Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardziooo smutnia

zazdrosc pomocy

Polecane posty

Gość bardziooo smutnia

mam glupi problem ktory mnie rozwala strasznie od wewnątrz .... Otóż nienawidze jak oglądamy jakis film i są tam gołe kobiety - zajebiscie ladne z wielkimi cyckami i robiące nie wiadomo co. jestem cholernie zazdrosna , od razu patrzezy go to jak reaguje moj facet czy go to podnieca czy co , momentalnie jestem na niego zla - za samo patrzenie na to !! potem jestem smutna i bardzo sie dołuje , od razu sobie wyobrazam różne rzeczy :(:( Moze przesadzam - tez tak macie ?? od razu się porownuje - mysle jezuuu ja mam takie male cycki , nie robie takich rzeczy w lozku i wogole ..... a on pewnie o takiej wlasnie marzy, czy faceci naprawde tacy są ? moze ja przesadzam z tą seksualnościa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli pytasz czy mu stanie, to stanie mu z pewnością jeśłi pytasz czy zapragnie takiego seksu, zapragnie na sto procent jeśli pytasz czy z tym coś można zrobić, to mówię: nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ty zobaczysz przystojniaka?? to co wtedy?? po prostu myślisz sobie " cholera podoba mi się " czy już lejesz na swojego faceta i marzysz o tamtym??? bo to jest mniej więcej tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie robie takich rzeczy w lozku i wogole ..... " to moze zacznij? albo chociaz sie go zapytaj o czym marzy? nie ma nic gorszego niz nie dogadac sie w łózku, nie znac marzen i fantazji faceta i robic cos co albo go nie rusza albo bardzo odbiega od jego fantazji. Poza tym faceci patrza na cycki i tylek bez wzgledu na to jak wygladaja, Chodzi o sam fakt. I jeszcze jedno - jak nie jestes zadowolona ze swojego wygladu - zrob cos z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzioo smutna
niby co mam zrobic z wygladem ?? od razu isc na operacje powiekszenia cyckow ?? Znam jego marzenia , nie jestem kłodą , dobrze sie bawie. Ale te laski to istne sucze ..... poza tym ja jestm na etpie kiedy naprawde nie dostrzegam innego faceta , myslę sobie ok w miare ladny ale zawsze wtedy mysle ze moj ukochany najpiekniejszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×