Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ATUSKA

RETRO TORUŃ TRIO OPINIE

Polecane posty

Gość ATUSKA

RETRO TORUŃ TRIO Czy ktoś zna może tren zespół, czy był na jakimś weselu gdzie grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna kapela. Grali u mnie na weselu w lipcu. Muzyka na bardzo wysokim poziomie,a mamy z mężem wysokie wymagania muzyczne. Dobrze prowadzone i ciekawe konkursy. Potrafili rozbawić naszych gości. Bardzo nam pomogli w planowaniu wesela. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy zespół jaki kiedykolwiek spotkałam, wokaliści na naprawdę wysokim poziomie, muzyka ekstra dobrana, dla każdego coś miłego. Grali na weselu u mojej kuzynki, a za pół roku zagrają na moim weselu :)) Najlepsze w nich jest to, że są elastyczni i dopasowują się do ciebie i do twoich oczekiwań co do wesela, muzyki i całej oprawy. No i nie ma piosenki której by nie zaśpiewali, choćby to była piosenka najwyższych lotów. Zresztą sprawdź na ich stronie, tam mają mp3 i video więc sama możesz sobie sprawdzić i posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neferi
U mnie będą grać w lipcu :)Mam nadzieję ze się nie zawiedziemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy dym
na pewno sie nie zawiedziesz, są nieziemscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacjazespół
wymiatają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocknrolla82
A ile biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karool
zadzwoń i zapytaj. Ode mnie wzięli grosze, mając na uwadze ich poziom. Mnie i znajomym szczęki opadły, jak wokalistka zaczęła śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markopolo inowrocek
to nie słuchaj demowek bo one nie oddają rzeczywistości, tylko wejdź na ich kanał na youtube albo wpisz na youtubie retro toruń, polecam zwłaszcza i will always love you, jeśli mi powiesz że to nie jest rewelacja to znaczy że -sorry- ale głucha jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karool
zespołów retro w Polsce jest sporo, retro toruń trio jest jedyne, nie wszystkim musi się podobać wysoki poziom, niektórzy preferują wiejskie przyśpiewajki , a o gustach się nie dyskutuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anhel
przypadkowo trafiłem na ten topik i chętnie się podziele swoimi wrażeniami, byłem na weselu u znajomych pod toruniem, grało retro trio i powiem wam że naprawdę mają tam świetną wokalistkę i przede wszystkim bardzo miłą, i zgadzam się z opinią że mp3 na stronie nie odzwierciedlają rzeczywistości bo dziewczyna ma głos jak dzwon i jak śpiewa na żywo to aż ciary zresztą cały zespół jest na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anhel
buhahahaha dziewczyno :D nie mówimy o dżinsach ale o umiejętnościach wokalnych:D niestety zmartwie cie ale ich video na youtubie jest z różnych imprez, radzę najpierw rozeznać się w temacie a potem oczerniać Bogu ducha winny zespół. i pamiętaj że o konkursach decydują młodzi a zespól je zazwyczaj odtwarza polecam http://www.youtube.com/watch?v=REQBNhUFaqs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie oczerniam, wyrazilam swoje zdanie ... Nie kazdemu musza sie podobac, nie uwazasz ? Akurat wesele to taka uroczystosc, na ktora nie wypada przyjsc w jeansach, nawet wokalistce zespolu czy fotografowi - to ich profesja, powinni to wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anhel
