Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdf

wesele znajomych 25.12. co zrobic?

Polecane posty

Gość sdf

dobry znajomy meza bierze slub 25.12. i dostalismy zaproszenie. jednak bardzo nam nie pasuje ta data z racji swiat. dojazd jest OK. jesli nie pojdziemy ani na slub ani wesele nalezy dac taki prezent jak oni dali nam na nasz slub? jesli pojdziemy na sam slub to czy dac taki sam prezent? glowie sie i nie weim jak to rozwiazac :/ dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek.....
wedlug mnie najwazniejsza jest Wigilia wiec nie rozumiem czemu w 1 Dzien Swiat nie mozecie isc na to wesele?? bedziecie ogladac Kevin sam w domu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... według mnie można dać nieco skromniejszy prezent, skoro nie idziecie na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie robic mówisz ze
jesecie gdzie indziej i macie ich w doopie zreszta taki termin specjalnie daja ci, ktorzy maja nadzieje, ze doooożo gości nie przyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigilia ważniejsza
od pierwszego dnia świąt?? pierwszy dzień świąt to dzień bozego narodzenia i to on jest najważniejszy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
u mnie w domu najbardziej uroczysta jest Wigilia. i nie widze nic zlego w pojsciu na wesele 25.12. co wy z rodzina raz w roku sie widzicie??? przesadzacie i tyle i podejrzewam ze wiekszosc z was i tak siedzi z rodzinka na kanapie i sie objada i nic wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
dzieki za odzew no swego czasu moj maz mial z tym kolega b.dobry kontakt,teraz juz mniejszy,ale sie lubia u nas byli,na weselu tez mowili ze oni zamierzaja pod koniec tego roku brac slub,ale nie sadzilam ze wybiora termin w swieta! nam srednio pasuje,bo ejstesmy zagranica,dlatego swieta to jedna z rzadkich okazji kiedy mozemy byc 3dni w gronie rodzinnym.a moi rodzice przywiazuja wielka wage do swiat i glupio byloby znikac na pol dnia na wesele znajomych zastanawiam sie tylko czy wlasnie wyslac kartke z zyczeniami i gratulacjami czy pojsc i dac prezent ale na wesele juz nie isc? zaznacze ze info dostalismy w sumie tydzien przed ostatecznym terminem podania czy idziemy. tez czuje,ze to taki przekret zeby jak najmniej ludzi przyszlo... bo nie wszysztkim pasuje z roznych powodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
No jakos późno was proszą, jak dopiero teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Niekoniecznie taki termin żeby ludzie nie przyszli, może nie mieli wyboru, a chcieli szybko to zorganizować..jeśli wam bardzo nie pasuje to nie idźcie, proste, nie ma co się zmuszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym przeprosiła i nie poszła, nie każdy w ten dzień może przecież zjawić się na weselu. "co wy z rodzina raz w roku sie widzicie???" wyobraź sobie że niektórzy widzą sie z rodziną raz do roku i ważniejsze dla nich jest objadanie sie na kanapie w gronie rodziny niż tanczenie na cudzym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paróweczka
Mozecie przyjsć na ślub, a na wesele nie. Albo tylko na chwilę. Ale wy juz tam wiecie lepiej, jak wam pasuje. Ja bym dała taki prezent, jaki bym dała, jakbym szla na wesele. Czyli 3 stówy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
hm no widzimy sie raz na 2 czy 3 miesiace,ale krotko. ja bym bardzo chetnie poszla do nich na wesele,ale nie w taki dzien.. co innego gdybym byla na miejscu caly czas,ale szkoda mi tego czasu na zabawy.najwyzej przekazemy przed swietami maly prezent zamiast pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro zaprosili Was tak późno to prawdopodobnie byliście na liście rezerwowej. ja bym poszła tylko do kościoła (w sumie w święta i tak się chodzi na mszę ;) ) a potem grzecznie się zmyła do domu i świętowała w rodzinnym gronie. prezent? dałabym kwiaty (czy co tam akurat sobie życzą) oraz jakiś skromny upominek (np. 2 filiżanki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak wyglada sytuacja, ze naprawde wam nie pasuje isc, to idzie do kosciola dajcie jakis skromy prezent. mysle ze wtedy bedzie wszystko w porzadku, tylko pamietajcie zeby uprzedzic o tym wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze pisza forumowiczki idz do kosciola pod kosciolem zlozcie zyczenia i dajcie jakis skromny prezent nie sadze aby dawac taki jak oni wam dali bo oni uczestniczli na waszym weselu. Lepiej cos skromnego, ale nie zapomnijcie uprzedzic ze was nie bedzie. Moze wslasnie jakis zestaw filizanek. Fajny i nie drogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorki ale ten termin faktycznie jest do niczego każdy święta spędza z rodziną a nie ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olałabym ich
kto zaprasza gości na ostatnią chwilę?ja swoich na slub zaprosiłam 3 miesiące wcześniej a nie 3 tyg. na waszym miejscu zadzwoniłabym i przeprosiła że nie przyjdziecie i nie dawałabym prezentu wcale. poprostu możecie powiedziec że w tym terminie macie jakies chrzciny w rodzinie lub inny ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale rozumiem autorke, tez mieszkam za granica i nie usmiechaloby mi sie spedzanie swiat na czyims weselu, zwlaszcza ze rzadko mam okazje byc w domu na swieta. ja poszlabym do kosciola na slub i dala kwiaty lub bombonierke. uwazam ze skoro nie jest sie na weselu to nie ma co dawac prezentu, chyba ze to jest bliska przyjaciolka lub osoba na ktorej nam bardzo zalezy. to ze zaprosili was w sumie w ostatniej chwili a wiedza ze mieszkacie za granica jest troche niepowazne. moj szwagier zaprosil nas na wesele z rocznym wyprzedzeniem a przyjaciolka napisala mi maila wczoraj ze slub bedzie w sierpniu i chce zebysmy zaplanowali sobie czas i przyjechali. to rozumiem ze sa powazne osoby ktorym zalezy na naszej obecnosci a zapraszanie pare tygodni wczesniej jest troche dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×