Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcincin

Prezent dla dziewczyny - bielizna

Polecane posty

Gość marcincin

Hej, czy mozecie mi polecic jakies.. marki, materialy zgodnie z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskant
Nie kupuj kompletu z biustonoszem, bo nie trafisz nawet jak Twoja dziewczyna nosi dobry rozmiar (zna forum Lobby Biuściastych/lobby Małobiusciastych? jak nie to podesłanie linków będzie najlepszym bieliźnianym prezentem ;)) - kupno dobrego stanika wymaga przymierzenia kilku-kilkudziesięciu modeli. A poza tym Triumph to bardzo marna marka, jest wiele lepszych (Masquerade osobiście polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskant
Nie kupuj kompletu z biustonoszem, bo nie trafisz nawet jak Twoja dziewczyna nosi dobry rozmiar (zna forum Lobby Biuściastych/lobby Małobiusciastych? jak nie to podesłanie linków będzie najlepszym bieliźnianym prezentem ;)) - kupno dobrego stanika wymaga przymierzenia kilku-kilkudziesięciu modeli. A poza tym Triumph to bardzo marna marka, jest wiele lepszych (Masquerade osobiście polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhahahaha
podpsuje sie pod tym co napisala baskant nogami i rekoma;) jesli chcesz jej zrobic bielizniany prezent to zerknij na podane lobby i sprawdz czy w twoim miejscie jest sklep z brafittingiem, zaprowadz ja tam, popros o dopasowanie dla niej biustonosza i zaplac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie
nie zgadzam się,że Triumph to marna marka zgadzam się natomiast,że biustonosz należy przymierzyć,jak chcesz zrobić bieliźniany prezent dziewczynie to proponowałabym koszulkę plus majtki,albo jakąś koszulkę nocną (oczywiście ma być sexy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie
baskant,w tym linku,który podałaś jest napisane tylko o biustonoszach,Ty natomiast nie napisałaś,że biustonosze Triumpha są do doopy,tylko,że firma poza tym-mam sporo biustonoszy tej firmy,które wcale nie są rozciągnięte,mimo prania w pralce(w "pralinetce")-nie mam teraz,co z nimi zrobić,bo mi biust urósł,a wyrzucić szkoda,bo są ładne i w ogóle nie straciły ani koloru,ani fasonu,fiszbiny też w porządku ostatnio nie mieli mojego rozmiaru ( nietypowy ),a nie chciało mi się czekać,aż sprowadzi i kupiłam gdzie indziej,ale wydaje mi się,że to za mało,aby stwierdzić,że marka jest do kitu i naprawdę nie wiem,skąd się wzięły takie informacje,że rozciągają się o 20cm i żeby nie było nieporozumień-w sumie to mi wisi,jakiej firmy noszę staniki,z tym ze u siebie w miescie mam "po drodze" 3 sklepy triumpha,więc tam się zaopatrywałam i to od lat i nie miałam nigdy złych doświadczeń ( mimo,że oferta w w/w sklepach to też wiele innych marek,nie znajduję biustonosza na siebie,ale inną bieliznę owszem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaj na allegro niepasujące ;) Informacje o rozciągliwości wzięły się ze zmierzenia obwodu w stanikach luźno leżących i naciągniętych (dziewczyny mierzyły nie tylko Triumphy, jest tabelka rozciągliwości dla wielu marek) - to ta druga wartość jest ważna i powinna być zbliżona do tego, co ciasno i na wydechu zmierzysz pod biustem. Moje Triumphy sprzed "uświadomienia" rozciągały się właśnie o 20-25 cm, więc też nie mam o tej marce dobrej opinii (pomijam fakt, że IMHO mają mały wybór fasonów i kolorów, o mizernej rozmiarówce nie wspominając). Tak nawiasem mówiąc: jaki to jest "nietypowy" rozmiar? Bo staniki są masowo produkowane do miseczki K i od obwodu 60, więc jeśli mieścisz się w ten zakres (sprawdź: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html) to masz rozmiar jak najbardziej typowy :) A autorowi pytania tak samo doradzam kupienie kompletu z koszulką albo, jak wyżej zaproponowano, zabranie dziewczyny do dobrego sklepu z bra-fittingiem (adresy są tu: http://stanikowamapa.prv.pl/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcincin
