Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takajednasobie

Zespol na wesele małopolska......Szukam....fajny i w rozsądnej cenie PORADZCIE

Polecane posty

Gość Ti Amo
Zespół Ti Amo 5 osobowy zespół oprawa muzyczna imprez okolicznościowych 100% muzyki na żywo Młodość,energia,profesjonalizm Więcej na: www.tiamo.za.pl Zapraszamy do współpracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrownBand
Polecamy się i zapraszamy na naszą stronę www.crownband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekzlasuu
poważnie ci się podobali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
do dupy te zespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka-sprośka
Slubniczka wg ciebie 2 osoby to zespół? może jeszcze grają na żywo? ty ich miałaś u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak u mnie grali, ja sobie życzyłam aby były 2osoby, grają na żywo i byli super, ale jak ktoś chce to mogą grać w 4czy 5nie pamiętam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka-sprośka
aha czyli jak słyszałaś perkusję, gitarę, bas czy saksofon to oni mieli to schowane pod stołem i po kryjomu grali na tym nogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana powiem ci tak, usłysz ich na żywo i wtedy krytykuj, TiR wychował Pectusa i słysząc jak ten zespół gra nic dziwnego że Pectus jest tak dobry, tyle w temacie, usłysz a później krytykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka-sprośka
kochana ja nie krytykuję i nie oceniam ich jako muzyków, ale jeśli dla ciebie dwóch gości to zespół i to grający na żywo to masz średnie pojęcie o temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuk1aa
kto zna zespól Endlers z okolic Bielska Białej. Zależy mi na jakiejś opinii o tym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek567
Ja byłem na weselu w Bielsku-Białej gdzie grał zespół Endlers. I muszę powiedzieć że jest to zespół z górnej półki. Mają bardzo krótkie przerwy, świetnie prowadzą wesele a ich repertuar niesamowicie przystosowali do gości (ogólnie to wszyscy byli pod wrażeniem zespołu). Ile zespół sobie liczy za wesele nie mam pojęcia, słyszałem że podobno niedrogo, ale też wiecie jak jest z tym "podobno" najlepiej chyba ich spytać. W każdym bądź razie zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drums_man
Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, także orkiestra uświetniająca Twoje wesele powinna być wyjątkowa. Podczas wesela: - przygrywamy pod kościołem, domami pani Młodej i pana Młodego - bawimy gości na sali tanecznej - odgrywamy i śpiewamy przy stołach - prowadzimy zabawy i konkursy dla gości i pary młodej http://youtu.be/hCgHS7dcu94 Angażując Comodo w oprawę muzyczną Twojego wesela zyskujesz: - świetną muzykę na żywo i szeroki repertuar - uśmiechy na twarzach zarówno naszych jak i gości Nagrania live z wesela: http://youtu.be/8zDTSlvafKM Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i własnym transportem. Dodatkowo jeśli zechcesz, Twój ślub może ubarwić śpiewem w kościele wokalistka zespołu. http://youtu.be/kca7BQrfHso Tarnów -Dębica Kontakt: 729 169 724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół na Wesele ARIUS
Zespół Muzyczny ARIUS z okolic Tarnowa/Tuchowa oferuje kompleksową oprawę muzyczną różnych imprez okolicznościowych tj. wesela, studniówki, bankiety, dancingi, festyny itp. Szeroki repertuar, jak i profesjonalne wykonanie utworów sprawia, że każda impreza ma wyjątkowy i niezapomniany charakter. Gramy wyłącznie na żywo na wysokiej jakości sprzęcie muzycznym! Więcej informacji na stronie www zespołu ====> www.zespolarius.dbv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeena
byłam na 2 weselach gdzie grali, było ok nawet mi się podobało...jednak szczerze to na swoje wesele które mam w sierpniu zamówiłam zupełnie inny, powiem szczerze troszkę tańszy ale płynie im ta muzyka są młodzi ale dają czadu i co wazniejsze grają typowo pod nogę :) co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattrin
Z Małopolski akurat nie znam, ale na moim grała Kapelanawesela.pl i byli świetni :) Osobiście bardzo dziwię się dziewczynom, które wolą mieć DJ'a na weselu.. Co najmniej trzech muzyków grających na żywo, w tym wokalistka z dobrym głosem to jest to, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.. W każdym razie, jeśli o mnie chodzi, to nie żałuję, więc może nawet rozsądnie byłoby zajrzeć do tej kapeli, bo dojezdzaja na wesela na terenie calego kraju. Ja np. mialam w B-stoku slub ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetniektobylenormalny
Zgadzam się z koleżanką wyżej Dj to nie to samo co zespół, ja na swoim miałam kapelę 6-cio osobową wszystkie instrumenty potrzebne czyli gitara, bas, perkusja, klawiszki, saxofon i wokalistka i oczywiscie panowie też śpiewali byłam bardzo zadowolona, wesele miałam w Piotrkowicach (małopolskie). więcej zespołów możesz znaleźć na planujemywesele.pl tam zaznaczysz miejscowość (pojawią sie tez okolice wybranej miejscowości) z jakiej mniej więcej by Cie zespół interesował. Ja mam trzy ulubione: Geminix, Czacza(myślenice) i Teraz MY... no i fajnie tez nawet gra Arius, podobno fajnie bawią ludzi, i repertuar maja pod każdą nogę, z tego co koleżanka mi opowiadala jak była na weselu i grali. Powodzenia w szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimmy86
A ja polecam zespół CichyBand jest naprawdę świetny, bardzo profesjonalny a do tego mają świetną energię, wszyscy naprawdę świetnie się bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witja
Witam serdecznie ja polecam zespół Alabama z Kocmyrzowa super grają i bawią gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajdjsjjdks
A CZY WIECIE COŚ NA TEMAT ZESPOŁU "SAMI SWOI" Z POZNACHOWIC? NIE MAJĄ STRONKI I TROCHĘ SIĘ BOJĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allesss
a my polecmay Arius widzimy ze ktos juz tu pisal o nich tak graja fajnie i w rozsadnej cenie, grali u nas na weselu, a nawet wiecej cale je poprowadili polecamy maja strone i nasze i pewnie wielu innych u których grali wielkie podziekowanie. Dziekujemy Wam! Pozdrawiamy z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbacz
polecam stronę www.swadba.pl/firmy/kategorie/zespoly-weselne/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanaplapka
Hej Ja polecam zespół gorenitz z olkusza grają 100% na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica1998
Zdajemy sobie sprawę, że dobry zespół muzyczny na wesele powinien nie tylko poprawnie odegrać szereg utworów, ale musi umieć rozemocjonować słuchaczy. Podobnie jest oczywiście w przypadku wszelkich innych okoliczności, które organizatorzy decydują się urozmaicić występem zespołu muzycznego. Zespół BLUE BIRD kieruje swoją ofertę do tych Państwa, którzy cenią sobie wysoki profesjonalizm wykonawczy (gra na żywo), ruch na scenie oraz znakomite utwory muzyki rozrywkowej. http://www.zespol.net/ Repertuar jest bardzo bogaty i urozmaicony: Począwszy od hitów z lat 60-tych, po przez lata 70-te, 80-te, 90-te oraz najnowsze przeboje. Dzięki temu zawsze trafiamy w gusta naszych gości http://www.zespol.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Wpisz w google DJ NA WESELE i czytaj ! Zdecydowanie odradzam (sprawdzałam) zespoły nawet za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
na wlosy nanosze ciasto tortowe z truskawkami wstawiam do piekarnika glowe na 200 stopni i za godzine z gotowym ciastkiem ide na miasto. wygdladam bardzo apetycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol-kameleon.pl
Witam serdecznie. Zapraszam na naszą stronę internetową www.zespol-kameleon.pl 4 muzyków po szkołach muzycznych, każdy z nas gra na co najmniej 2 instrumentach. Na próbach kładziemy nacisk na jak najlepsze brzmienie, inwestujemy w nasz sprzęt zarówno muzyczny jak i wizualny. Mamy jeszcze jakieś wolne terminy, Polecam, zapraszam do kontaktu Pozdrawiam Marcin kontakt : puzon2025@wp.pl lub marcinirl@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×