Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takajednasobie

Zespol na wesele małopolska......Szukam....fajny i w rozsądnej cenie PORADZCIE

Polecane posty

Gość Kalinka 26
Witam serdecznie, bardzo proszę o opinię na temat zespołu Ulysses. Słyszałam że są super, ale nie byłam nigdy na weselu na którym grali. Proszę o obiektywną opinię. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra kapela byłem ze 3 razy z nimi, wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pianoband w jakim składzie gra? Gdzieś ich słyszałam, chyba w telewizji, ale niewiele pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół CZAKRAM Kraków :-) naprawdę warto, co prawda na weselu mamy mieć inny zespół, ale ten rozważaliśmy też, bo grali nam na Sylwestrze 2012/13 i wybawiliśmy się super! Grają naprawdę dobrze i różny repertuar dla każdego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaela
Byłam ostatnio na weselu grał zespół Faza. Zabawa do białego rana, katering prowadziła firma Ekler z Baranówki. Zespół grał pod nogę naprawdę się wybawiłam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół BroMaBand Wieliczka
Zespół występuje zawsze i wyłącznie w 100% na żywo nie korzystając z gotowych aranżacji, podkładów, dysków, loopów itp. W 6-osobowym składzie mamy dwa wokale kobiece i trzy męskie co pozwala na lepsze aranżacje oraz wykonanie granych utworów i nie stwarza imprezowej monotonii. Pełne zaangażowanie całego zespołu w każdy występ oraz energia płynąca ze sceny to niezaprzeczalny atut, który wraz z bardzo zróżnicowanym repertuarem sięgającym przedwojennych szlagierów, aż po najnowsze hity, pozwala na świetną zabawę tak starszemu jak i młodszemu pokoleniu uczestników zabawy. Świadczymy pełny zakres usług muzycznych: na studniówkach, przyjęciach, zabawach sylwestrowych oraz weselach + (oprawa muzyczno wokalna w kościele). Prowadzimy również konferansjerkę w jęz. angielskim. Dysponujemy bardzo dobrej klasy sprzętem nagłośnieniowym (6500W mocy) i oświetleniowym (typu ledy, lasery)+ wytwornica do dymu. W składzie zespołu instr: skrzypce, akordeon, instr. klawiszowe, git. elektryczna, git. basowa, perkusja akustyczna (dodatkowo nagłaśniana), instr. perkusyjne typu chimesy, shakery, marakasy itp. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową www.bromaband.pl Tel. 691437096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Swing Trio - byłam na weselu w Krakowie, gdzie grali, choć to zespół z Mazowsza:P Sama jestem na etapie szukania zespołu na własne wesele, więc podpytywałam Młodych ile zaplacili i cena wydawała się być rozsądna. Coś czuję, że sama skorzystam z ich usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooojjj coś czuję, że może to być trudne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Miła
Hmm już kilka razy czytałam dobre opinie o Ulyssesie z Chrzanowa, a co myślicie o Deja Vu z Libiąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiiiiiaaaaa
polecam zespol Twist Band z Bochni, muzyka na żywo, fajny kontakt z gośćmi i gwarantowana zabawa na białego rana :D ich str www.twistband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert roberto
Ja osobiście polecam zespół prospect z okolic Myslenic :) Są to młode chłopaki i piękna wokalistka razem 5 osób.... Zespół daje radę, naprawde idzie się wybawić jestem osobą wymagającą jeżeli chodzi o takie zespoły ale ten wywarł na mnie pozytywne wrażenie....Z tego co słyszałem nie biorą dużo a grają na wysokim poziomie.... Byłem ostatnio na weselu na którym grali i żałuję, że nie mogę znów pobawić się przy ich udziale... Naprawdę polecam :) Tutaj podaję kontakt który uzyskałem dzięki perkusiście zespołu :) Kontakt; E-mail: zespol-prospect@o2.pl Tel; Mateusz 723-096-579

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superzespol
https://www.youtube.com/user/krzysiek77111 Polecam!! grali na naszym weselu ,ludzie byli zachwyceni ich charyzmą i zaangażowaniem w to co robią. Jednym słowem . ŚWIETNI,TANI i PROFESJONALNI ! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z całą odpowiedzialnością polecam zespoł FABEX SĄ REWELACYJNI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anper
Na moim weselu gral zespol La Pressente. Bardzo polecam, bylam wraz z mezem zadowolona. Bardzo krotkie przerwy, dlugie tury, ich atut to repertuar i taka moc ktora daja w wykonywanie. Naprawde solidny zespol, polecam. www.lapressente.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zespół recepcja z okolic krakowa, grają bardzo fajnie i wesoło bawią gości, byliśmy do 3 rano, zespół trzeźwy i ogarnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwidon
Najlepszy zespół to Toporki tu nie podlega temat negocjacji.ja jak tylko grają na sylwestra czy ostatki to zawsze jade tam gdzie oni grają......goście są w szoku jak grają. https://www.youtube.com/watch?v=5QW9ij8KSvg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktoś ile biorą Sami Swoi z Poznachowic za dwa dni wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Watra z okolic Limanowej. Coś wspaniałego -jak oni graja po prostu nie da rady siedzieć na tyłku i nie tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdzio
Ja z moją żona mieliśmy zespół www.duet-jic.pl na swoim weselu. Mają bardzo fajny repretuar , ładnie grają , brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Wszyscy u nas na weselu chwalili właśnie kapelę. Wynajęliśmy pana Czarka z ekipą. Na stronie – www.clubbersband.pl ich oferta i krótkie bio samych artystów. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODŚWIEŻAM! Czy mógłby ktoś polecić jakiś fajny zespół na wesele z okolic Bochni, NS, Tarnowa? Zespoły które typowaliśmy jako pierwsze nie mają wolnego terminu. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat zespółu Bellcanto z ok. Bochni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seaaw
Najlepszy zespół muzyczny na świecie to Milwalking! Wybrałem ich na imprezę firmową i absolutnie się nie zawiodłem. Wszyscy dobrze się bawili do rana. Zespół uwzględnił każde moje życzenie. Muzycy mają ogromny talent i wyjątkową wokalistkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbb
Zauważyłem, że na w Polsce istnieje luka wśród zespołów muzycznych, które są w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. Rzadko zdarzają się zespoły z pasją i z doświadczeniem jednocześnie, które dobrze sobie radzą. Sam znam tylko jeden taki zespół. Tu macie link do ich strony, sam nie chcę się rozpisywać – www.milwalking.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×