Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ullllaaallllalaa

juz mam dosc mojej pracy jestem zalamana

Polecane posty

Gość ullllaaallllalaa

szukalam 3miesiace pracy bylo ciezko i znlazlam w markecie na kasie:( pracuje od 2tygodni i juz nie wyrabiam nerwowo,ciagle chamstwo i w dodatku dzisiaj zrobilam 30zloty manko:( nie mam kasy,w dodatku jestem zarejestrowana na 3/4etatu i zarobie 700zloty:(jestem zalamana wszytsko mi sie odechciewa...i po co zyc:?:( mam dopiero 20lat a juz mam dosc wszytskiego,szkoda mi moich rodzicow i chce im pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aacxd
od czegoś trzeba zacząć,będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllaaallllalaa
tylko,ze ja nie mam teraz tych 30zloty zeby oddac a trzeba odrazu:( teraz siweta duzo ludzi wkoncu dostane z polowy wyplate bo wszystko pojdzie na manko:(niechce mi sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorilas
kurka,ja właśnie zatrudniłam się w tesco,jak usłyszałam od pracowników jak wkładają codziennie pieniądze do kasy ...zwiałam stamtąd.Podobno w biedronce nie muszą pokrywać manka...w polo markecie co miesiąc odciągali nam 90 zł od wypłaty na manka wszystkim równo....chyba lepiej gary myć w knajpie przynajmniej zero odpowiedzialności za kasę.ja wspominam pracę za barem najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszzzeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllaaallllalaa
dodatkowo codzień rano lodzik szefowi zmiany trzeba zrobić bo umowe o pracę podpisałam z przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×