Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takajednasobie

Zespol na wesele małopolska......Szukam....fajny i w rozsądnej cenie PORADZCIE

Polecane posty

Gość rbrebeanten
80% kapel i 99% dj-w ma duzo terminów wolnych :-p ale wy z tego kameleona to przegięliście :o przecież wy nie macie pojęcia o muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbrebeanten
wedźcie na stronę i posłuchajcie Rock&roll is King :o totalna masakra ... a angielski to chyba z innego wymiaru :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina R
Ja natomiast widziałam na dvd ten zespół Bellcanto, całkiem ładnie grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że najlepiej jest brać zespół z polecenia, ewentualnie gdy było się na weselu, na którym gał, albo na próbie. Ciężko jest ocenić zespół po mp3 na stronie :D My byliśmy na występie zespołu Dobra Zabawa z Kapeli Na Wesela w Warszawie, by się przekonać czy skorzystamy z ich oferty :D Z tego, co się orientuję niewiele zespołów oferuje taką możliwość.. A i nasze wesele będzie na Pomorzu, dojeżdżają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
z powodu nieznajomości nut i braku poczucia rytmu,moi byli juz koledzy wylali mnie z kapeli :o teraz błakam sie po weselach,sprzatam kible,zmywam naczynia,a w przerwach robię za pojemnik na sperme dla pijanych gości weselnych i niektorych - zaznaczam - dj-w,którym ochoczo zawsze robie genialnego loda i zawsze zpołykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plgtyuhgv
www.zespol- kwartet.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz:)ka
Zapraszam na moje forum ślubo-weselne z regionu Śląsk-Małopolska Adres: www.Wianeczek.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dafnia_
Odświeżam temat. Szukam dobrego zespołu, najlepiej pięcioosobowy skład. Mieszkam w Grybowie. Dobrze, gdyby członkowie byli młodzi, energiczni, a nie w starszym wieku. Oczywiście ważne też jest doświadczenie, wolę, aby byli pewniakami. Szeroka gama instrumentów też się przyda, no i pomysłowość. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga9487583
Sprawdź sobie zespół ARIUS, z okolic Tarnowa, byłam z narzeczonym na próbie u nich, młodzi, zdolni, wiedza co robią, nam się bardzo spodobało, grają w dobrych pieniadzach, prowadza tez zabawy, cale wesele tak jak np. u nas beda, oczywiscie beda u nas grac, dobry repertuar dla kazdego dostosowany. bylismy u niejednego zespolu ale ten wydal sie nam najlepszy z posrod tych co sluchalismy. warto jechać i posluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne propozycje zespoły i dj na imprezy weselne Dj na wesele Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWART
Polecam zespół AWART. Pełna oprawa muzyczna, wszechstronny repertuar, wysoki poziom oprawy artystycznej i oczywiście dobra zabawa, 100% na żywo. Wokalistka, 3 wokalistów, gitara, saksofon, akordeon, klawisze, perkusja. Można się kontaktować pod tel.: 503 897 375 / 602 244 936 Lub pisać na mail: awart@onet.pl W razie zainteresowania prześlemy szczegółową ofertę, demo zdjęć i nagrania naszych występów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1600
Czy ktoś może był kiedyś na weselu gdzie grał zespół Popularni z Krakowa?? Jeśli tak to bardzo proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funfun
tylko nie Awart ! Tylko nie Awart !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femme236
