Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

jakie suknie slubne sa ładnijsze? białe ecru a moze ivory?

Polecane posty

Gość

ja miałam takie jasne ecru, a wy dziewczyny jakie kupujecie jakie sa wg was najpiknijsze? a i piszcie jaki macie typ urody ja mam niebieskie oczy wlosy brazowe na ślubie taki kasztanowe troche rudawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam białą. Ale w niej wyglądałam jak zmora, podbite oczy cała uroda przytłumiona. Mam jasną cerę zielone oczy czekoladowe włosy. Więc spróbowałam ivory i wyglądam dużo ładniej. Kobiety o jasne cerze lepiej wyglądają w ecru a o oliwkowej w śnieżnej bieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee z ta jasna cera...
Jestem jasna blondnka z niebieskimi oczami - duzo (!) lepiej wygladalam w snieznej bieli. Treza mierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jest ładne, co jest ładne, ale co się komu podoba ;) Ja osobiście wolę lekkie ecru, także z tego względu, że śnieżna biel wychodzi często na zdjęciach jak taka zlana świecąca masa. Moja będzie delikatne ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jest ładne, co jest ładne, ale co się komu podoba ;) Ja osobiście wolę lekkie ecru, także z tego względu, że śnieżna biel wychodzi często na zdjęciach jak taka zlana świecąca masa. Moja będzie delikatne ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jest ładne co jest ładne, ale co się komu podoba ;) Ja wolę lekkie ecru, jako że snieżna biel często na zdjęciach wychodzi jak jednolita świecąca się plama... No i do białego trzeba mieć śnieżnobiałe zęby. Moja jest delikatnie złamana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jest ładne co jest ładne, ale co się komu podoba ;) Ja wolę lekkie ecru, jako że snieżna biel często na zdjęciach wychodzi jak jednolita świecąca się plama... No i do białego trzeba mieć śnieżnobiałe zęby. Moja jest delikatnie złamana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jest ładne co jest ładne, ale co się komu podoba ;) Ja wolę lekkie ecru, jako że snieżna biel często na zdjęciach wychodzi jak jednolita świecąca się plama... No i do białego trzeba mieć śnieżnobiałe zęby. Moja jest delikatnie złamana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
ja jak wybieralam suknie do konca nie wiedzialam jaki chec kolor, przymierzylam pare sukien, lepiej mi w ecru :) jestem ciemna blondynka, oczy niebieskie, kolor skury taki standarowy, nie za jazny, nie za ciemny ;) w bieli bylam zbyt blada :P tak wiec moja suknia bedzie w dosc ciemnym odcieniu ecru, z ciemniejszym haftem na gorsecie i zlotawym tiulu na spodnicy :) ze tak to ujme: ladnie sie to ze mna komponowalo w jedna calosc dlatego sie na nia zdecydowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam jasne ecru. sa piekne w tyych kolorach. i lepej pasuja do ciemnej karnacji , ale na zdieciach tak wychodza biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksisisis
zdecydowanie biala :) i nie prawda ze kobietom o jasnej karnacji lepiej w ecri . Bzdura! ja wygladalam w ecri jak zoltko. Wg mnie i stylistki ktora byla ze mna dopierac suknie ecri super wygladaja na opalonych brunetkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podobają ecru
nie lubię śnieżnobiałych, aż rażą w oczy zreszta do mojego typu urody nie pasuje biel a raczej ecru, kremowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola boga boli mnie noga
najladniejsze sa te ktore sie danej osobie podobaja:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe
biala biala biala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×