Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Demollaa

Po cholere ta baba włazi na mój profil na NK

Polecane posty

Gość Demollaa

Naziązałam znajomość ze swoim ex facetem a jego żona codziennie odwiedza moją strone 😡. Faktycznie jestem od niej o 100 razy ciekawsza ale jej konto na moim to juz przesada 😡. Co ona robi, codziennie patrzy na moja fote 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
a po co nawiazalas tą znajomosc chcesz jej rozbic rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
Ale jak mam ja zablokować ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
a co ci to przeszkadza? masz cos na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee nie
Jak zablokujesz to tak jak bys sie bala jej :D Widocznie oni wszystko sobie mówią nie maja tajemnic przed soba i ona wie ze macie kontakt moze rozmawiaja o Tobie albo sie smieja ze piszesz jakies glupoty do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i duża
Haha typowa wredna ex, która uważa się za lepszą do obecnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiadomo przecież
te żony to straszne suczywia są teraz pewnie się nie odczepi zazdrości ci pewnie urody, powodzenia, wiedzy, inteligencji, gracji, elegancji. No wszystkiego zazdrości swołocz jedna! Naślij na nią tego mężusia niech jej jesień średniowiecza o coś zrobi. Na przykład, że zupa była za słona:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
Wiesz co, taki loosie no bez przesady z tym rozbijaniem. Po pierwsze to on mnie znalazl (przez wspolnych znajomych), po drugie kiedyś byliśmy razem 7 lat a po trzecie to nie widze w tym nic złego. W moich planach nie ma rozbijanie jego rodziny. Chociaż z drugiej strony to współczuje jego zonce bo gdyby wiedziała co on o niej wypisuje to przez dzień by osiwiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co konto na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiadomo przecież
a tego ex faceta to wyciągaj gdzieś z domu - do lokalu na obiadek, na disco, jakaś wycieczka zagraniczna. Niech suka wie, kto jest panią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllllllll
ludzie, ja was nie rozumiem...wejdzcie sobie w prywatność i zakliknijcie - " nie pokazuj ze oglądałes profil inny i jednoczesnie nie bedziesz wiesziec ze ktos ogladał twoj profil", czy jakos tak... i bedziecie miec swiety spokój!!! wy sobie poogladacie, inni tez, ale nie bedziecie o tym wiedziec ze ktos wchodził na wasz, ale w sumie bedzieci miec spokoj....oj ludziska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i duza
A ty wredna suko pewnie jeszcze masz z tego satysfakcje. Jakby mój ex wypisywał do mnie jakieś jakieś obraźliwe teksty o swojej żonie to zrobiłabym mu wykład na temat szacunki do swojej partnerki az by mu w piety poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zablokuj
wchodzisz na jej konto i gdzieś na pasku po prawej stronie jest ta opcja- słabo widoczna- zablokuj. Zechce wejśc a tu ZONK!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiadomo przecież
wypisuje o niej, to sama widzisz, że to wredna sucz. Szkoda faceta dle niej. Babsko wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo mała i duża
racja, brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i JAKO MĄZ I NIE MĄŻ
hahahahahahahahah wściekłe żony sie odezwały :D Szlag was trafi bo Wasi mężowie też romansują ze swoimi ex. Ja jako mąż też pisze czule ze swoją pierwszą miłością ale siedze przy żonie bo trzeba mieć awaryjne koło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiadomo przecież
kogo facet woli ciebie to i niech pisze o tej głupiej suce żonie kiedyś można będzie to jakoś wykorzystać, jak cię suka znerwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
Jesli on o swojej zonie pisze do obcej (juz) kobiety takie rzeczy to znaczy ze jest gowno wartym chujem ktoremu zona juz nie wystarcza. aLE SKORO CHCESZ ZEBY cIE WYKORZYSTAL TO PODKLADAJ I ZACHOWUJ JAK SZMATA :) TYLKO PAMIETAJ ZE W ZYCIU WSZYSTKO WRACA :) WSZYSTKIEGO DOBREGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i duża
jako mąż i nie mąż jesteś żałosnym tchórzem i totalnym zerem. P.S. Nie mam męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i duża
taki loos zgadzam się z tobą w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demollaa
Ludzie opamietajcie się!!! wyzywacie mnie od najgorszych tylko dlatego ,że przyjełam jego zaproszenie ???!!! ze traktuje go jako przeszłośc i życze mu wszystkiego dobrego !!! Odmówiłam 3 razy spotkania chociaż strasznie nalegał, szanuje jego żone i jego wybór bycia z nią. Dziwi mnie jedno, dlaczego mnie tak wyzywacie !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Demollaa : Nie słuchaj tych dzieciaków :o To co piszesz świadczy o Twojej dojrzałości, o niczym więcej... Nie blokuj baby. Niech widzi :) Przecież nie masz nic do ukrycia. Póki nic złego nie robi, nie daje komentarzy obraźliwych ani nie pisze wiadomości prywatntch nie rób z tym nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
nie wyzwalam Cie tylko nazywam to co opisujesz i takie jest moje zdanie na ten temat- a wydajesz sie nie byc obojetna i ze ta sytuacja jest Ci na reke. Pamietaj ze krzywdzisz inna kobiete a sama chyba nie chciala bys byc w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123_321
Nie przejmuj się opiniami zawisłych suk piszących tutaj. BABY oskarżanie i wyzywacie autorke a jestem pewny, że każda z was ma w swoich znajomych wsoich byłych partnerów ;) Każdy ma ja też mam wszystkie byłe laski, chociaż większość z nich ma już rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika wirujący seks
Też tak mam:) Były wciąż do mnie zagaduje i jego żonka się dowiedziała:D Nie wiem ile wię. Ale jeszcze jaki pech, że gadam sobie z innym żonatym i on też coś przebąkuje, że chyba ślubna coś wyniuchała :D Bedzie się działo na nk;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki loos
Wyślij wypowiedź chyba ty sam/a jestes dzieckiem. ja jestem dorosla i podchodze do sprawy powaznie i nie chcialam tym nikogo urazic. Jesli ktos pisze na forum takie rzeczy musi sie liczyc ze kazdy ma swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika wirujący seks
A co zabawniejsze ja słynę z bardzo zgrabnych nóg a ta żonka byłego to łydy jak słupy telegraficzne ma. A ja specjalnie foteczek z moimi zgrabniutkimi nóżkami w minówce umieściłam. Coraz krótsze spódniczki:D Sie babsko wścieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×