Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość refefefe

sklepy internetowe

Polecane posty

Gość refefefe

Znacie może jakieś fajne sklepy internetowe z ubraniami ? Poza allegro :) Z góry dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Allegro nie jest fajne. Buble tam sprzedają i często w zafałszowanej cenie. Lepiej kupować w sklepach stacjonarnych, mówię ci :) h&m rulez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden swój sprawdzony sklep internetowy i jest to a.pl Jestem z niego bardzo zadowolona - spoko ceny i bardzo szybka dostawa. Nie chce mi się bezsensownie tracić czasu na stanie w kolejkach i marnowanie czasu w supermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakich ubrań konkretnie szukasz? Jeśli lubisz styl sportowy, fajne kolorowe adidasy, kolorowy t-shirty i ekstra bluzy to zaglądnij do sklepu centersport.pl Kupowałam tam swoje buty i bluzę więc wiem, że są rzetelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsuisa
a ja lubie butyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka.p
ja polcam www.dzieckomoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachwycił mnie asortyment www.wasserman.pl Mają dosłownie wszystko, czego nie znajdziecie w innych sklepach, a chciałybyście mieć. Taki magazyn praktycznych gadżetów ;) Ale są też laptopy, telefony, CB radia i cały sprzęt do WiFi -routery itp. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście "z ubraniami"...Ja polecam serwis moda.pl, ostatnio znalazłam tam wiele interesujących propozycji ubrań, butów, dodatków. Jest tam wiele sklepów więc na pewno znajdziesz coś dla siebie, a ceny są bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić bardzo fajny sklep ekstrawancko.pl, gdzie można kupić piękne i ekskluzywne ubrania. Można tam znaleźć sukienki, spódnice etc... bardzo mi się podoba ten sklep z kilku powodów. Po pierwsze mają ciekawe rzeczy, a po za tym szybko realizują zamówienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabciucha
a ja kupuję ubrania dla moich dzieci tu: http://ww.agugu.com.pl i jak na razie (a kupuje od prawie 2 lat) jestem zadowolona, są na tyle elastyczni, ze rozszerzaja asortyment na prosbe klientow. A to, co wazne, są tu niski ceny,dobra jakosc ubran i szybka wysylka- mam ciuchy nastepnego dnia w domu (chyba,ze poczta sie leni, to wtedy 2-3 dni pozniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja bym Ci mogła polecić sklep ekstrawagancko.pl, bo tam mają bardzo fajne, markowe i ekskluzywne rzeczy. Ja tam sobie kupiłam markową spódniczkę (Versace) i jest naprawdę fajna. Wiadomo, że markowe ciuchy, to nie jakiś szmelc z Chin. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów tam, więc mogę śmiało polecić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem ktos tutaj zagląda :) i jęsli chodzi o sklepy e-netowe, to ja jestem zwolenniczką electro. Znacie? Kupowaliście tam? Bo ja tak i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic szczególnego w tym sklepie nie ma, przynajmniej dla mnie, a poza tym promocje wygladają tak, że ze 135zł sukienka jest przeceniona na 135zł :D A co do sklepów internetowych... ostatnio electro. Tzn. nie osobiście zamawiałam, ale moi rodzice i owszem. Byli z obsługi bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuss25
Hej dziewczyny. Ja osobiście polecam sklep z bucikami www.idealnebuty.pl kupiłam tam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona z jakości towaru i obsługi Polecam Wam dziewczyny bo na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei kupuję w sklepach internetowych. Jest to fajna odskocznia od codzienności. Jeśli biżuteria to tylko w "Niebieski-koralik". Dzięki koralikom i charmsom bransoletki i naszyjniki mogą wyglądać dokładnie tak jak się tego pragnie. Asortyment stale się powiększa, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie - nawet dzieci. Właśnie dla nich została stworzona linia Biagi Kidz z pięknymi, kolorowymi koralikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Przyznam, że ja również bardzo lubię sklepy internetowe, uważam bowiem że są one bardzo dużym udogodnieniom. Dlatego też ciesze się, że 26 kwietnia stratuje kupuje.to w wersji Beta, innowacyjna platforma social selling. Dzięki temu zakupy będą jeszcze szybsze i bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×