Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nena22

pomozcie czy to zdrada?zostawic go?

Polecane posty

Gość nena22

jestesmy ze soba ok 11 lat razem,bardzo sie kochamy ,nie moglabym bez niego zyc,ale po tym co sie stalo niewiem co robic?znalazlam cos w naszym laptopie zalogowal sie na jakis portal o bdsm dal swoje zdjecie i oferte ze szuka pan o takich zainteresowaniach,gdy zapytalam czemu to zrobil powiedzial ze dla zabawy zeby sprawdzic czy ktos bedzie pisal,czy mam osadzic to jako zdrade i go zostawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfsvnhbsrt
dla zabawy:D:D:D:D:D skoro dal anons,ze szuka to znaczy,ze szuka kogos moze jeszcze nie zdradzil,ale widac,ze wzia sie za to wiec porozmawiaj z nim spytaj co jest nie tak miedzy wami,ze chce zdradzic albo zyj w niepewnosci,ze w koncu to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nena22
on twierdzi ze wszystko jest miedzy nami wspaniale,ze jestem jedyna ze swiata poza mna nie widzi,niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... Ja Ci mogę powiedzieć, że Cię kocham, choć Ciebie nie znam. Mówić jest łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nena22
to bez sensu zyc w takiej niepewnosci zdradzi nie zdradzi moze lepiej po prostu odejsc od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nena22
jak mam to dalej ciagnac bez zaufania do niego na jakich zasadach,zachowywac sie jakby nic sie nie stalo?jakies rady prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można powiedzieć, że ma hobby , że tak powiem egzotyczne. Jeśli nie masz skłonności masochistycznych, to ciężko ci będzie dotrwać do złotego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odeszłabym. Miałam taki przypadek z eks narzeczonym. Był zarejestrowany na SKANIE - taka zabawa sms w sieci Plus, skanuje inne osoby i jeśli ktoś pasuje do Twojego filtra wyszukiwań, dostawałeś informację i nr tej osoby... Mówił, że kumpel ma, że się z niego śmieje, pisze z nim, a ja jakiś czas mu pokaże, taka zabawa, uwierzyłam. Przegrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sobie odpowiedz, jesli go kochasz to nie ma znaczenia co zrobil...a jesli go nie kochasz to ma znaczenia...znalazłaś pretekst zeby go porzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej ich nie słuchaj Wydaje mi się że to jednak wygłupy.Kochasz go zależy Ci na nim to nie wmawiaj mu czegoś czego nie zrobił Powiedz mu tylko że ma usunąć anons bo nie zyczysz sobie tego Jesli posłucha -nie masz sie czym zamartwiać.Będzie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nena22
odejsc po tylu latach szkoda mi ja go kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niego ,jaka mu dac kare za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj, ejj, mała. Skoro nie chcesz go zostawić, to o jakiej karze Ty mówisz? To nie dziecko, żeby karać. Po prostu porozmawiaj z nim, wytłumacz, że poczułaś się zagrożona, zmieszana itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nena22
ale nie wymazal z historii tych stron w ktore wchodzil a dobrze wie ze ja wszedzie zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miccca
Przez tydzień trzy razy dziennie zrób mu prawdziwe bdsm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kless
O ludzie, nienawidze takich tchorzow, ktorzy nie potrafia sie przyznac do swoich poczynian, to jest gorsze od samej zdrady:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nena22
ja mam tlumaczyc?to jakis zart on dobrze o tym wie ze zle zrobil i teraz udaje ze nic sie zlego nie stalo zasluguje na kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie kary ? Co wy dzieci jesteście ? Chyba Ci powiedział juz ze tylko z ciekawosci to zrobił Kaz mu usunąc konto przy Tobie Jesteś z nim 11 lat i do tej pory nie zaburzył waszych relacji a teraz chcesz wszystko przekreślic przez jakies konta na necie ???To jest facet Interesuja go takie zboczenia jak kazdego innego Ale nie oznacza to ze zaraz cos zrobi ZAUFANIE i SZCZEROŚC a nie domysły i podejrzenia są fundamentem związku Pisze Ci to męzatka ze sporym stazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, na marginesie - mam znajomego, ma żonę, szczęśliwy związek. Uwielbia BDSM, trenuje "suczki". Ale nie z żoną. Twierdzi, że żonę kocha i szanuje i nie chce jej tego robić. A suczki znajduje przez portale, spotyka się kilka razy z nimi i finito, następna. W ten sposób spełnia fantazje, których nie spełniałby z kimś, kogo kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS- Taka moja uwaga - znasz go 11 lat, a pytasz obcych o radę? Sama musisz ocenić, która opcja jest bardziej prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×