Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gienia_15

Wesele w Staszowie-co polecacie????

Polecane posty

Gość gienia_15

Hejka, planujemy w przyszłym roku ślub w Staszowie. Czy znacie jakieś miejsce godne polecenia na zorganizowanie przyjęcia weselnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co może być w Staszowie? -Lord -Pałac Łazienkowski wsio :-) wielkiego wyboru to ty nie masz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w Lotniku, ale dla mnie tam nie ma rewelacji, niestety jakos jestem uprzedzona do tego miejsca, no ale warto zajechac i zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ktoś z Was organizował wesele w Pałacu Łazienkowskim albo Lotniku i zechciałby podzielić się swoimi doświadczeniami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak. czy mozesz powiedziec jak smakowalo jedzonko w lotniku? wiem ze sobie chwala tam pania co gotuje ale chcialabym poznac twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam LORD organizacja na wysokim poziomie , sala, kwiaty , menu wiem coś o tym bo sam miałem tam wesele. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy Państwu niepowtarzalne auto NESTOR BARON do ślubu i na inne okazje. Samochód jest 5 osobowy, posiada skórzaną tapicerkę, felgi szprychowe oraz liczne elementy chromowane. Składany dach i ogrzewanie umożliwiają komfortową przejażdżkę również w czasie niepogody. Przejazd tym samochodem sprawi, że Państwa uroczystość pozostanie na długo w pamięci uczestników. Zajmuję się też Fotografią Ślubną za połączenie usługi fotograficznej z usługą wynajęciem samochodu RABAT 200 złotych moje zdjęcia można zobaczyć na http://fotografdurlik.kielce.pl/ https://www.youtube.com/watch?v=L9O3z96dzuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×