Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takajednasobie

Zespol na wesele małopolska......Szukam....fajny i w rozsądnej cenie PORADZCIE

Polecane posty

Gość gość
witam! jeśli miałabym polecić zespół muzyczny, to tylko i wyłącznie KRAKUSBAND! potrafią zapewnić super zabawę i do tego nie za miliony monet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół NieMaMocnych! grali u mojej siostry i muszę powiedzieć, że jeśli kiedykolwiek będę urządzać własne wesele, to nie wyobrażam sobie go bez kapeli Nie ma mocnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj lepszy, bo z większą kulturą często dj podchodzą do wesela. Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. Zespół Nie Ma mocnych bardzo serio podchodzi do wesela. Pełen profesjonalizm. Nawet zmęczenia po nich nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, co poprzednik napisał. Zespół świetny! Nie potrzeba już było żadnych atrakcji weselnych typu barmany, anioły itp. Sam zespół był atrakcją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka dobrego zespołu na wesele w 2019 roku ja polecę Różowa Pantera Band, naprawdę chłopaki grają od serca ,aż siedzieć się nie chce tylko by się tańczyło, w czasie grania robią krótkie przerwy ,dzięki czemu nikt raczej nie zacznie się nudzić. Według mnie ocena 100/10 polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okolic Krakowa masz fajny zespół Nie Ma Mocnych. Warto o nich pomyśleć, bo fajnie grają i mają wieloletnią praktykę w prowadzeniu imprez. Skontaktuj się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela G
Jeżeli szukasz fajnego i taniego zespołu na wesele z całego serca polecam panów z Różowej Pantery:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wspomniany wcześniej Nie Ma Mocnych, to zespół, który ma za sobą lata doświadczeń w prowadzeniu wesel. świtni, muzykalni i kulturalni! Miałam ich na swoim weselu i jestem przeszczęśliwa, ze to właśnie oni zajęli się oprawą weselną. Duże szczęście mieć taki zespół na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf

Mój typ na rozkręcenie dobrej zabawy na weselu to na 100% Różowa Pantera, myślę że dogadacie się bez problemu we wszystkich ważnych kwestiach, spróbuj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Naie Ma mocnych super kapela!! Każdy kawałek zagrany i zaśpiewany czysto, a mam słuch muzyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Witam serdecznie
Gramy w dwuosobowym składzie - wokal męski i damski + instrumenty klawiszowe.
Dysponujemy pełnym nagłośnieniem i oświetleniem dobieranym w zależności od rodzaju i wielkości sali.
Bawimy muzyką przekrojową - od największych hitów lat 70' do współczesnych ( w tym utwory zagraniczne, biesiada, disco polo, klasyki polskich scen).
Prowadzimy biesiadę między stołami z akordeonem, tamburynem , mikrofonem bezprzewodowym.
Gramy bloki po 8-10 utworów , w zależności od wytrwałości gości na parkiecie. Przerwy około 10 minut+te na posiłki uzgodnione z kuchnią.
W trakcie wesela prowadzimy zabawy( np pociąg, lambada), oprócz tego przeprowadzimy tradycyjne oczepiny dostosowane długością i żartem do Państwa potrzeb. Przewidujemy drobne zabawne upominki i dyplomy dla zwycięzców.
W razie dociekliwszych pytań jesteśmy do dyspozycji.
Pozdrawiamy serdecznie
Natalia & Jurek

tel. 507 466 004
https://www.facebook.com/artduomusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

zamiast zespołu polecam wybrać DJa.

u nas grał DJ Grzegorz Baster, niesamowity muzyk i do tego super wodzirej, potrafi rozkręcić imprezę i sprawić, by wszyscy bawili się na pełnych obrotach do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna

Mój typ na rozkręcenie dobrej zabawy na weselu to na 100% Różowa Pantera, myślę że dogadacie się bez problemu we wszystkich ważnych kwestiach, spróbuj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja W

