i marsz do szkoly patyczki liczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierząca w prawdziwaą miłość
Ale przecież to ona go zostawiła!!! Ja w życiu nie brałabym się za faceta, którego żona naprawdę kocha i chce z nim być!!! Ona wyjeżdża bo twierdzi, że nie może już patrzeć na chodzącą śmierć! Byłam u niego w szpitalu, to straszne jak się biedaczek męczy!!! Wymiotuje po tej jebanej chemii, co ja mam robić, Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa miłość jest
tylko w bajkach a i one kończą się ....i żyli długo i szczęśliwie......, ale kto to widział ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierząca w prawdziwaą miłość
knsDLm , Ty pierdolony ignorancie wypierdalaj nie mam ochoty czytać czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o gimgowno sie wkurzylo
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI NA LEKCJE PRZYSZLA
:d:p:p I NAM SIE GIMNAZJALISTKA-BAJERYSTKA WCIELA:d:p:p:pszkoda w sumie smiesznie bylo:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzila z tym rakiem
i kurwa domkiem:D ogolnie za duzo najebala tych lzawych szczegolow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och co za glupie prowo żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierząca w prawdziwaą miłość
Muszę skierować się na normalne forum gdzie ludzi naprawdę wierzą w ludzkie tragedie i potrafią coś na ten temat sensownego powiedzieć. Tak się składa, że gimnazjalistką nie jestem chociaż bardzo bym jeszcze chciała. Mam 26 lat, pracuję niedawno skończyłam studia. See you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvmvnhgvh
a kiedy go zostawila? przeciez maja pol roczne dziecko, wy jestescie razem od roku :| myslisz ze dawalaby sobie zrobic dziecko jakby wiedziala o chorobie i chciala go zostawic ;/ PROWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo to prowokacja albo
autorko jesteś głupia gówniara ,jeśli to prawda poczytaj sobie wątki o kochankach i zobaczysz jak niektóre wyniszczył taki związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKHGJHGFDSFGJK
"Ja chciałabym kiedyś kupić domek jednorodzinny albo wybudować... Nie wiem czy w jego sytuacji finansowej to będzie możliwe". A co ma jego kondycja finansowa do rzeczy???? przecież TO TY CHCESZ SOBIE KUPIC DOMEK ? ;D WIĘC KURWO NA NIEGO ZARÓB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnnnhfghggh
zostaw go bo to nie ma przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×