Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZdeterminowanaJa

od jutra DIETA kto ze mną??

Polecane posty

Youstynka mam dokładnie tak samo górna część brzucha jest spoko a dolna to juz nie bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chciałam Wam życzyć Wesołych świąt, żeby spełniły się Wasze marzenia ( również te dietkowe ) oraz dużo zdrówka i miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę i ja wam wszystkiego co najlepsze i najsłodsze;)) 3majcie się kobietki cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie wiem jak u was bo u mnie święta rządzą swoimi prawami...... z rodzinką, za stołem nie myśli się o diecie...ehh... tuż po świętach wracam swoich do postanowień. ! a wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja wczoraj na tych chrzcinach starałam się oszczędzać z jedzeniem, ale później poszliśmy jeszcze do znajomych na imprezę i nadrobiłam alkoholem :/ dzisiaj też mam taki apetyt, że masakra :/ Ale od jutra znowu determinacja na maxa :) A u Was jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Można się do was przyłączyć? Tylko z góry musze zaznaczyć, ze juz wiele razy probowalam i latwo sie zniechęcam...A teraz po świetach czuje sie jak świnka, do tego od ciotki dowiedzialam sie ze przytylam (tzn ja to wiem ale nie musala mi tego mowic:P ) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) nareszcie po świętach :P w ciągu ostatnich kilku dni dałam sobie na zupełny loooz, mój żoładek przeżywał horror. koniec tego dobrego, wracam do postanowień.dziś przed śniadaniem przez 20 min jeździłam na rowerku, a po południu mam zamiar pedałować 40 min. niom.i bez żadnych wymówek. 6 luty coraz bliżej. witamy nową koleżankę:) będziemy Ciebie i siebie nawzajem wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhalii i jak z Twoją a6w? bo ja...ehh...dałam sobie na spokój :( bardziej zależy mi na odtłuszczeniu niż na rzeźbie... gdy zejdę sporo na wadze napewno wrócę do tych ćwiczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaalee tu cisza co kobietki u was? ja byłam dziś na zaqpach - głownym celem była sukienka na studniówkę... i z tego powodu wpadłam w doła... jejku każda możliwa kreacja która wpadła mi w oko po prostu nie była na mnie- Albo za krótka albo za ciasna albo wręcz obcisła ehhh... kurde a panie sklepowe przytakiwały że tak tak jest pięknie po prostu idealnie...żeby tylko pozbyć się towaru heh. i wiecie co w końcu kupiłam? tusz do rzęs, przynajmniej ten nie był na rozmiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkajokapamietasz
hej, tak se cztam o tych waszych dietach bo tez troche sie odchudzam:) i tez kupowalam sukienke na studniowke dzis, ale ja dalam rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Youstynka nie załamuj się na pewno znajdziesz coś ładnego :) u mnie z a6w różnie mam małe zaległości, ale jeszcze walczę :) Wczoraj jak się mierzyłam to w talii -3 cm i w biodrach - 3 cm, więc jakieś postępy są :) a poza tym na początku kazałam mojemu narzeczonemu motywować mnie żebym wytrwała w a6w no i muszę ją skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu widzę że topik upadł... no nic, przenoszę się na inny.jeśli któś tutaj jeszcze wogóle zagląda to życzę powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×