Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam juz dość

byłam z psychopata i nadal nie mogę się od niego uwolnić

Polecane posty

Gość mam juz dość

byłam z książkowym psychopatą ponad 2 lata, byłam bita,poniżana zupełnie obdarta z godności,pełna kontrola nad wszystkim łącznie z wyliczniem czsu wizyty u rodziców, nie wspomne o tym że to on decydowal z kim moge rozmawiać, co mi wolno a co nie, ostatnio pobil mnie tak dotkliwie że nie mogłam chodzic do pracy kilka dni , Dzisiaj nie wiem jak to przeszłam,kochałam tego drania i wierzyłam że się zmieni, odchodziłam i wracałam i tak wkółko Aż wkońcu powiedziałam dość! nie jestem z nim 5 miesiąc a nadal mnie dręczy psychicznie, pisze smsy typu: przepraszam załuję,mieszane razem z : ty dz* wko,szmato,jestes nikim, albo: dzisiaj zrobiłem super gulasz? a co mnie to kurde obchodzi? czy to normalne, nie może mnie mecyzc na codzien to zasypuje smsami w wiekszości obraźliwymi: dzisiaj twoja koleżanka pchała się mi do łóżka,mam ich na pęczki O co wogóle tu chodzi? czy nadal chce miec kontrole nad moim umysłem? wie że jestem bardzo krucha,że umie wzbudzić we mnie poczucie winy,ma się za normalnego faceta wciskając mi kit że to jestem bezwartosciowa,,skrzywił mi psychikę,jeszcze sie nie pozbierałam a on nadal to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dość
jeszcze dodam że wciąż jestem na czuwaniu, boje sie go, szantazuje mnie i obraża,czasami grozi, Po jaka cholerę mnie nadal meczy, tak ciężko było się wyrwać z tego bagna kiedy rozum swoje a serce swoje, skąd biora się takie osobowości? niszcza od środka nawet na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultrasonograf
Zmień numer telefonu. Wystąp do sądu o zakaz zbliżania się do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umów się z nim, upij go ruskim samogonem i wykastruj, a jaj zrób mu cynaderki, pomysł zaczerpnięty z czeskiego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzcxzczx
Dziewczyno pieprzysz mi głupoty teraz. Niby cię dręczy a jednak mu odpisujesz pewnie. Wystarczy zmienić numer telefonu i po sprawie, więc w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlikwiduj wszelki kontakt do
niego, zmien mail, gg, tel, cokolwiek, jak bedzie nadal Ci robil rpoblemy, to nagraj jakas rozmowe z nim i zglos go na policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dość
bardzo smieszne, numeru nie mogę zmienic bo mam uowę na 3 lata, a jesli chodzi o odpisywanie to kiedyś mu odpisałam: że jak zechcę to znajde faceta w internecie, potem że mam kogoś mlodszego z kasa, myslałam że mu zamkne buzie ale rozpętałam tylko kolejną wojnę i lawinę kolejnych smsów. I wcale mu nie odpisuje, staram się nie reagowac, chodzi mi o to że przez jego nekanie nie moge się pozbierac i dojśc do siebie wewnętrznie, siniaki sie goja szybko ale rany psychiczne zostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fląderka ***
powiedz że to prowo proszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz dość
nie prowokuję, poprostu zastanawiam sie jak odzyskac wewnetrzny spokoj, jak odchodziłam to usłyszałam:pewnie kogos masz dz*ko, teraz tylko pogorszyłam sprawę bo zostalam dz*ka za kase, głupie co? myslałam że jak powiem ze kogos mam to da mi spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się pozbieraj i idź do salonu i zmień telefon, wszystko można zrobić, a coś tak prostego jak zmiana numeru, nie przesadzaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlikwiduj wszelki kontakt do
jest cos takiego ze mozesz dodac jego numer do zakazaynych i nie bedzie mogl do ciebie dzwonic, zero kontaktu, kazdy kontakt to pozywka dla niego, chodzisz na terapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zdzira
co za sciema z tym kontraktem na 3 lata. no i co ze masz kontrakt? idziesz do operatora, mowisz ze ktos neka cie smsami i ze natychmiast maja ci przyznac inny numer. wypelniasz formulke i nowy numer od reki. ty po prostu nie chcesz sie od niego uwolnic i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca Spokoju
Numeru zmieniać nie musisz ale możesz poprosic operatora o blokadę jego numeru abyś nie odstawała od niego wiadomości Druga sprawa- jak odpisujesz na jego smsy to już przegrałaś. Nic tak nie działa na psychola jak obojętność. Szybko mu się znudzi a zna cię więc się tobą bawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula88
Gdy przyczytałam, to tak jakbym to ja pisała. Ja też przeżyłam horror z takim facetem. Rozstaliśmy się parę miesięcy temu, facet z którym byłam to alkoholik i do tego psychopata, znęcał się psychicznie nade mną i moją córcią. nie jestem 3 misiące z nim a on nadal próbuje i pisze sms-y. Tak jak u Ciebie, raz kocza, raz wyzywa a za chwile przepreasza, codziennie dostaje po ok.100 smsów. nie zmieniłam nr tel bo on mi to narzuca, wręcz pisał że mam zmienić nr tel, chciałam to zrobić ale znowu bym zrobiła coś co on chce, więc ja ich nie czytam, jak widze to kasuje od razu. Ciężko się uwolnić od takiego psychola, ale siła w nas. Zaczęłam się spotykać z innymi mężczyznami, i widze teraz jak ON mną manipulował, jakim wulgarnym i bezwzględnym jest typem. powodzenia, nie czytaj smsów bo zniszczy Ci psychike. Bywało tak że płakałam po jesgo smsach, nie da się p[owiedzieć słowami zwykłego człowieka co było zawarte w tych smsach. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Zmień numer kom Jak tego nie zrobisz to jesteś szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×