Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śluby i wesela hop hop

szukam ekstra zespołu na wesele w dolnosląskim!!!!

Polecane posty

Gość śluby i wesela hop hop

mógłby mi ktos polecić jakiś super zespół?? bo my nic ciekawego nie możemy znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrrr
polecam zespol adagio z olesnicy, fajni mlodzi ludzie, potrafia poprowadzic wesele, maja demo na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szczerze polecam
DJ z wrocka. nazywa się sebastian petit. grał wraz z kolegą na moim weselu we wrześniu!!!! ludziska się tak wybawili ze wychodzić nie chcieli;) grał 2 dni, w czasie wesela wiele fajnych zabaw, zadnych obciachowych, typu ściąganie podwiazki zębami, albo przekładanie jajka przez nogawki. na poprawinach karaoke. sama wybieałam zabawy!!!! poprawiny byly umówione do 20, ale dodali gratis 2 godzinki bo goście swietnie isę bawili!!!! szczerze polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachonawroclaw
ja Polecam panow z zachowic grali na moim weselu i u nich trzeba bic sie o termin maja bardzo duze rezerwacje ja mialam rok wczensiej juz ich zaklepanych 5 panow zywa orkiestra perkusja swietni sa nie maja strony bo nie musza sie reklamowac mi polecila ich znajoma polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landenek
Proponuje Agnes Band- zespół był u mojej siostry i wszyscy super się bawili także polecam:) Jeśli szukacie czegoś z klasą i bogatym repertuarem, bo właśnie sisterka żądała latynoskich piosenek i miałyśmy spory problem ze znalezieniem czegoś takiego:) Robią oprawę muzyczną imprezy i wyglądają też spoko http://www.agnesbi.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misica
ja polecam power golden band - jedyny rewelacyjny zespól na dolnym śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mielismy tictak
my mielismy zespol Tik-tak : http://www.tictak.pl/new/ zajebisci sa ! naprawde ! 5 facetow, graja tylko na zywo, perkusia, saksofony, trabka + inne instrumenty, cena rozsadna , dojezdzaja w calej Polsce :) nasze wesele miedzy innymi dzieki nim bylo swietne! goscie do dzis ich wspominaja :) chlopaki daja czadu!!! najlepszy zespol weselny jaki slyszalam :) ps. nie potrzebowalismy zadnych glupich konkursow, zeby rozkrecac zabawe.. dobra muzyka i goscie sami sie rwali do tanca !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespoły weselne
tani zespół na wesele - 1700zł !!!! tylko tyle zapłacisz za profesjonalny zespół muzyczny na weselu! Zapraszamy: http://www.zespolmuzyczny-rytm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim, Ja polecam gorąco Zespół Muzyczny Black2, grali u mojej siostry na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Organizuje dużo pomysłowych zabaw oraz puszcza bardzo różnorodną muzykę, tak żeby każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Tutaj macie linka do prezentacji: : http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Black2.html Pozdrawiam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to dolnoslaskie, ale jednym z najlepszych zespol z jakimi współpracowałem był www.key-band.pl naprawde warto, niesamowite melodie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manko81
zobacz sobie wesele-muzyka.pl , w tamtym tygodniu byłem na weselu na którym grali, super zespół, zabawy podczas oczepin były niesamowicie kreatywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie na tę stronę – www.morton.pl Na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Potrafią rozbawić nawet największego ponuraka. Na parkiecie gości jest pełno. Wiem co mówię, bo bawiłam się na jednym weselu na którym grali. Zespół godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Ekspert. Grali na moim weselu zimą i impreza byla bardzo udana. Widać, że to profesjonaliści, którzy robią to, co lubią. Mają fajne kawałki w repertuarze i bez problemu porwali gości na parkiet. Zabawy weselne tez były udane, nie było żadnej wpadki :) Tutaj: https://zespolekspert.wixsite.com/zespolekspert można więcej o nich poczytać czy nawet przesłuchać piosenki w ich wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelawok
u mnie tez gral Ekspert ze Świdnicy! na ich stronie mozesz przesluchać kawalki w ich wykonaniu, mi i mężowi pomogło to podjąć ostateczną decyzję :) nie żałujemy, bo wesele wyszło rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół Novil, grali u mojej kuzynki i muszę przyznać, że jeszcze nigdy żaden zespół weselny mnie tak nie zachwycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wesele z DJ Soundspace. On robienie dobrych imprez ma we krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam DJ'a Soundspace. Znakomicie prowadzi imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×