Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faficzka2006

pochwalmy się!

Polecane posty

Gość faficzka2006

waga sprzed ciąźy 58, waga z 40 tc-72, poród 12.11, waga 2 tygodnie po ciąźy-56 i zero tłuszcza-tylko skóra do naciągnięcia i wyćwiczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już chciałam napisać, że zaliczyłam fizykę jako jedna z 17 osób na 200 z roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka2006
wzrost 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nei ma czym się chwalić
specjalnie, bo przytyłaś w normie i nie startowałaś ze zbytnio niskiej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka2006
a ja jak wygram 15 milnionow PLN w lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faficzka2006
dla mnie jest, bo wszystkie kobity w rodzinie zaniemogły po porodach i byly roztyte, wiec mialam szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojko jajko
a moze lepiej sie pochwalic ze masz dziecko zdrowe, wkurzaja mnie takie krowy, ja znam dziewuche ktora 5 urodzila i wazy 50, wiec nie chwak sie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojko ogarnij się
To teraz jej świat ma się kręcić tylko wokół dziecka? I nie ma prawa nawet pomyśleć o ot ym, żeby ładnie wyglądać :O Sama jesteś krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem lepsza :P - waga sprzed ciązy 58 kg, koniec ciązy 66 kg, trzy dni po porodzie 56,5 kg. Zero rozstepów, żadnej skóry do naciągania (wszystko mi wciągło idealnie) :P córcia zdrowiutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze ma sie czym chwal
bo jak sie widzi dookola to przytycie w normie jest rzadkością, wiekszosc sporo tyje i nie gubi tych kg:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a moze lepiej sie pochwalic ze masz dziecko zdrowe, wkurzaja mnie takie krowy" sama jesteś krową. Sama pewnie nie masz się czym pochwalić, więc jedziesz po innych to, że się cieszymy z tego, że nasze dzieci są zdrowe nie znaczy, ze mamy zapomnieć o wszystkim innym. Nie jesteśmy tylko matakmi, ale również kobietami, żonami itd. zawsze się znajdize jakaś paskuda, która na każdy uśmiech i żart reaguje alergicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aż tak dobra nie jestem, choć też nie najgorsza :) przed ciażą 65 kg w dniu porodu 77 kg po miesiącu waga sprzed ciąży po 3 miesiącach 60 kg obecnie 53 kg, najmniej od 7 lat! a i 168 cm mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac niektorych
kole w oczy to, że kobiety wciaz pozostaja kobietami i zalezy im na wygladzie a nie zamieniają sie w otyłe mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka, brawo - docelowo z 65 kg na 53 kg :) No nie wiem czy Ty tutaj najlepsza nie jesteś w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfggs
Oj dziewczyny...to ja wam bardzo zazdroszczę :( waga przed ciążą 57 kg. w 40 tc - 78 kg...a obecnie 62 i męczę się ze zrzuceniem. Ach...i te cholerne rozstępy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁADNIE DZIEWUSZKI, ŁADNIE!! Ja przed 58kg, 38tydzien- 76kg :))), teraz 60 :(, wzrost 174cm wiec nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam napisze
ale nie komentujcie że jakiś anorektyk jest ze mnie....:) wzrost170cm I ciąża: przed ciążą 45kg, w ciąży 66kg, po ciąży 47kg...zero jakiejkolwiek "naciągniętej skóry" płaska jak deska.... Często rozmiar ciuchów 36 jest na mnie za duży...:( i z tego powodu mam kompleksy. Teraz jestem w drugiej ciąży.. i jestem w 5miesiącu i ważę 50kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam napisze
jak czytam waszą wagę po ciąży to wam zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×