Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trójkącik

Przyprowadzam do naszej sypialni moje koleżanki.

Polecane posty

Gość trójkącik

Raz na jakis czas robimy sobie trojkacik z moim facetem i zapraszam jakas fajna kolezanke. Jest taki zadowolony i wdzieczny. Ja tez lubie tak urozmaicac nasz seks. Wkurza mnie tylko to ze on nie pozwala mi przyprowadzic kolegi. Mowi ze to wykluczone i nigdy w zyciu na to nie pozwoli. Uwazam, ze to nie fair on sie zabawia z dwoma laskami w lozku, a ja z dwoma facetami juz nie mogę? Egoista, nie mam pojecia jak go przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkącik
kto ja? niby czemu? skoro jemu i mnie to odpowiada. Kochamy sie i jestem bardzo przez niego dowartosciowana, to czemu nie? Te koleżanki to z mojej inicjatywy, nie z jego.. jego musiałam do tego dlugo przekonywac. Nie chcial sie zgodzic dopiero jak przyprowadzilam wkoncu kolezanke to go przyciagnelysmy i sie zaczelo. Oczywiscie nie dzieje sie to czesto. Powiedzmy tak 3 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkącik
O to jestem spokojna:) Wiem ze tak nie zrobi, skad ty mozesz to wiedziec jak go nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie, ja bym też tak chciał żeby żona przyprowadzała jakąś koleżankę, ale faktycznie na faceta bym się nie zgodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapiczka71
ale jestes beznadziejna sama sobie zakładasz sznur na szyję hehe.czyli jemu ma byc fajnie a tobie nie tak ? ? ? nic tylko kwestia czasu jak wasz związek o ile można to tak nazwac się rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkącik
ale czemu? nie uwazasz ze to egoistycznie? ty mozesz z dwoma laskami, a jej pragnienia sie juz nie licza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkącik
ja pierdole no moze i sie rozpadnie, co sie tak do tego przyczepiliscie? nie taki byl temat! jakbym chciala to bym zalozyla "przyprowadzam kolezanki, czy moj zwiazek sie rozpadnie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapiczka71
juz ci mówię po prostu zrób to tak samo jak z koleżankami,przyprowadż łosia,popijcie sobie razem z nim i z partnerem i rozłóż nogi,reszta sama pójdzie.a za rok jak sobie urozmaicisz życie erotyczne-w końcu zabraknie atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi, że kobiety mają większe skłonności do seksu z innymi kobietami, wiele mimo, że nie jest lesbijkami to również czuje pociąg do innych kobiet, a jeśli facet nie jest homoseksualistą to po prostu czuje wstręt do innych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dorzuce swoje 2 gr jako facet - jakby moja partnerka przyprowadziła koleżankę do łóżka byłbym w niebo wzięty a jakby zaproponowała że w zamian ja, kolega i ona to bym spełnił jej marzenie nie ma problemu, powinno się umieć otrzymywać dary ale również je dawać. Co do wcześniejszego wpisu tutaj kolegi Marcina33, a co ma homoseksualizm tutaj wspólnego z trójkątem ?? Przecież ten 2 facet jest tam po to aby dać rozkosz kobiecie nie drugiemu facetowi Do autorki topiku - szkoda że Twój facet tego nie rozumie bo w końcu przestaniesz przyprowadzać koleżanki i się mocno zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak coś ma bo ja bym nie chciał oglądać innego penisa koło siebie, ale to tylko moje osobiste odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądanie a dotykanie to dwie różne rzeczy ale masz rację dla każdego to inny punkt widzenia dla Ciebie ma coś z homoseksualizmu dla mnie akurat zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkącik
no ja tez uwazam ze to z homoseksualizmem nie ma nic wspolnego. ja lesbijka nie jestem, ale lubie sobie zrobic dobrze z jakas koleżanka :) oczywiscie inaczej wyglada takie cos w ukladzie 2m na 1k. Mezczyzni skupiaja sie na kobiecie i to mnie wlasnie tak kreci i chcialabym spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 81paweł81
do Carte Blanche: może to i nic dziwnego widzieć koło siebie drugiego penisa, ale ciekawe co byś sobie myślał jakbyś go widział w ustach Twojej żony, która z namiętnością by go obciągała a później zlizywała z niego spermę i się z Toba całowała. Chyba że lubisz smak drugiego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzdana
to macie problem bo u mnie mąż namawia mnie na trójkącik ale z facetem ,ale ja nie m,am odwagi się zgodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 lat
gdyby moja zona przyprowadziła by mi koleżankę, to ja bym się odwdzięczył. Czasem jej to mówię to wtedy ma większą ochotę na sex ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona jak usłyszała o mojej podobnej propozycji popatrzyla na mnie jak na wariata i powiedziała - a co jak ja zechce faceta, jak chcesz tego to ja mam mieć najpierw faceta bo nie wyobrażam sobie patrzeć jak stukasz jakąś laskę. Skończyło się na tym, że to ja patrzyłem jak ją stukaja inni przez parę kolejek. Potem zgodziła się na parę, żeby był facet i dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bomba jezeli pzyprowadzasz kolezanki dla chlopaka czyli bardzo musisz go kochac bo kazdemu facetowi marzy sie trujkacik z 2 laskami. Natomiast z jego strony bardzo samolubne jezeli ty masz ochote na jakiegos kolege to powinien sie zgodzic ja bym odrazu sie zgodzil majac taka dziewczyne ktora tak mi dogadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×