Dzieki za te rady. Chodzi o prezent na swieta, wiec wolalbym nie zabierac jej do sklepu ;) moze kiedy indziej. Koszule nocna, niestety dostala niedawno. Nie miala w czym u mnie nocowac, a ja nie chcialem patrzec jak wyglada w moich ciuchach :) Dobra - wiec majtki. Nie ma jakichs problemow szczegolnych z rozmiarem? Jak dokladnie musze go znac? Macie jakies propozycje jesli chodzi o jakosc. Co do szczegolow chodzi mi o w miare seksowna, ale i praktyczna bielizne. Nie lubie sztucznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhahahaha
z majtkami bedzie latwiej-najlepiej podpatrz metke spodni albo czegos takiego i kup ten sam rozmiar;) ewentualnie zastanow sie jak bardzo szczupla/pulchna wysoka/niska jest twoja dziewczyna i poradz sie sprzedawczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyeheheh
byle nie z polyestru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie
best-bra aha,a ja myślałam,że to chodzi o to,że noszone zmieniają rozmiar z czasem i z 70 cm,po kilku miesiącach robi się 90cm,zmierzyłam swoje na leżąco na podłodze,nie wszystkie (bo mi się nie chciało) i mają od 59 do 63cm (a ich rozmiar to 70) a poza tym,zanim mi cycki urosły to byłam już na stronach o biustonoszach i wiedziałam,jak dopasować stanik,powinnam mieć 65 i jakaś duża litera miski,albo inne tajne oznaczenie,które mam gdzieś zapisane,parę miesięcy temu kupiłam za jednym zamachem kilka sztuk (a mierzyłam chyba przez pół dnia) mam na metce eu65,fr 30E,cisną jak cholera :O,pod koniec dnia je ściągam,bo mam dosyć (ma długość 63,rozciągnął się z trudem na 71) marcin,bielizny nigdy za dużo :-),właśnie jestem po zakupach na gwiazdkę i szukałam właśnie kompletu majtki plus koszulka,te które mi się bardziej podobały,były sztuczne (niby super materiał,oddychający,ale w dotyku okropny,zresztą mam komplet na siłownię z takiego "cuda" i nie jestem zadowolona) ale można skompletować koszulkę i majtki,koszulki-można w nich spać,albo nałożyć pod sweter czy żakiet-więc są i ładne i praktyczne jak pochodzisz to na pewno znajdziesz coś,co Ci się spodoba rozmiar to sprzedawczyni doradzi,ale musisz się mniej-więcej orientować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„a jakie to ma znaczenie”, a jakie masz wymiary pod biustem (mierzone ciasno, na wYdechu) i w biuście? 65 rozciągające się do ok. 70 cm to jest stanik-ściśliwiec (nie należy praktycznie zaniżać wyniku pomiaru pod biustem), taki jest np model Opium z Pour Moi czy staniki Ewy Michalak. Ale to są wyjątki ;) Jak staniki cisną, to znaczy, że coś jest gdzieś nie tak: albo micha, albo obwód, albo jedno i drugie... Marcin: z majtkami dziewczyny dobrze radzą: zaobserwuj, jaki krój Twoja dziewczyna lubi (stringi/szorty/zwykłe figi), i poszukaj takich, gdzie choć część składu stanowi bawełna (chyba, że to mają być rzeczy na „specjalne okazje” ;) ). A rozmiar podpatrz na spodniach/figach, tu - w przeciwieństwie do staników - pole manewru jest niewielkie, trafisz ;) Jak podasz orientacyjną cenę i krój to może łatwiej nam będzie podpowiedzieć Ci gdzie szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie
best_bra mam 69/84 czytałam na forum stanikomanii,czy podobnym,że stanik może zostawiać ślady na ciele i że to nie znaczy,że jest za mały,tylko że dobrze trzyma,naprawdę kupienie dobrego biustonosza to droga przez mękę chodziłam na strony i dużo czytałam,przyswoiłam podstawowe informacje na temat biustonoszy,ale na dokładne zgłębianie tematu to brak mi serca,zwracam uwagę jak sę układa łączenie między miseczkam,czy fiszbiny dobrze obejmują,czy zapięcie nie podciąga się do góry no i czy mi się podoba (z tym ostatnim,to najgorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenkkaa
