Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewiem co o tym myśleć

Głupi tekst chłopaka!!

Polecane posty

Gość Niewiem co o tym myśleć

Witam jestem załamana ale niewiem czy mam powod :( otoz problem polega na tym ze dzisiaj przyszedl do mnie chlopak i gdy wszedl do pokoju usiadl obok mnie a ja weszlam na chwile na nasza klase i weszlam na profil pewnej dziweczyny .ona zawsze nosila meskie (to jest jego kolezanka z osiedla) ciuchy zero makijarzu i takie krotkie wlosy scinala sie poprostu na chlopaka taka chlopczyca no i weszlam na jej profil i dodala nowe zdjecia i otworzylam jedno i tam calkowita przemiana kolczyki koszulka z dekoldem rurki nowa fryzura pomalowane rzesy i tapeta no i on sie pyta kto to ja mowie twoja kolezanka Ewa a on sie patrzyl na to zdjecie i sie usmiechnał i powiedzial ;;odjebala sie jak stroz w boze cialo'' i wpatrywal sie w nia jak w obrazek a mi bylo strasznie przykro odrazu zamknelam nk :(( co o tym myslec?? moge miec do niego o to pretensje?? czy poprostu przesadzam :((niewiem juz sama strasznie go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
Prosze odpowiedzcie mi :*:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
Czemu uwazasz mnie za prostaczke?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiutka zazdrosnica z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
a zebys wiedzial/ła ze zazdrosnica jestem straszna :( no i niewiem jak sie opanowac :( tak mi trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy on powiedział "odj**ala sie jak stroz w boze cialo" czy moze "kurwa ale bym ją chetnie przeleciał, co za boskie ciało, podnieciłem sie na jej widok" Gowniara z Ciebie jak sądze. Koles wyraził zdziwienie i wcale nie był to mega zachwyt tylko mega zdziwienie a Ty juz pewnie snujesz domysły ze Cie zdradzi z ta panna. Dorosnij albo powiedz mu ze ma zlikwidowac Nk, bo pewnie same potencjalne dziewczyny tam siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
upup up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUDA NUDA NUDA
wasz zwiazek sie rozpadnie! on ja juz kocha! on cie zdradzi. AAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!!!!!1 nasza klasaaaaaa!!!!!!!!!11 aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoltem a nie dekoldem
dekolT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
neiwiem co w jego glowie siedzi!! czesto wychodzili na fajke razem! ona mu robila zdjecia a on je dawal na nk :( no wiem moze jestm glupia ale co mam zrobic jak jestem taka zazdrosna i po moim durnym łbie chodza rozne dziwne mysli :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
wiem pomyłka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes po prostu
niedojrzala emocjonalnie... ale to przychodzi z wiekiem. jesli twoj chlopak jest porzadny, to wie, jak sie zachowac. a widze, ze dzisiaj byle spojrzenie, byle komentarz drugiej osoby wam wali na dekiel... a same chcecie milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób mu loda i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ignorantem i chamem, jak nie przyjdzie do Ciebie na kolanach z różą w ustach, nie będzie płakał, błagając o przebaczenie i wychwalając Twą urodę - pogoń prymitywa to jest skandaliczne, zatrważające i bezczelne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
Jestem dojrzała !! na poczatku naszego zwoazku byly przykre sytuacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
Podczas naszego pierwszego seksu (nie byłam już wtedy dziewicą) zesrałam się mu do łóżka (w pozycji na pieska). Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
Rewelacyjny podszyw :) prosze napisz cos jeszcze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
A robiąc mu lodzika, trochę się zapomniałam i tak mocno sciągnęłam skórkę, że mu naderwałam wędzidełko i mu poleciała krew. O mało co nie zemdlał w łóżku wtedy. Mieliśmy ciche dni i brak seksu przed 3 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co o tym myśleć
Tak dokladnie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdfgfgs
głupia jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż na głupotę jeszcze
nie ma lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy takiego chłopaka
na jakiego zasługujemy twój to prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba prawde powiedział
nie wiem o co ta afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adetkola
Ludzie, jak nie macie zadnej rady dla dziewczyny to po co sie w ogole udzielacie? Gdy ją tak obrazacie i ponizacie, to wasze zachowanie jest jeszcze bardziej infantylne niz jej. Ona napisala tu bo ma watpliwosci, a wy nic madrego nie napiszecie tylko jadem zziejecie. Żenada. Do autorki: jesli chodzi o te konkretna sytuacje to nie ma powodu do gniewu na chlopaka. Chociaz jestem dziewczyna, to pamietam jak sama sie wpatrywalam po kilka minut w foty znajomych, ktore przeszly swoista metamorfoze. To normalne zachowanie wynikajace z czystej ludzkiej ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy tak ty jesteś kobietą on chłopakiem, na pewno już dawno odkryłaś że chłopcy interesują się dziewczynami i jest to naturalne :) Nie oczekuj teraz od niego ze skoro jest twoim facetem to automatycznie stał się mnichem pustelnikiem dla którego inne kobiety nie istnieją. Choćby nie wiem jak byl zakochany to patrzy i będzie patrzył ponieważ ma wolną wolę. ale jeśli to dobry i szczerze kochający facet to nawet stado nagich modelek nie będzie mu bardziej atrakcyjna perspektywą niż ktoś kogo kocha i z kim mu dobrze - Ty. Nie miej do niego za to pretensji ponieważ wtedy mu się zrobi przykro z powodu twojej zaborczości która chce absolutnie wszystkiego. Pokładaj w nim choć trochę zaufania bo dmuchając na zimne wzniecisz pożar. A ta sprawa którą opisałaś nie jest warta głębszego rozważania tak na prawdę, a tym bardziej zamartwiania się. Głowa do góry jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×