Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nathalieeee

drastyczne sny o obcinaniu palcow u dloni. Jakie znaczenie moze miec?

Polecane posty

Gość Nathalieeee

3 noc z rzedu mam straszne koszmary. Ogolnie ze najblizsza rodzina i facet mnie atakuja i chca zamordowac. Pojawia sie motyw palcow. Wczoraj snilo mi sie ze moj facet obcial sobie palce ale takdo polowy az. Dzisiaj snilo mi sie,ze on mnie gonil po moim rodzinnym domu, zamiast rak mial jakies nozyczki i widelce ostre. Zlapal mnie o poobcinal mi opuszki palcow lewej reki. Tak po skosie obcinal. Czulam straszny bol, obudzilam sie i sprawdzalam palce bo to bylo tak wiarygodne. CO to moze znaczyc, nie znalazlam w sennikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadne
Masz nerwicę lękową i ci się roi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natychmiast rozstań się z fac
etem. ten sen to ostżerzenie przed toxycznym zwionzkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathalieeee
Ale chodzi o kontynuacje tamtego snu. Przeciez zadko sie zdarza zeby sny tak zachodzily na siebie, tworzac jedna historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathalieeee
A jeszcze czy ktos ma takie drastyczne sny dotyczace bliskich. Snilo mi sie ostatnio, ze mama pociela mi plecy nozem, potem ze zabilam swietej pamieci dziadka i wujka. Mam ogolnie dobry kontakt z rodzina, wszsytko sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychopatkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ratunkuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delineatio
ja niestety OD DZIECKA mam problemy ze snem.....niekończące się drastyczne koszmary.....czasami lunatykuję..częściej mówię przez sen...strasznie mnie to męczy...więc nic mi nie mów o kilku powtarzających się koszmarach bo z chęcią bym się z Tobą zamieniłą..żeby chociaż raz spać normalnie.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientkia
Hej ja miałam właśnie sen, że ja obcięłam opuszki palców dwóm bliskim osobom. Straszny horror , makabra co za sen. Co może oznaczać????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
to może oznaczać zaburzenia psychiczne i fałszywy odbiór rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
albo dzieje się zle w twoim życiu osobistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientkia
Dzieję się u mnie raczej OK, nie mam większych stresów. Często mam sny, że mi się coś dzieje , ktoś mnie goni itd., ale dzisiejszy sen to przebił wszystkie - jak mogłam w śnie coś takiego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dziś miałam sen, że obcięłam palce u obu dłoni jakiejś kobiecie. Raczej to pierwszy tak drastyczny sen w moim życiu. Mam 28 lat prawie 4 letnią córkę, pracuję. Nie mam nałogów, nie wiem skąd tak drastyczny sen pojawił się u mie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już w średniowieczu kobiety pragnęły poznać dalszy ciąg swego snu , że aż w pewnej baśni znalazła się historia pewnej córki króla , która ogłosiła , że wyjdzie za mąż i odda połowę swego królestwa temu kto odgadnie dalszy ciąg jej snu. Ja mogę wam za darmo odpowiedzieć na to pytanie dlaczego traci się palce we śnie . Dzieje się to wówczas gdy korzystamy w pracy zarobkowej z lewego oprogramowania , tzn. takiego którego nie kupujemy tylko kopiujemy. Najgorzej jest jednak wtedy gdy sam system operacyjny , np. Windows mamy niezakupiony tylko od znajomych lub z biura ściągnięty . Dzieją się wówczas niedobre rzeczy. Korzystajmy z legalnie zakupionych oprogramowań a wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×