Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nanuko

umiejętności i wiedza na stanowisku kierownika lub jego zastępcy

Polecane posty

Gość nanuko

Witam, postanowiłam tutaj napisać z nadzieją że ktoś z was poradzi mi jak zabrać się do szukania odpowiedniej pracy, jakie powinno się posiadać umiejętności i wiedzę aby dostać się na naprawdę dobre i odpowiednie stanowisko....w temacie podałam zastępcę kierownika i kierownika ponieważ o takie stanowisko chciała bym zabiegać...ok 2-3 lat pracowałam w jednej z dużych firm odzieżowych w warszawie, zaczęłam od pomocy dekoratora, udało mi się bardzo szybko awansować na dekoratora i otrzymałam pod opiekę własny salon. Wkrótce po awansie rola dekoratora uległa znacznym zmianom tzn firma postanowiła udoskonalić stanowisko i dekorator już nie zajmował się tylko i wyłącznie prawidłową ekspozycja salonu ale również musiał zarządzać grupą sprzedawców organizować im pracę, musiał być zastępcą kierownika i starszego sprzedawcy kiedy była taka konieczność, ogólnie mówiąc wymagania jakie stawiano dekoratorowi były bardzo szerokie ale dzięki temu bardzo dużo nauczyłam się, uczestniczyłam w szkoleniach oraz dobrze poznałam stanowisko kierownicze. Z pracy musiałam zrezygnować gdyż zbliżał się ostatni rok studiów i musiałam poświecić większość czasu na ten rok. Moje studia kompletnie nie związane są z handlem i zarządzaniem, skończyłam konserwacje drewna zabytkowego i moje umiejętności idą w kierunku artystycznym, manualnym, mam dzięki temu poczucie stylu, znam się na meblach na wnętrzach stylowych...nie chciałam pracować w pracowni konserwatorskiej...doświadczenie sprzedawcy i dekoratora ciągle ciekawiło mnie i ciągnęła dalej w tym kierunku. Obecnie znów podjęłam pracę w salonie z produktami do dekoracji wnętrz. Jestem sprzedawcą ale nie czuję się dobrze na tym stanowisku, raczej się cofam, ciągle mam potrzebę organizowania pracy, nie moge patrzeć jesli osoby kierujące robią coś co kompletnie nie pomaga w rozwoju firmy i zwiększeniu sprzedaży. Nie mogę tu liczyć na wyższe stanowisko więc coraz częściej zastanawiam się czy nie poszukać pracy na stanowisku przynajmniej zastępcy kierownika. Chce się rozwijać i uczyć. Uwielbiam organizować sobie prace z pedantyczną dokładnością, wciąż wymyślam w pracy różne rozwiązania ułatwiające pracę, kontakty. Mimo wszystkiego jednak boję się że moja wiedza do takiego stanowiska jest nie wystarczająca dlatego tez myślę o kursach ale zupełnie nie wiem od czego zacząć. Finanse? rachunkowość? zarządzanie? chciała bym dostać się do kogoś kto na początku zapozna mnie z firmą z zasadami do czasu aż samodzielnie będę mogła zajmować się wszystkim. Przepraszam za tak długą wypowiedź ale po prostu nie wiem do kogo mogła bym się udać po poradę a do puki mam ogromny zapał i chęć nauki i zdobywania doświadczeń chciała bym to wykorzystać w zdobyciu dobrego stanowiska. Z góry dziękuję za wszystkie porady jeśli ktoś na takie się zdobędzie..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×