Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
c.halinna

ubrania sportowe

Polecane posty

jak w temacie. gdzie kupujecie, w jakich cenach, jakie sklepy polecacie, jaki firmy polecacie. ogólnie chce wiedzieć wszystko. głównie zależy mi na wygodnych butach i takich bluzeczkach co słyszałam, że jakoś tak sprytnie pochłaniają pot i nie śmierdzą. nie wiem dokładnie o co chodziło i z jakiego materiału to bylo zrobione, gdzieś w przelocie o tm słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep fa-pol.pl, który oferuje znakomite ubrania marki Under Armour. Zamówiłam sobie u nich koszulkę, która wykonana jest z materiału absorbującego pot i nieprzyjemny zapach. Tego typu ciuchy idealnie nadają się do uprawiania sportów aktywnych, są wygodne, jakościowo znakomite. Naprawdę opłacalna inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubranie sportowe to wbrew pozorom bardzo istotna kwestia i nie można jej lekceważyć nawet przy tak wydawałoby się prozaicznej kwestii jak bieganie. Taka odzież nie może nam przeszkadzać w wykonywaniu żadnego ruchu dlatego ważne, żeby po prostu była dobrze dobrana. No i sporo modeli i wzorów jest na tanim sporcie - z resztą nawet cenowo wychodzi taniej niż w jakimkolwiek sklepie takim z tradycyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam sportowe ubrania nawet na co dzien:) Teraz szukam czegoś do biegania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja na sportowo ubieram się tylko jak mam wolne i jestem w domu. Nigdy nie wyszłam w sportowych ciuchach na miasto, wstydzę się. Od jakiegoś czasu myślę o rozpoczęciu biegania i chcę kupić do tego odpowiednie buty z http://www.landersen.pl/ Z tego co wiem mają tam też legginsy, koszulki i bieliznę termoaktywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z ubrań tego sklepu www.chillout-shop.pl dobrej jakosci sa, nie mechaca się, i pasują prawie do wszystkiego - a najwazniejsze, ze sa wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo sportowej odzieży w b.dobrej jakosci udało mi sie kupić u w outletach typu www.odziezangielska.pl - jak dla mnie na siłkę czy poranny jogging w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola79
Chyba najprędziej taką odzież kupi się w specjalistycznych sklepach sportowych. Typową odzież sportową można kupić nawet w budkach na rynku. Jeśli ma to być np. odzież do biegania, to jednak trzeba szukać specjalistycznych sklepów w sieci. W sieci to decathlon lub http://www.badmin.pl/ubrania-damskie-c-31.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio w końcu zgodnie z postanowieniem noworcznym zaczęłam się ruszać ;) Chciałam, żeby wszystko tak zacząć profesjonalnie, kupiłam sprzęt i pomyślałam, że przydałyby się odpowiednie ubrania. No i w internecie właśnie dużo szukałam i znalazłam markę Brubeck. Nie chciałam zamawiać przez inernet, bo zawsze mam problemy z rozmiarówką i znalazłam produkty w zwykłym sklepie sportowym. Duży wybór, ceny nie są wygórowane. Najbardziej do gustu mi przypadła odzież termoaktywna z którą na co dzień nie mogę się rozstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside mają fajne ciuchy do biegania, butów bym tam nie kupiła, ale ciuchy mają fajne i się sprawdzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasia2311
Ja gorąco polecam odzież sportową z firmy Sarafis. Produkty sportowe na wiosnę są tam nieziemskie i w bardzo atrakcyjnych cenach :) Sama właśnie dokonałam zamówienia, nie mogę się doczekać aż zacznę biegać w nowych bucikach i legginsach! :D http://sarafis.pl/damskie/filtry/przeznaczenie,basen,bieganie,fitness,koszykowka,nakrycie-glowy,outdoor,plaza,sporty-zimowe,trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasia2311
Ja gorąco polecam odzież sportową z firmy Sarafis. Produkty sportowe na wiosnę są tam nieziemskie i w bardzo atrakcyjnych cenach :D Sama właśnie dokonałam zamówienia, nie mogę się doczekać aż zacznę biegać w nowych bucikach i legginsach! :))) http://sarafis.pl/damskie/filtry/przeznaczenie,basen,bieganie,fitness,koszykowka,nakrycie-glowy,outdoor,plaza,sporty-zimowe,trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np ciuchy do biegania kupuje tutaj www.senseishop.pl raz kupowalam tez buty, ale wiadomo, jak porządne to starczaja na dlugo i jeszcze nie musiałam kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralt4
Jakościowo to dobry sprzęt sportowy mają na stronie www.domenasportowa.pl . Kupiłem tutaj chociażby świetną kurteczkę do biegania odprowadzającą wilgoć. Normalnie pewnie musiałbym za nią wydać w innym sklepie 2,3 dychy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem fanką "supersklep.pl" - wszystko tam kupuję. Ale ceny nie są jakieś super przyjazne niestety :p W ogóle sportowe ubrania mają to do siebie, że sporo kosztują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrania sportowe najczęściej kupuję w decathlonie, ponieważ nie jest tam wcale drogo, a zawsze wszystko znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia13456
idzie wiosna, czas zwiekszonej aktywnosci wiec należy zaopatrzeć się w nową sportową odzież. Ja oczywiscie zrobilam to tu http://4fsklep.pl/odkryj_swoja_sile_-_ogolny,517,0.html i jestem bardzo zadowolona. Wam również polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście zawsze zaopatruje się w tym sklepie http://sarafis.pl/damskie/filtry/przeznaczenie , ponieważ mają duży wybór, przystępne ceny oraz rabaty :) Można wybierać w markach jak Nike, adidas, Reebok.. Polecam w szczególności jeśli ktoś chce zaopatrzyć się w rzeczy do biegania :) Na początku sama nie zwracałam uwagi w czym biegam,ale jak kupiłam odpowiedni asortyment to zauważyłam różnice i to ogromną. Teraz bieganie to przyjemność! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sportowe ubrania kupuje zazwyczaj marki under armour, bardzo fajnie sa po prostu wykonane. Zazwyczaj w tym sklepie www.senseishop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyrunner
a co myślicie o kolekcji active quiosque ? Te ciuszki są według mnie super, żeby ubrać w ciągu dnia albo na ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej kupuje w decathlonie. Mają tak bardzo duży wybór odzieży sportowej i w różnej rozmiarówce, a ja właśnie takiej szukam. Ceny też są bardzo przystępne, dlatego chętnie tam zaglądam. Czasami kupuję też w sklepach typu lidl czy biedronka. W ramach sportowych akcji również mają porządną i wygodną odzież i obuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najchętniej kupuję odzież sportową na www.kajasport.pl Maja bardzo dobrą jakość produktów i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a luźne, hip-hopowe rzeczy? np z www.chillout-shop.pl - mają tutaj naprawdę fajny, młodziezowy asortyment, który pasuje nie tylko na codzień, ale także na imprezy, koncerty itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość: dokładnie ciuchy z www.chillout-shop.pl sa naprawdę mega fajne! luźne i można je zestawić z innymi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×