Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o ile go ktoś wcześniej nie

Moja waga, wzrost i wymiary - proszę o werdykt

Polecane posty

Gość o ile go ktoś wcześniej nie

ile powinnam schudnąć? :O 63-64 kg 173 cm wzrostu biust - 95 cm pod biustem - 75 cm talia - 67 cm biodra - 97 cm udo - 54-55 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblicz bmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtggtgtgtgtgtg
oblicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinnas schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na moje fachowe oko
To ze 20 kg musisz schudnac, inaczej jestes locha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789....
masz idealna wage do tego wzrostu i wymiary rowniez godne pozazdroszczenia. nie jestes ani szkieletem ani grubasem. masz wszystko na swoim miejscu. ja waze troche wiecej (68kg i 171cm) kiedys wazylam tyle co ty i koniecznie chce wrocic do tej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ja w tokarke wsadzil
i wyrzezbil metoda skrawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile go ktoś wcześniej nie
Chciałabym trochę zrzucić z tyłka i z nóg, bo są za grube i sprawiają, że wyglądam ciężko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak ja
Tez mam takie wyniary tzn mialam i scgudlam teraz do 60 kg - czuje sie duuuuuuuuuuuuuzo lepiej, mysle ze 58 kg bedzie idealnie. Ja uwilbiam chudzilece wiec stram sie do 55 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktfaktfaakt
Ja mam 170 cm i ważę 55 kg. Więcej bym nie chciała. Na moje wyczucie (bo cię nie widzę) powinnaś zrzucić z 3 kg. Ale może masz taką budowę ciała że wyglądasz idealnie. Ja mam drobną budowę i każdy kilogram więcej byłby u mnie bardzo widoczny. Ale to tylko moje zdanie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789....
moim problemem jest rowniez tyleki uda dlatego staram sie codziennie cwiczyc. niestety zeby schudnac potrzebna jest jeszcze dieta co przychodzi mi ciezko :( ale moze chociaz dzieki cwiczeniom pozbede sie cellulitu. do niedawna mialam cel zeby schudnac do 60 a najlepiej do 58 ale to sie nigdy nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talia ok
moze biodra troche szerokie w stosunku do talii i szeroka w piersiach jestes troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykładowo ja mam
170cm 53kg 89 cm w klatce 68 cm w talli 88 w biodrach jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim znadiem masz wszystko w
porządku:-) ja mam 168cm 61kg 88-67-100 i od biedy moim zdaniem ujdzie, ty jesteś wyższa szczuplejsza, musi byc ok:-) no plus wiadomo jakiś sport zeby wyrzeźbic i opalenizny troszkę i super laska z Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawał kobity
z ciebie. Przy takim wzroście taka waga + niedelikatny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawał kobity
z ciebie. Przy takim wzroście taka waga = niedelikatny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile go ktoś wcześniej nie
I co ja na to poradzę? Nie skrócę się, nie utnę sobie ani nóg od kolan, ani głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louck akd lihy
możesz zrzucić z 6-7 kg, to ci nie zaszkodzi, a na pewno będziesz mieć ładniejszą figurkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o powiecie na to że ja
że ja mam 165 cm waże 68 kilo i faceci na mnie lecą że masakra! piszę poważnie bo przeciez nikt mnie tu nie zna i nie przechwalam sie, tylko zastanawia mnie dlaczego tu faceci wyzwali by mnie od grubaski itp. a w rzeczywistosci mam zajebiste powodzenie. Fakt mam ładna twarz ( niektórzy twierdza że urodę idealna- jestem blondynką, mam niebieskie oczy, duże oczy i długie naturalne rzęsy. powiem wam szczerze i uczciwie że porównując do moich kolezanek szczuplejszych o 10 kilo faceci za mna szaleją. pewnie zaraz mnie wyzwiecie, ale ja sama nie kumam czemu tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o powiecie na to że ja
mój chłopak twierdzi że jestem ideałem kobiety( wiem wiem zaraz teżi jego wyzwiecie że lubi grube baby :) ) ale on wczesniej sypiał z chudymi laskami i twierdzi że jestem spełnieniem jego marzeń :) Moja figura mi sie podoba- mam czym oddychac mam na czym siedzieć nigdy nie usłyszałam od faceta że mam tu czy tam za duzo, nigdy nie słyszałam że jestem za gruba :( wiec dziwi mnie że lasce piszecie że ona jest za gruba, kurcze może ja mam kosci jakies inne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×