Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość niedowiaarka
achhhhh, gdyby któraś z was była uprzejma, to mój meil evcia4@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu loa:d upraszam wszelkie 'koleżnaki" o nie pisanie na mój adres e-mail, który niestety podałam, męczące jest odpisywanie, że nie mam diety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu loa:d upraszam wszelkie 'koleżnaki" o nie pisanie na mój adres e-mail, który niestety podałam, męczące jest odpisywanie, że nie mam diety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cudną 5-cio miesięczną zuzkę i przy okazji "super flaka" którego nie mogę zrzucić. Gdyby ktoś był tak miły i... przesłał mi na meila tą super dietę będę wdzięczna marta13@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy może mi ktoś wysłać tę dietę będę wdzięczna katrinka1989@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8788
HEJ MAM MAŁY PROBLEM BARDZO CHCE WYRÓBOWAĆ TYCH ĆWICZEŃ ALE MÓJ MĄŻ NIE CHCE DAĆ MI KASY NA TEN PAKIET PONIEWAŻ WYDAŁAM JUŻ DUŻO KASY NA RÓŻNE SPECYFIKI I NIC NIE POMOGŁO :-( BARDZO ALE TO BARDZO BTŁA BYM WAM WDZIECZNA BABECZKI JAKBY KTÓRA WYSŁAŁA MI NA EMAILA TEN SYSTEM PROSZE PLIS I DZIĘKUJE Z GÓRY OBIECUJE PISAĆ O POSTĘPACH MÓJ EMAIL kmstrugala@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8788
to mój email kmstrugala@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY DAJCIE IM TE DIETY BO PRZECIESZ NIE KOSZTOWALO WAS TO MAJATEK WIEC PODZIELCIE SIE;PRZECIEZ MAMY WSZYSCY TEN SAM PROBLEM I MAMY SOBIE POMAGAC A NIE OKLAMYWAC;CHYBA ZE NIKT NIEMA TEJ DIETY!!!!!!!!! BOG POWIEDZIAL POMUSZ INNYM A SPOTKA CIE TO SAMO::)) PPOZDRAWIAM:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiaarka
zgadzam się z tobą ;) To nie jest taka wielka rzecz wyslasc ja na meile .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananim122
Dajcie juz spokoj z tym zebraniem, to naprawde wstyd! W sklepie robicie to samo jak nie macie na cos kasy? ze niby to co innego? a wlasnie ze to samo. Ktos sobie cos kupil, to jego i nie musi sie tym z nikim dzielic! Laski jak macie te diete to nie dzielcie sie z zebraczkami, to nie chleb bez ktorego mozna z glodu umrzec. A wrecz odwrotnie: troche glodu i zadnych diet nie bedziecie potrzebowac. Zamiast siedziec przed kompem z paczka chipsow i zebrac o diete). Kasia8788 twoj maz ma racje ze ci kasy nie chce dac, jak ci nic nie pomoglo to ta dieta tez ci nie pomoze. Widzialam ja, tam nie ma zadnych cwiczen! oprocz rady zeby sobie rano "pseudo brzuszki" robic, tak zeby sie nie przemeczyc, a to kazdy moze bez wydawania pieniedzy. I nie wierzcie ze mozna miec plaski brzuch w 2 tyg hihi Sama miewam problemy z waga, ale zrzucanie kilogramow tak zeby predko nie wrocily to ciezka praca. A diety cud sa dla naiwniaczek, ktore wierza w Mikolaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Jezeli Ci wstyd to nie wypowiadaj sie lub nie patrz w lustro ;DD Jeżeli jesteś zadowolana z bycia grubassem , to nie zabraniaj innym dziewczyną by sprawdziły sposób na zrzucenie pare kilo. Po drugie, jakim prawem obrażasz dziewczyny na forum, żebrać to moźna kur** pod kościołem, a tu jedynie proszą o podzielenie się wiadomościami na temat nowego sposobu ... kumasz ???? achhh, za cięzkie to dla ciebie ;( ojjj ;/ To może mam radę :)) ZNIKNIJ STĄD, ponieważ nie każdy jest taki jak Ty, a tutaj laski raczej dogadują się ze sobą, a nie robia kazań typu ' ktos osbie cos kupił to jego i nie musi sie dzielic ' ojjj jakaś ty mądraaa ;DD, odnośnie kasi8788, nie twój interes, ty pewnie nawet męża nie masz ;DD więc radzę wstrzymaj się od odpowiedzi ok:)) A odośnie twojego ostatniego zdania, jak ku*wa nic nie robisz to jak chcesz schudnąć , buhahahahahaaaaa ŻAŁOSNE ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinta219
Siemka bardzo bum prosiła o przesłanie mi systemu płaski brzuch w 14 dni a ja się podziele onz i 3 min odch.Klikajcie na poczte ja za te diety płaciłam ale moge z wami sie podzielic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tularika
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX jesteś żałosna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
