Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vb bv vvb

zrozumiec faceta......

Polecane posty

Gość vb bv vvb

witam co sadzicie o nastepujacej sytuacji??? kiedys bylam z facetem ale zerwalam i zwiazalam sie z innym- ten zwiazek tez zakonczylam pol roku temu zaczelam myslec o tym pierwszym i odezwalam sie do niego- okazalo sie ze ma dziewczyne i mysli nad slubem.... los chcial ze spotkalismy sie przypadkiem na imprezie- odzyly wspomnienia- bylo cudownie!! pozniej sie do mnie nie odzywal-nie odp na sma!! ale ostatnio napisal do mnie ze rozstal sie z dziewczyna i ze nie ma juz zobowiazan-bardzo sie ucieszylam bo chcialabym jeszcze raz sprobowac.. po jakims czasie wyslalam mu sms z pytaniem co u niego- na co on odparowal ze wszystko ok i ze ma duzo pracy... jednym slowem zbyl mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec daruj sobie i nie lataj
za nim.. ma Twoj nr wiec jak bedzie chcial to sie do Ciebie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo cudownie!! czyzby cie przelecial? czego sie spodziewalas? olałaś kolesia, zwiazałas sie z innym a potem jak juz ten 2 Ci sie znudził to chciałaś wrocic na stare smieci. Brawo dla niego, ze Cie olał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vb bv vvb
to nie tak... wydaje mi sie ze teraz serce co innego mu podpowiada, a co innego rozum. ja wiem jedno- naprawde jest dla mnie wazny.. poza tym jak nie bylismy razem to on mial pare kobiet- wiec nie ma o czym gadac a ja nie zerwalam z nim dla innego- tego drugiego pozniej poznalam i sie z nim zwiazalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×