pewnie że masz prawo wyrażać swoje zdanie:) tylko żeby wyrażać opinie trzeba poznać to o czym sie mówi/pisze a nie klepać zespół sobie sam komenty wystawia albo że wszystkie ich filmiki są z tej samej impry bo to niesprawiedliwa ocena co do tego konkursu który przytoczyłaś, zgadzam się w 100%, konkurs nieśmieszny ale tak jak mówiłem zazwyczaj młodzi wybierają takie rzeczy więc jeśli ich śmieszy to wszystko jest OK a jak widać na filmiku wszyscy się dobrze bawili więc nie czepiajmy sie a co do dżinsów uważam że zespół to nie goście weselni ani nie kelnerzy, wesele to uroczystość dla młodych i gości, gdzie kreacja goni kreacje :D a kelnerzy w kubraczkach podają jedzonko. Zespół muzyczny czy fotograf to inna bajka i ja bym sie nie czepiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ok. Dziewczyna ma ładny głos, zwracam honor. Po prostu ja obejrzałam 5 filmików z rzędu i jak dla mnie zespół jak każdy inny, słuchałam demo i też średnio, a na żywo ich nie widziałam, więc piszę jakie mam odczucia. A jeśli chodzi o ubiór - absolutnie się nie zgadzam - zespół, fotograf, kelnerzy, kamerzysta - ich stój jest bardzo ważny i powinni się ubrać elegancko. Goście - gośćmi, ale zespół wystawia sobie wizytówkę takim podejściem. Ok, może to było jednorazowe, ale kiedy ktoś płaci 3000-4000 a później na filmie po weselu non stop się pojawia wokalista ubrana jak po zakupy - to nie wygląda dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anhel
jest sens w tym co mówisz jasna sprawa, na wspomnianym weselu gdzie grało retro wokalistka była ubrana w ładną sukienkę, na innych filmikach też to widać, tak więc to był chyba faktycznie jakieś jednorazowe było moim zdaniem szkoda że nie ma więcej filmików czy mp3 z nią bo faktycznie trochę mało jej w necie i niewiele widać co ona naprawdę potrafi, tak teraz przejrzałem ich kanał i masz racje że większość to konkursy albo śpiewa wokalista, jej jest mało a szkoda bo to perełka tego zespołu, moim zdaniem oczywiście:) a Ty widze po nicku że jesteś przed lub w trakcie przygotować do Twojego najpiękniejszego dnia w życiu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ... u mnie to długa historia ;) obecnie jestem w trakcie, ale wystąpiły nieprzewidziane trudności i data jeszcze nie jet pewna. Na razie sie ubezpieczam i szukam mimo wszystko zespolu, fotografa itd. A co meżczyzna robi na forum o ślubach ? :) Zazwyczaj to kobietki szaleja, a narzeczeni stoja jakby obok przygotowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anhel
mam nadzieję że trudności do pokonania czego życzę :) a co do tego topiku chciałem podzielić się swoją opinią na temat zespołu, może komuś okaże się to pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podobali
i będą u mnie grać na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też
z tym że dopiero za rok. Nie mialem zadnych watpliwosci podczas wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra zespol
najleprzy wokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takeme
wokalistka przyszla w jeansach ? no to juz szczyt wspolczuje parze mlodej. zespol jak kazdy inny niczym sie nie wyrozniaja oprocz glosu wokalistki jak juz ktos napisal wczesniej. demo slabiutkie szczerzu mowiac a konkursy ktore sa na filmikach poprowadzone mizernie. sama nie wzielabym na swoje weselicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja posluchalem tego linka
co wyzej ktos podal i stwierdzam ze wokalistka ma potege w glosie ale jest jedno ale - to nie jest glos na wesela, tam jej nikt nie doceni, co zreszta widac powyzej: a to dzinsy przeszkadzaja, a to konkursy nie takie, a laska ma glos jak dzwon i o tym malo kto wspomina. Grajac do kotleta ta dziewczyna sie marnuje, wystawiona na opinie wsiórów i beztalenci muzycznych, a wiadomo ze na weselu to malo kto zwraca uwage jak kto spiewa, byle byla wóda i można sie było nażreć, załosne do potęgi życzę dziewczynie jakiegoś wybicia się bo ma głos fantastyczny, nieprzeciętny, szacun za houston, ale konkursy rzeczywiście żena, ale to już nie zespołu brocha tylko młodzi se takie żeny wyberają to mają jak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy za ile
glos wokalistki budzi respect natomiast glos wokalisty smiech. jada jak wszyscy na podkladach. konferasjerka slabo. odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×