nieeee, brak słów ;DD DLA KUMPELI KUPIŁAŚ . . hahahaha .. dobra wymówka ;DD nie ma co !! Ja dietki moja 'droga' nie potrzebuje, gdzyz z duma patrze w lustro, a nie tak jak ty zakrywam sie - ze dla kumpeli kupilam diete... hahahaha . . rozbawiłas mnie do łez PUSTA DZIWKO ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie widziałam takiej grafomanii jak to, co wrzuciłyście powyżej. Ale wydaje mi się, że lepiej niech dziewczyny schowają swoją twórczość do szuflady. Ale to tylko moja bardzo skromna opinia na ten temat. Dziewczyny - nie bierzcie tego do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frog
Fajnie że wszystkim jest potrzebna ale ja chciałabym się dowiedzieć czy działa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frog
Fajnie że wszystkim jest potrzebna ale ja chciałabym się dowiedzieć czy działa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej...***
Witam, dużo się naczytałam o różnych sposobach odchudzania, najbardziej pomogła i najzdrowsza była dla mnie dieta z Vitalii, też nie jest tam, aż tak drogo, jak by ktoś chciał to mogę się wymienić na dietę brzuchstop, bo tam nie dokupiłam ćwiczeń. Mama dietę smaczne dopasowania, gdzie chudnie się ok 09kg na tydzień. Jak ktoś będzie zainteresowany wymianą to proszę o info. ma e-mail julichem@wp.pl Proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na odp. bo rzadko mam okazję odpisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murzyn7
Oj ludzie ludzie:) niema cudów na tym świecie, i niema czegoś takiego jak schudąć tyle kg w miesiąc ile podają w opisie tej kolejnej "cudownej diety", bez negatywnych skutków ubocznych dla waszego organizmu. Nie dajcie się zwieść niektórym wypowiedzią, bo są one pisane przez właścicieli tego całego interesu... (nietrudno im wpisać w google "system brzuch stop wyniki, efekty itp.) a potem chwalić ten ich system w komentarzach i naciągać ludzi. To nie pierwsza firma która tak robi i nie ostania. Boli tylko to że zawsze znajdą się na tym świecie "pijawki", które będą chciały się wzbogacić na nieszczęściu innych, obiecując im spełnienie ich marzeń (w tym wypadku schudnięcie) za odpowiednią cenę. A prawda jest taka że BEZ PRACY NIEMA KOŁACZY, niemożna realnie schudnąć stosując "cudowną dietę+15 min ćwiczeń" to wszystko są tylko chwyty marketingowe. Odnośnie tego systemu SCHUDNIĘCIE TYLU KG W TAK KRÓTKIM CZASIE(nawet jeśli to możliwe)=EFEKT JOJO(prędzej czy później) GWARANTOWANY. Niemożna schudnąć w miesiąc (choć jest to marzeniem wielu osób, i oni sobie zdają bardzo dobrze sprawę z tego faktu i wykorzystują to jak tylko mogą, by napełnić swoje sakiewki), kiedy tak naprawdę proces ten jest długotrwały i mozolny, wymaga determinacji i samozaparcia. Podstawą jest DIETA ale nie dieta, w której odetną wam 50% kcal (schudniecie bo schudniecie, ale jojo gwarantowane) i nie trening 15 min dziennie (bo chąc czy niechcąc, przez ten czas spalicie jedynie węglowodany) prawda jest prosta NIE BĘDZIE EFEKTÓW BEZ POTU WYLANEGO NA TRENINGACH I BEZ WIELU WYRZECZEŃ SPOWODOWANYCH TRZYMANIEM DIETY PRZEZ DŁUGI DŁUGI CZAS, gdyby to było naprawdę takie proste wszyscy byliby szczupli i pięknie zbudowani, ponieważ wieść o takiej super diecie by się szybko rozniosła i każdy by ją stosował/kupował i każdy by był szczęśliwy. Jeśli naprawdę chcecie schudnąć i jeśli naprawdę macie w sobie to samozaparcie to zapraszam na sportowe forum dyskusyjne, tam znajdziecie specjalistów którzy pomogą wam ZA DARMO stracić zbędne kilogramy, bez efektu jojo, odwodnienia itp. podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem, (łatwo znaleźć, choćby i nawet na nk) tylko po to by dodać moim słowom wiarygodności, (anonim w internecie może napisać każdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIZABETH10
Prosze o wyslanie mi tej diety-płaski brzuch na moj emial lamia1967@tlen.pl dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też wcześniej prosiłam o przesłanie diety na maila, ale kiedy ją kupiłam, wiem że nie można bo wyraźnie pisze: "...Naruszając prawa autorskie i udostępniając ten system zgadzasz się, podczas procesu sądowego dobrowolnie zapłacić kare grzywny w wysokości 100 000zł zadość uczynienia...." Myślę, że ktoś musiałby być stuknięty aby narażać się na jakieś kłopoty. Szkoda że to forum zamiast konkretnej dyskusji o odchudzaniu, przepisach itp. zamieniło się w jakieś "osobiste wycieczki" na poziomie "kiboli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKIE PRAWA AUTORSKIE??????? TO JA NIE MOGE WYSLAC ZADNEGO MEJLA BO JESTEM POD KONTROLA ZALOSNE TO ONI MI POWINNI ZAPLACIC ZA KONTROLOWANIE PRYWATNOSCI;PRZECIEZ WYSYLAM TO CO JA CHCE I KIEDY::: CHOLERA TO CO TO BLUFFFFFFF:::: POZDRAWIAM: PS: MY SE MAMY POMAGAC A NIE SIE STRASZYC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grocl