Ponawiam pytanie o Samych Swoich z Poznachowic Górnych - ktoś coś wie? Znam ceny widziałam filmiki na yt, moim zdaniem wymiatają chłopaki. nurtują mnie tylko trzy rzeczy: 1) czy długo graja cięgiem, bo słyszałam kapele które grały 4 kawałki a potem "na jednego" i pół godziny przerwy 2) jak im wychodzą zabawy, bo tego nie widziałam 3) gdzieś mi się obiło że puszczają kawałki z płytki, zamiast full live - to prawda? Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, dawać znać!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też szukam jakiegos swietnego zepsołu na przyszły rok na wrzesien, możecie cos polecic? cos naprawde sprawdzonego? w dobrej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tango Luz - u nas grali, rewelacja, byliśmy z nimi już łacznie z naszym na 4rech weselach i zawsze było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona678
http://www.youtube.com/watch?v=MhMReB7fMbM Polecam ten zespół. W maju bawiłam się jako gość na weselu mojej znajomej i jestem bardzo zadowolona. Wesołe chłopaki i grają super :) Kontakt z nimi 794960266 503616909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po slubie
Witam, a ja bylem ostatnio na weselu jak gral zespol z Bartkowej. Kapitalni sa. No i w drodze zarabiscie graja-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folk&Roll
Zespół Folk & Roll! www.folkandroll.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KapelaNEGRO
http://www.youtube.com/watch?v=X0N5i9vDfWc&feature=c4-overview&list=UUPPk-vgCfrniv6AnW54yNPQ Kapela NEGRO (Dawniej ForteBand) powstał w 2011 roku i tworzy go 5 młodych muzyków z okolic Szczyrzyca. Nie wątpliwie atrakcją naszego zespołu jest młody perkusista, który z łatwością radzi sobie z grą na tym instrumencie. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie.  Muzyka jest przede wszystkim naszą pasją i naszym hobby. Posiadamy szeroki i uniwersalny repertuar, który stale rozbudowujemy.Gramy wszystkie style muzyczne zaczynając od staropolskich walców przez polki, disco, rock, rock&roll, utwory instrumentalne itd.Do każdej z imprez podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie z państwa strony.  Zawsze wkładamy dużo serca w to co robimy aby każda impreza z nami została na długo w pamięci gości bawiących się. Gramy tylko i wyłącznie na żywo. Podczas wesela prowadzimy wiele zabaw , i biesiade przy stołach. Każda impreza obsłużona przez nas ma swój niepowtarzalny klimat, i na długo zostaje w pamięci bawiących się na niej gości. Obsługujemy takie imprezy jak:  - wesela  - zabawy  - dancingi  - osiemnastki  - studniówki  - i inne imprezy okolicznościowe. *Skład Zespołu: Robert-Gitara Basowa/Basy Góralskie/Wokal Kuba-Trąbka/Wokal Krzysiek-Perkusja/Skrzypce Kuba-Saksofon/Klarnet/Wokal Wojtek-Keyboard/Akordeon *Kontakt: Kuba-794960266 Kuba-503616909 Z NAMI ZABAWA GWARANTOWANA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Piano Band. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że są z Limanowej, oczywiście grają w całej Małopolsce. Byłam na ich koncercie w Wieliczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, ja byłem ostatnio na weselu w lokalu "Gościniec Banasiówka" i wszystko było super oprócz zespołu.Zespół który nazywa się "ALABAMA" Z KOCMYRZOWA to jedna wielka pomyłka,repertuar piosenek marny,sprzęt buczał im aż uszy bolały a gdy im zwóciłem na to uwagę to powiedzieli że to wina sali a przecież wcześniej byłem na imprezie sylwestrowej i dla innego zespołu sala była dobra,otrzęsiny kiepsko zrobione,brak w tym zespole prawdziwego wodzireja który by potrafił rozbawić ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, ja byłem ostatnio na weselu w lokalu "Gościniec Banasiówka" i wszystko było super oprócz zespołu.Zespół który nazywa się "ALABAMA" Z KOCMYRZOWA to jedna wielka pomyłka,repertuar piosenek marny,sprzęt buczał im aż uszy bolały a gdy im zwóciłem na to uwagę to powiedzieli że to wina sali a przecież wcześniej byłem na imprezie sylwestrowej i dla innego zespołu sala była dobra,otrzęsiny kiepsko zrobione,brak w tym zespole prawdziwego wodzireja który by potrafił rozbawić ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×