Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nie zart..

Dlaczego tak trudno spotkac wolnego fajnego faceta

Polecane posty

>>j bnb nigdy nie wiadomo może Tamari to super laska żeby Ci szczęka opadła niekulawa foczka, szczęka by opadła (((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>tak Przemciu tak mnie to podnieca, ze zaraz sobie zrobie dobrze w pracy Rób, tylko tak żeby szef nie zobaczył i nie usłyszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy daj? jak chcesz to sam daj narazie to ja wyciagalam od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxkclscnksl.mczx
..... bezczelnych kobiet.. Nie patrzą czy facet jest z żoną,czy trzyma dziecko za rękę....Podrywają,świecą oczami udając cnotki... W mięsnym do którego chodzę z mężem pracuje pewna kobieta, Co zobaczy przystojnego mężczyznę,to odbija... Dosyć niedawno byliśmy w tym sklepie i mąż płacił rachunek,i został tylko grosz do wydania. odchodzimy od lady,a ona: Prosze Pana! Grosik! a on; nie dziękuję. a ona; Ależ to na nasze szczęście.... Zatkało mnie totalnie... po czym wyszliśmy. Ani Ona ładna,zgrabna.. Ale sam fakt tej bezczelności... Zero szacunku,ci raz to więcej ladacznic!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego kaps daj se siana:-O szefa nie ma a ja niestety nie mam czasu na masturbacje, musze cos skonczyc papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość This is it
To jest spełnienie marzeń kobiet. Choc może być tu smutno że one wolą takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikataka
Bo faceci są jak kible... Albo zajęci albo zasrani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Chicataka
Bez sensu takie podziały, a mało to zas*anych zajętych teraz?? Poza tym, myslę i widzę po znajomych, że wiele jest porządnych osób, które trzymają się swoich zasad i mają kandydatów.. a mimo to nie chcą z nikim być, bo np. są wrażliwe, zostały kiedyś zranione lub z jakichś przyczyn są nieufne.. tym bardziej gdy widzą co się teraz dzieje z ludźmi i ich podejściem do związku... Lepiej czasem jednak być samym, ludzie mają o wiele poważniejsze problemy w życiu niż brak połówki. Pozdrawiam wszystkich samotnych, tych z wyboru też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jakimś urzędasem? " Wyobraz sobie bydlak że nie tylko urzędasy maja normowany czas pracy ;) nie nie pracuję w żadnym urzędzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa wolni i fajni ale rudzi
co ty na to????? rudego chcesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są fajni i wolni,ale z reguły interesuje ich tylko kariera i numerki bez zobowiązań albo też odkładają kobiety na bok do czasu aż będą mieli wyrobioną pozycję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres napisz jak z lysieniem
u ciebie. bo pisali na kafe, ze tyjesz i lysiejesz. to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam takie wrazenie ze normalnych facetów nie ma, a jak są to ciężko spotkać takiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem fajny i przystojny mam zdrową cere , jestem wysoki , mam ładne oczy normalnie brac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość This is it
Ja nie golę się od 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×