Te piekne posty gdzie niby tutaj pisza osoby co to kupily i schudly po 3-4 kg w tydzien albo 10 kg a potem mialy jojo i 1 kg wrocil to oczywista oczywistosc ze osoby z firmy brzuchplaski. Zreszta jakby sie przypatrzyc to Odchudzanie na zawolanie (ONZ), odchudzanie 3minutowe i plaskibrzuch to jedna firma. Tylko ONZ jest juz wklejone na wielu forach, potem powstalo 3-minutowe i podobnie to teraz wymyslili nowe aby kilka osob naciagnac. Proponuje osobe ktora wplacila a nie ma efektow i z reklamacji nici aby wkleila tutaj ta diete :) Jezeli jedna strona nie dotrzymala umowy to druga musi? Poza tym z rzeczy o ktorych piszecie ta dieta nie ma zadnych rewelacji. Niech ktos wklei i bedzie po problemie. Jak juz bedzie podana to osoby z tej firmy nie beda mialy powodow do mowienia o cudownych efektach a sami napiszemy jakie to one byly za jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Z tego co wiem, to brzuchstop.pl jest zupełnie inną firmą niż ONZ i 3minutowe. Brzuchstop ma siedzibe w Polsce, a ONZ i 3minutowe w Londynie. Piszą o tym na stronie oferty. Ja stosowalam ONZ i Brzuchstop. Po ONZ schudłam w 2tyg około 3kg, a po Brzuchstop 7kg. Może nie każdy chudnie, mi się udało. Prawa autorskiej tej firmy są jak najbardziej prawdziwe. Sąsiad jest prawnikiem i powiedział mi, abym nikomu tego nie wysyłała, a nawet nie prowokowała takich rozmów, ponieważ w momencie, gdy autorka tego systemu wejdzie na forum, może powiadomomic właścicieli tego forum, a oni MUSZĄ udostępnić twoje dane do procesu sadowego. Mysle, ze moze nie 100tys, ale jakas 'sporą" grzywne musialabys zaplacic. Zreszta 43zł to nie dużo, a nie warto ryzykować. Każdy ma własny rozum, może tutaj zaprzeczać, a gdy się coś stanie sama wiedziała na co się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grocl
Agusia 25 - po twojej wypowiedzi wynika ze jestes jakos z firma zwiazana ;] zachecasz do nie wysylania, do zaplacenia a ponadto powoluje sie na jakiegos rzekomego prawnika. Otoz mozecie wyslac na maila komus bo mozna dzielic sie tym co juz nabylyscie. Jak ja cos kupie, nie jest lub jest mi to potrzebne, to mozna wyslac dalej. Co do siedziby - nie wnikalem bo nie ma to znaczenia, czy to Londyn, Warszawa czy nie wiadomo co - i tak na wielu forach mozesz przeczytac o ZEROWYM odzewie ze strony firmy w przypadku brzuch stop, onz i 3 minutowym odchudzaniu Widac stylistyczne jak strona jest zrobiona i po jezyku ktory jest uzyty ze to pisala ta sama osoba/grupa osob. Ale po tym rzekomym rabacie, ze akurat w tym dniu masz szczescie i produkt jest tanszy ;] Smieszny trik ;] Nie nabierajcie sie na to ale dla ciekawosci osoba ktora to juz ma i w przypadku ktorej "Firma widmo" nie dotrzymala umowy i nie zwrocila kasy za bubel, moze powysylac to na maila. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciorek
WITAM. CHĘTNIE ODKUPIĘ TĄ DIETĘ.MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA NIĄ 25 ZETA. WYDAJE MI SIĘ, ŻĘ TO WYSTARCZAJĄCA KWOTA I ŁATWY ZAROBEK. BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA ODZEW NA MAILA. anetkajm@op.pl CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jesli ktoras z Was bylaby tak mila ja rowniez poprosilabym o deitke na maila anesia123@yahoo.com! Z gory dziekuje i wszystkich pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.cryy
Hej dziewczyny. Mam na imię Marta i mam 16, Jeszcze się uczę ale.. moje nauczanie jest indywidualne, ze względu na mój wygląd przez Nadwagę. Nie mogę chodzić normalnie do szkoły ponieważ zdrowie mi na to nie pozwala, a poza tym nie chcę znów załamać się z powodu zaczepek w szkole. Znalazłam to forum przez przypadek, byłabym stokrotnie wdzięczna jeśli któraś mogłaby mi wysłać tą dietę/trening ? na e-maila marti.cry@interia.pl . dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najra
cześć dziewczyny, chętnie odkupię dietę za jakąś rozsądną cenę:) mogę też oddać tą kwotę na zwierzątka -jak ktoś woli:) pozdr. iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×