Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marza30

Ból w trakcie stosunku...

Polecane posty

Gość marza30

Mam 29lat. Już od dłuższego czasu (ponad rok) odczuwam męczący ból w trakcie stosunków (najgorzej jest w pierwszych dniach po okresie). Ból jest najsilniejszy podczas wprowadzania penisa do pochwy, wspominam, że uzywamy prezerwatyw Durex. Dwóch ginekologów, pytanych o radę, mówiło mi, że mam tak zbudowaną pochwę i będę odczuwać taki dyskomfort. Penis partnera jest średniego rozmiaru, raczej nie wielki...więc tu nie o to chodzi. Nie mam żadnych mięśniaków, guzków ani zakażenia czy grzybicy. Jeśli jestem zbyt sucha używam kupionego w aptece środka nawilżającego. Dochodzi juz do tego, że unikam stosunków z partnerem, bo wiem, że i tak będzie bolało, a już mowy nie ma o kochaniu się 2 razy dziennie lub 2 razy pod rząd ;/ Która z Was ma/miała podobny problem i o czym on świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedyś podobnie.. odczuwałam ból podczas wejścia kiedy uzywaliśmy prezerwatyw. Kiedy próbowaliśmy bez wszytsko było ok.. Teraz biorę tabletki, nie używamy gumek i nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marza30
Dzięki za odp i czekam na opinie innych "poszkodowanych" w ten sam sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Nie powinnaś być sucha. Popracujcie nad grą wstępną. Ja mam bardzo wąską pochwę, jak nie jestem podniecona i nawilżona w środku, to normalne, że mnie będzie bolało przy wchodzeniu. Jak jest mokro, to nie boli nic zupełnie. PRoblemem może być równiez prezerwatywa. Ja zawsze czuje dyskomfort, niestety, dlatego przyjmuję pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze byc takze
niedobor hormonow(estrogrnow)ktore nawilzają pochwę!!!! Moze byc takze np endometrioza,ktorej jednym z 1szych objawow jest ból w czasie stosunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×