Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p_j

czy można kochać dwóch mężczyzn??

Polecane posty

Gość p_j

Obaj są dla mnie ważni, a jednak tak różni od siebie... Czy to w ogóle możliwe i racjonalne, aby tęsknić i uwielbiać obu mężczyzn tak samo...? W życiu nie miałam takiego mętliku w głowie! Nie chcę tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
czas pokaże, który to TEN. Jak nie wiesz co robić- nie rób nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze mozna
meza i syna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_j
gitarra- wierzę w to, co napisałaś/napisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl tylko czy można okłamać kogoś kogo się kocha. Myślę, że nie. Można okłamać gdy się kogoś bardzo pragnie i chce zatrzymać przy sobie. Ale w prawdziwej miłości nie zrobisz tego nikomu. Nie znam Twojej sytuacji, ale tak mi przyszło do głowy. Czy oni wiedzą, że ich kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt istotny
Jeden ta maz a drugi kochanek.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_j
Amidala... piszesz o tym, do czego chyba sama boję się przyznać. Może jeszcze nie rozróżniam swoich uczuć, może ta niespotykana sytuacja przytłoczyła mnie na tyle,że mieszają mi się pojęcia...? W każdym razie czasem czuję,że zaraz wybuchnę przed każdym z nich z osobna i wykrzyczę prosto w twarz, co się tam we mnie gotuje... Wlałabym chyba, żeby żaden z nich nie zjawił się nigdy na mojej drodze. Miałabym spokój, teraz mam nieprzespane noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MOZNA DZIEWCZYNO
Ale jednego mozesz kochac bo kochasz normalnie, a drugiego mozesz kochac w lozku, znaczy sie dawac mu, to tez jest milosc. A gdybys to ty byla jedna z dwoch? Na przyklad ta do ruchania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×