Różowa pantera to zespół wart , wszystkich pieniędzy! Zapraszając ich macie gwarancję , że wszystko pójdzie zgodnie z waszymi marzeniami i wyobrażeniami. Panowie ogarniają  co trzeba i są bardzo pomocni w czasie uroczystości. Para młoda dzięki temu może się swobodnie bawić i cieszyć z gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIKA

Z własnego doświadczenia wiem że na weselu bardzo dobrze sprawdza,Dj. Polecam Serdecznie DJ Grzegorz Baster- gwarancja sukcesu i dobrej zabawy.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRYK F

POLECAM GORĄCO RÓŻOWĄ PANTERĘ! ZAWSZE PATRZĄ PRZEZ RÓŻOWE OKULARY I POZYTYWNĄ ENERGIĄ ZARAŻAJĄ  SWOICH SŁUCHACZY.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław

Proponuję zamiast zespołu weselnego zaprosić DJ Grzegorza Bastera, to zawsze może być miła odmiana od tradycji i ciekawe doświadczenie. Ja na swoim weselu też zaryzykowałem i wcale nieżałuję. Goście po uroczystości byli zachwyceni i wspominają do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia

Na weselu mojej wnuczki świetnie sprawdził się DJ Grzegorz Baster. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz
Dnia 12.04.2019 o 11:46, Gość Leokadia napisał:

Na weselu mojej wnuczki świetnie sprawdził się DJ Grzegorz Baster. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni.

Ten DJBaster wystawia fakturę za usługę, czy gra nz czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta Kisiel

DJ Baster rzeczywiscie jest całkiem spoko na imprezy. Jestem bardzo zadowolona. Zrealizował wszystko co zaplanowaliśmy w 100% bez żadnych problemów za  fajną cenę.  Prawdziwy profesjonalista w swoim fachu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspekcja
20 godzin temu, Gość Afrodyta Kisiel napisał:

DJ Baster rzeczywiscie jest całkiem spoko na imprezy. Jestem bardzo zadowolona. Zrealizował wszystko co zaplanowaliśmy w 100% bez żadnych problemów za  fajną cenę.  Prawdziwy profesjonalista w swoim fachu. 

wystawia fakturę, czy gra na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikodem.

Proponuję na wesele zespól Różowa Pantera u mnie zagrali rewelacyjnie, goście do dziś miło wspominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Ja całym sercem jestem za DJ Grzegorzem Basterem. Bardzo fajnie poprowadził nasze wesele, nie było nudno a wyjątkowo zabawnie. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Różowa Pantera jest the best! Fajny repertuar oraz zabawy weselne z humorem. Cena też ok,  grali na weselu mojej córki. Najwspanialsze wesele na jakim do tej pory byłem. Polecam innym rodzinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor

Przed zamówieniem zespołu koniecznie sprawdzcie, czy wystawiają fakturę za usługę, bo jak grają na czarno i na przykład nie płacą podatków to możecie mieć po weselu niemiłą niespodziankę w postaci wezwania do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Na swoim weselu postawiłem na zabawę z DJ Grzegorzem Basterem i uważam to za najlepszą decyzję w żuciu. Facet jest profesjonalny, zajmuje wszystkim od a do z i do tego ma całkiem rozdądne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Zespół Murań jest the best!! Piękna barwa głosu i muzyka w sercu bardzo przejawiają za tym zespołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek i Aneta

Ja postawiłem również na DJ Grzegorza Bastera i goście mieli bardzo dobrą zabawę a my spokojną głowę o poprowadzenie imprezy i całą organizację. Czasami warto w sytuacji w której znajdujemy się zwykle pierwszy raz poprosić o pomoc kogoś z dużym doświadczeniem scenicznym. Dziękujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
Dnia 27.06.2019 o 12:14, Gość Anastazja napisał:

Ja całym sercem jestem za DJ Grzegorzem Basterem. Bardzo fajnie poprowadził nasze wesele, nie było nudno a wyjątkowo zabawnie. Pozdrawiam 

Wystawił Ci fakturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×