Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magmads

czy znacie kogoś kto potrzebuje ciuchy dla dzieci?

Polecane posty

duzo tu ostatnio spędzam czasu, do tej pory nie miałam komu oddac ciuchów po moim 6 letnim synku, może ktoś jest tutaj potrzebujący...mam pełno zabawek (w większości nowe) które mogą komuś sprawić dużo radości...jeśli znacie kogos takiego dajcie znać...chętnie to wyśle na własny koszt oczywiście. nie wiem dokładnie jakie mi ciuchy jeszcze zostały, bo powynosiłam do piwnicy, ale na bank to będą ciuchy do 5 lat, większe już nie. może tez macie cos na zbyciu, a można komus pomóc i zrobic miły prezent na święta!!! w kupie siła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna może nawet Ona
wejdz na www.szlachetnapaczka.pl :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa jeszcze na swoj koszt
chcesz wysylac??:O a potem te rzeczy znajdziesz na allegro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie wlazłam na tą stronę...dzięki za namiary.... ps. myślę że ludzie nie są na tyle bezczelni żeby udawać ubogich a później z tym na allegro, poza tym nie chce wysłać wszystkiego jednej osobie bo mam tego dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś potrzebujecie to zapraszam też do napisania bezpośrednio na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom dziecka
tak trudno na to wpasc? ja wszystkie rzeczy po moim dziecku zawoze do domu malego dziecka za miastem! sa to dobre markowe ciuchy ale ani jednego nigdy nikomu nie sprzedalam! szczegolnie teraz przed swietami te rzeczy w takich miejscach jak sierocieniec naprawde sie przydaja i ciesza. czesto dorzucam tez jakies zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę oddać a nie sprzedawać...i nie mam w pobliżu domu dziecka, a nie mam auta żeby zawieść...tak trudno na to wpaść...? mam za to pocztę i moge wysłać. poza tym do domu dziecka ciagle ktoś cos oddaje i oni na te dzieci pieniążki mają, są sponsorzy, mają dotacje i prezenty z okazji świąt dostaną bez wątpienia, a może jest ktoś naprawdę ubogi komu nikt nie pomaga... łatwo jest znaleść tam gdzie to jest widoczne, a pojedynczych jednostek nie zauważać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy slonik
kochana autorko, jestes naprawde dobra kobieta i na pewno znajdzie sie ktos potrzebujacy, dla kogos bedziesz aniolem :) pozdrawiam! To takie przyjemne uczucie pomagac potrzebujacym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukam kogoś...
wśród mieszkanców mojej wioseczki. poszukajcie wśród ludzi których macie obok siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×