Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orbitkaa

Fryzura ŚLUBNA

Polecane posty

Gość orbitkaa

Ratunkuuuu!!! Jaka fryzura? w ogole GDZIE? Mam blond farbowane, proste za ramiona - nie wiem czy podpinać czy loki, czy prostować - chce jakiegoś dobrego fryzjera z wawy, ktory nie zrobi mi "szczoty i cioci" na głowie. Na SŁOWO KOK jestem przerażona - jesli macie jakies fajne stylizacje fryzur slubnych - wrzucajcie tutaj! Prooooszę i propozycje też. pozdr/o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na codzień swoje proste w dodatku wredne włosy-więc do ślubu chciałam kręcone wyczulając fryzjerkę że one i tak się wyprostują choćby mi je klejem wymalowała(miałam rację) ja miałam rozpuszczone,lekko pospinane po bokach i puszczone luźno z tyłu delikatne loki coś mniej więcej jak http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/fryzura401058.htm z tym że ja mam włosy dłuuuuugie więc zażyczyłam sobie specjalnie rozpuszczone.koki są ładne ale że ja mam co pokazać na głowie więc chciałam pokazać.dużo fryzur jest na ikf.pl ja swoje wydrukowałam i zaniosłam do fryzjerki.aha i radzę zainwestować trochę więcej kasy na próbną wizytę-ja poszłam na próbne czesanie i po skończeniu myślałam że spadnę z fotela-fryzjerka miała własną wizję uczesania którą też zrealizowała-i jasno powiedziałam że nie chcę tego co ona mio zrobiła-więc musisz się jasno określić co chcesz.więc wolałam dmuchnąć na zimne i zobaczyć siebie w tym tworze na głowie-i dobrze,bo w dzień ślubu już nie będzie czasu na wybieranie i próbowanie fryzur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka bardzo mi się podoba ta fryzura, ja tez mam długie wlosy proste i równiez chciałabym miec wiekszosc rozpuszczonych a troche spiete po bokach aby mi nie leciały na twarz. Myślałam właśnie, aby je pokręcić by nie wyglądać tak jak na co dzień. Natomiast nie pasuje mi w koku czy całkiem upiętych :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego skoro masz dłuzsze włosy to nie widzę powodu by je chować :) tak jak pisałam ja miałam luźno z tyłu,równomiernie uczesany przód i podpięte po bokach żeby na twarz nie leciały.na górze z prawej strony mały biały stroik i powrzucane malutkie białe różyczki we włosy.siedziałam u fryzjera ponad dwie godziny a o 19 już moje kudły zaczęły przybierać pierwotną formę.... ale jeśli chodzi o stronę ikf.pl to polecam bo uczesań do zatrzęsienia,każda znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitkaa
Faktycznie na tej stronie jest mnóstwo propozycji, spędzilam tam troche czasu i pewnie jeszcze spędzę :) Fryzura która jest bardzo delikatna, taka romantyczna :) Najbardziej się boję , że moje wlsoy po prostu klapna po paru godzinach. też chcialabym jakies loczki...zeby nie wygladac tak zwyczajnie. Gorzej że w tej chwili to chciałabym je jeszcze jakoś wypielęgnować, trochę odświeżyc, zeby nabrały "życia" Mam troche przesuszone ;/ Na pewno będę musiała iść na farbę - myślicie że lepiej to zrobić wcześniej (np. 2-3tyg przed) zeby wrazie wpadki miec czas na reakcję? Oprocz farby może jakaś odżywka. No i oczywiscie fryzura. Zorientuje się dzisiaj w tych konsultacjach fryzjerskich..i napiszę co i jak wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
Polecam ci isc do jakiegos sklepu fryzjerskiego bo tam maja lepsze w dzialaniu odzywki niz w drogeriach. oczywiscie sa tak 2 razy drozsze ale mysle ze warte swojej ceny:) albo idz do fryzjera na jakies odzywianie wlosow. te lepsze salony maja w ofercie tego typu zabiegi. a piekne wlosy sa prawdziwa ozdoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasoletta
Możesz przejść się do Instytutu Kerastase w Warszawie, porozmawiać najpierw z konsultantką. Doradzi jaką fryzurę zrobić, zaproponuje pielęgnację odżywiającą włosy. Mają tam mnóstwo Rytuałów Kerastase, jeśli masz suche i matowe włosy to warto spróbować. Rytuał głęboko odżywia włosy i znacznie ułatwia modelowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×