Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mampytaniedowas

najpiekniejsza dziewczyna na swiecie

Polecane posty

Gość mampytaniedowas

widzieliscie ladniejsza od niej? bo ja nie wszystkie sie do niej chowia http://www.maxmodels.pl/ewelincja,0,0.html wiecej zdjec pod zdjeciem głownym wystarczy kliknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniedowas
odpowiedziarz -nie znasz sie tutuaj oceniamy urode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniedowas
mampytaniedowas i co zatkalo na widok tak pięknej pani... nie dziwie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........
no tak, widzialam ladniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniedowas
odpowiedziarz załoze sie ze jakbys ja zobaczyl bez piseka i na ulicy ślinka by ci poleciała..a oczy skierowaly na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniedowas
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... to pokaż mi chociaż jedna ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniedowas
mieczaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniedowas
zadna jej nawet do piet nie dorasta brzydactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniedowas
mozecie tylko pozazdroscic jej urody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 932485908
Co z tego, że choćby nawet była ładna, to tak zakompleksiona, że musi się dowartościowywać na forum. Akurat masz pecha, bo cię znam i wiem jakie masz parcie na szkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniedowas
932485908 tak tak na pewno mnie znasz ;) mam powodzenie ,tylko slepy sie za mna nie obejrzyy ,boicie sie startowac do takich lasek bo wiecie ze taka z byle kim nie bedzie...lepiej sobie wmawiac ze brzydka ,ze przecietna ale w rzeczywistosci mozecie pomarzyc o takiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 932485908
Sorry ale takich lasek są miliony, faktycznie na żywo wyglądasz podobnie jak na tych zdjęciach, ale nie jesteś Adrianą Limą i generalnie niczym się nie wyróżniasz. Jesteś szarą myszą. Nie wstyd ci za to, że tak szukasz uwielbienia wśród obcych? Myślałaś, że zrobisz szał? Że się rozpromujesz i nagle się wszyscy rzucą i staniesz się gwiazdą? Natalii Siwiec do pięt nie sięgasz, ani Kristin Kreuk. Weź najlepiej usuń ten profil bo siarę sobie straszną robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atosBatoss
nie podziwiaja bo zazdroszcza ..taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 932485908
Tak, chyba tego garbatego nosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atosBatoss
932485908 w kotrym miejscu ona ma garbaty nos -pokaz mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 932485908
http://www.maxmodels.pl/ranking.html Już na tej stronie maxmodels wiele koleżanek pobija cię wizualnie. A co dopiero na innych... Wejdź sobie np. na www.perfectmodel.pl dziecinko Rasowa modelka to coś więcej niż wydymanie ust. Trzeba mieć osobowość, klasę - ty jej nie masz. Zapamiętaj to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 932485908
Fotomodelka (bo modelką nigdy nie będziesz z takim wzrostem i z takimi tłustymi ramionami) powinna bawić się sesją, wcielać się w różne osobowości. Ty wyglądasz na każdym zdjęciu tak samo burdelowo i pozujesz na sucz, a w gruncie rzeczy jesteś masakrycznie zakompleksiona i uzależniasz swoje samopoczucie od zdania innych. No, nos ewidentnie nierówny, na 1/3 wysokości od dołu. Rinoplastyka się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytaniedowas
932485908 zazdroscisz mi poprostu bo albo masz 100% razy brzydsza laske odemnie albo sama jestes zakompelksionym pasztetem ktory szuka pocieszenia w kazdym szczegole ,ty pokaz swoja twarz dopiero sie posmiejemy ,nie ma faceta ktory powiedzialbymi ze jestem zwykla przecietna laska -wszyscy mowia ze jestem piekna ,zreszta sama widze w lustrze:) kolezanki az sie zwijaja z zazdrosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 932485908
Właśnie o to chodzi, że nie ma czego zazdrościć. Jesteś akceptowalna z wyglądu, ale nie interesująca poza tym. Byłabyś OK jako hostessa, jako tło. Wiesz ile jest takich kobiet? Pseudomodelek i pseudofotomodelek żądnych sprzedania się na keczup albo jakieś kosmetyki itp. Ja natomiast cenię bardzo osoby, które są piękne, ale mają coś więcej do zaoferowania. Sama uroda, nawet zjawiskowa (ty takiej nie masz) nie sprawi, że mam np. chęć kontynuowania rozmowy. Z taką dziewczyną można się pokazać i zamienić na inną - tak jak np. Wojewódzki pokazał się ze swoją nową hostessą. Kariery żadnej nie zrobisz, gwiazdą nie będziesz - musiałabyś mieć jakiś inny talent i ciężko pracować. A ty stawiasz na jedyny swój atut. W tym wieku powinnaś być już trochę bardziej poważna, bardziej się cenić, dbać o siebie, ale nie starać się tak usilnie zrobić na wszystkich wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ładniutka ale
nie najpiękniejsza na świecie bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 493859834
całe szczęście, że się już zamknęłaś, mam nadzieję, że poczułaś wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oieus
wg mnie bardzo ładna dziewczyna, mam podobna koleżankę która jest tak niesamowicie zjawiskowoa że każdy się za nią ogląda na ulicy, na uczelni itd. jest piękna ale ona nigdy by o sobie sama tak ie powiedziała bo ma oprócz urody niezwykłą osobowość , klasę i skromność dlatego pomimo takiej urody laski inne ją lubią bo ona da się lubić- ty jesteś porównywalnie ładna ale wydaje mi sięże zadzierasz nosa a to odstrasza ludzi - w każdym razie oceniając samą powierzchowność to jest bardzo ok- ja mam twój wzrost ale 3 kilo więcej i marzę aby te 3 kilo jeszcze schudnąć bo masz fajną smukłą figurkę-pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak by to powiedziec modelką możesz sie nazywać jak byś miała powyzej 175cm wzrostu a teraz mozesz byc tylko i wylacznie fotomodelką bo jestem za malutka. Modelka nie moze miec wiecej w talii niz 65 cm wiec musisz schudnąć no ale tak jak pisałam na modelke nigdy sie nie załapiesz. Rysy twarzy masz bardzo ładne. Ogólnie jestes fotogeniczna dlatego jestes fotomodelką wiec zmien na stronie profesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo zadufanej osoby dawno nie widziałam... Nie tylko wygląd się liczy, a na modelkę Kochana to Ty na pewno nie wyglądasz... I nie mów , że mam kompleksy czy coś, bo z tym problemu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównaj się z Penelope Cruz lub z jakimiś prawdziwymi modelkami :O Masakra... i one jeszcze są piękne bez makijażu w przeciwieństwie do Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyyyy
moim zdaniem ładna dziewczyna Oczywiscie przesadyzmem jest mówic ,ze piękniejszej się nie znajdzie , ale ładna naprwdę jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×