Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reedsowa

Sami robimy zaproszenia,winietki,zawieszki na wodke

Polecane posty

kto jeszcze sie na to zdecydowal?mnie zainspirowala kuzynka,ktora sama robila zawieszki i winietki.My zdecydowalismy,ze zrobimy sami tez zaproszenia.Gilotynke pozycze od niej,materialy sa tanie jak barsz,mozna kupic dziurkacze w roznych ksztaltach i wszytsko wyglada tak jak kupione,tylko o wiele wiele tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka robiła wszystko sama i wyszło gustownie i orginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba też będziemy robić sami winietki i zaiwszki ale zaproszenia to narzeczony chce kupić takie z naszym nadrukowanym zdjęciem bo nam szkoda wydawać na kolorowy tusz do drukarki bo wychodzi drożej niż kupno gotowego zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie zaoszczędzić na tuszu do drukarki to kupcie tusz do nabijania tonerów (na allegro jest tego mnóstwo). My tak robimy z nasza drukarką średnio jeden toner da się nabić 4-5 razy. Jak osobiście nie polecam gilotyny (paradoksalnie często krzywo tną), zdecydowanie wolę nożyk introligatorski i metalową linijke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka taka jedna
Ja też będę robiła zaproszenia i zawieszki na alkohol - to super zabawa ;) Dziś robiłam kartki świąteczne i wyszły prześliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJWECZKA011
Dziewczyny!! Ja tez bym chciała zrobić sama zaproszenia zawieszki ale jak to zrobić?? Poradźcie...Czy do zaproszeń jakiś papier specjalny w jakim programie?? A ZAWIESZKI to juz w ogóle nie mam pojęcia..:/ Poradźcie mi prossse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cienka, a robisz na wzor jakichs, ktore gdzies widzialas, czy sama calkowicie koncepcje wymyslasz? ciekawa jestem strasznie, jaki masz pomysl :) jesli cie cos zainspirowalo, podrzuc linka ;) mi sie szalenie podobaja winietki/pudeleczka na prezenty dla gosci w ksztalcie krzeselek i zamierzam takie sama zrobic, a pomysl zaczerpnelam ze strony www.sklep.fajnewesele.pl o ile mnie pamiec nie myli :) fajne tam maja rzeczy, tylko kurcze troche za drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×