Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toooo juzzzz

JAKI PREZENT NA ROCZEK DLA DZIEWCZYNKI ?

Polecane posty

Gość toooo juzzzz

Prosze doradzcie, ja nie mam dzieci, a ide na roczek corki kolezanki. Prezent za max. 100zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o laptopa to moja córcia dopiero teraz zaczyna się nim interesować a ma prawie 3 latka. kucyki pony są malusie i sugerowany wiek to od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooo juzzzz
Ten pojazd jest rzeczywiscie fajny, tyle ze oni maja male mieszkanie, obawiam sie ze mala nie moglaby tam specjalnie poszalec. Za to ten spiewajacy Puchatek... to mogloby byc fajne, bo zauwazylam ze mala bardzo lubi wszelkie melodie i od razu zabiera sie do tanca ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooo juzzzz
Dziekuje w takim razie, chyba zdecyduje sie na cos takiego wlasnie :) Poszukam jeszcze u siebie, moze dostane go w sklepie stacjonarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najciekawszy
prezencik na 1 roczek to wlasnie cos co gra, swieci, dzieci to bardzo lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
a może jakas lalke do przytulania lub miśka zazwyczaj dzieci mają sporo zabawek grających itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooo juzzzz
Miskow i przytulane on ma calkiem sporo, jeszcze chyba nie jest na etapie fascynacji lalkami. Z tego co tylko udalo mi sie zaobserwowac to najciekawe sa dla niej zabawki grajace, migajace, cieszy sie jak walnie w taka, a ona sie odzywa ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAllllo!!
ty patrzysz na daty?Ta mała zaraz będzie miała 4lata.Temat sprzed 3 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie- nie patrzy na daty
bo to nędzna reklama durnowatych bukietów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baelll
No a mnie sie podobaja i mysle ze jest to doskonaly pomysł, na pewno rodzice wykorzystaja taki prezent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiałabym na zabawki. Najlepiej to takie, które są obecnie popularne ;) Moje bratanice szaleją na punkcie furby. Na Twoim miejscu kupiłabym puzzle dla dzieci lub jakąś grę edukacyjną w postaci mówiącego misia. Dzieciaki to uwielbiają. Przejrzyj sobie oferty na krolestwdzieci.pl mają tam bardzo dużo propozycji zabawek dla dzieci w różnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam chrześnicy za 100 zł na roczek taką fajną zabawkę Fisher - Price Garnuszek na Klocuszek. Bardzo ciekawa zabaweczka. Siostra była bardzo zadowolona, mała również :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rzeczy są teraz na http://babymama.pl/ - bo mają kod rabatowy (wystarczy wpisać hasło: dlamamy w koszyku przed zapłatą). Nie da się ukryć, że nie jest to jakieś ciężkie, a przyznają zniżkę. Ostatnio braliśmy i robiliśmy z żoną naprawdę spore zakupy, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaH
Kup coś co może okazac się praktyczne, wydaje mi sie, ze jakiś fajny kocyk od https://maylily.pl/pl/ , może być bardzo dobrym prezentem. na pewno bedzie z niego korzystać a jak kupisz taki z wyhaftowanym imieniem to w ogóle bedzie wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Kapsuła Czasu
Polecam Kapsułę Czasu :-) pozwoli zachować najwspanialsze chwile z dzieciństwa I wywoła poruszenie po kilku latach, kiedy się ją otworzy. Stworzyłam ją będąc mamą, gdyż też wiecznie miałam kłopot z kupieniem wartościowego prezentu:-) https://m.facebook.com/commerce/products/2114098755274722/?rid=544824949213689&rt=6&hsi=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Zapisałeś się do szkoły, ale Twój kierunek nie wystartował? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Opis: usmiech.gifOpis: usmiech.gifOpis: usmiech.gif Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Opis: usmiech.gif Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! Opis: usmiech.gif ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×