Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tak czy inaczej

Poczułam się dziś jak śmieć...

Polecane posty

[07.12.2009] 18:23 tak czy inaczej Cześć. Byłam dziś na spotkaniu w sprawie stażu, choć trudno to nazwać spotkaniem. Owszem moja wina też w tym była, spóźniłam się 15 min, źle oceniłam gdzie to jest i pojechałam za daleko, a później się wracałam, no ale na początku przeprosiłam, przecież specjalnie tego nie zrobiłam...Babka mnie za to objechała, rozmawiała ze mną w holu dosłownie 5 min! Okazało się, ze ledwo zerknęła na moje CV, bo ostro myliła fakty, żenada, poczułam się jak ostatni śmieć, z taką niechęcią ze mną rozmawiała... [07.12.2009] 18:24 [zgłoś do usunięcia] jjjuussiii co zrobic takie sa nasze realjia [07.12.2009] 18:25 [zgłoś do usunięcia] życie jest nowelą nie pierwszy i nie ostatni raz...zahartujesz się [07.12.2009] 18:30 [zgłoś do usunięcia] Szukająca Spokoju Cześć tak czy inaczej. Nie przejmuj się. Niestety wiele jeszcze cię czeka takich sytuacji. Sama to przechodziłam, aż znalazłam wymarzoną pracę Głowa do góry [07.12.2009] 18:45 [zgłoś do usunięcia] tak czy inaczej Dziękuję za wsparcie. Akurat już trochę przeszłam takich sytuacji,a le ta jakos wyjątkowo mnie wkurzyła. Ta babka siedzi tam plackiem 8 h i wielka a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×