Marcinie, sklepów w sieci jest wiele z bielizną, ja od siebie polecam firmę gorteks tutaj znajdziesz ich produkty http://ekskluzywna.pl/bielizna-damska na pewno coś dla swojej wybranki wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dla ciebie,aby ci przeszkadzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullianna83
Kocham dostawać bieliznę od mojego partnera. Jak robi mi takie prezenty to wiem że nie będzie to bielizna na co dzień lecz taka bardziej sexy :) taka bielizna erotyczna rzec by można :) Sama w sumie rzadko taką kupuję :D Ja jestem fajną bielizny z Obsessive :D mój chłopak o tym dobrze wie więc kupuje mi z tej firmy :D Teraz chciała bym aby kupił mi coś takiego :D http://www.erotyczny24.pl/carmelove-koszulka-i-stringi-l-xl-p-2867.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UzależnionaodPiekna
Każda z kobiet jest inna, ma swój indywidualny styl, zawsze chce czuć się piękna, seksowna oraz modnie wyglądać i czuć się komfortowo. Dlatego każdy z Panów powinien wybrać dla swojej Kobiety coś z bielizny nocnej… Dlaczego proponuję bieliznę nocną? ponieważ jej rozmiarówka nie stworzy panom większej trudności. Wystarczy podpatrzeć, jaki rozmiar sweterka czy bluzeczki nosi wybranka i gotowe!- Mamy do wyboru rozmiary S,M,L,XL,, bądź po prostu rozmiar uniwersalny odpowiadający S/M i Uniwersalny L/XL. Ja kocham bieliznę z Obssesive i zdecydowanie polecam ją każdemu bo jest wykonana z bardzo dobrego jakościowo materiału no i jest śliczna :) Moje ulubione Favoritta babydoll http://www.erotyczny24.pl/favoritta-babydoll-xxl-p-2282.html Feelia koszulka i stringi http://www.erotyczny24.pl/feelia-koszulka-i-stringi-l-xl-p-2348.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj sobie http://kokietkowo.pl - tam maja duzo bielizny wiec z pewnoscia inspiracje znajdziesz :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielizna erotyczna: http://diores.pl/bielizna-erotyczna-c-62.html Satynowa koszulka z paskami do pończoch kusi do grzechu. Z przodu i z tyłu wykonana z elastycznej satyny, po bokach i na miseczkach koronkowe wstawki z kwiatowym motywem. Dół wykończony delikatną falbanką. Miseczki odcięte, między nimi czerwona kokardka. Z tyłu głęboki dekolt udekorowany przeplatanymi sznureczkami, ramiączka krzyżują się na plecach i są regulowane. Ta satynowa koszulka z paskami do pończoch bez możliwości ich odpięcia może być doskonałym pomysłem na prezent wraz ze szlafrokiem czy pończochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelek1
Hej, kupowałem mojej lasce Szczoteczka ORAL-B Oxy Jet OC20 na avans.pl miała w gratisie drugą, ona ma fioła na punkcie higieny jamy ustnej więc skakała do sufitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdannEllza
Polecam piękną, dobrze wykonaną z bardzo dobrego materiału bieliznę erotyczną Obsessive. Kupowałam ją już dla koleżanek na panieński ale sama tez mam kilka asortymentów z ich kolekcji. Ja ją kupuje zawsze tu http://www.erotyczny24.pl/obsessive-c-103_128.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarekkk
Owszem. Bielizna to super pomysł. Ja bym dorzuciła do tego świeczki - moja laska lubi te http://zapachdomu.pl/yankee-candle . Dokup wino i romantyczny wieczór gwarantowany ;) Ja jako facet przyznam, że lubię tego typu prezenty, bo zawsze są z korzyścią dla mnie ;) c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielizna jest super pomysłem ale faktycznie kupowanie biustonosza bez przymierzania to totalna loteria. Można zawsze kupić jakąś koszulkę nocną albo piżamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×