Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daniel123

Testy DNA na wykluczenie ojcostwa powinny być obowiązkowe.

Polecane posty

Przez puszczalstwo Polek, testy DNA powinny być obowiązkowe. W naszym kraju nie masz już normalnych kobiet, wszystkie to łatwodajki, a faceci to maksymalni frajerzy. Co 10 wychowuje nieświadomie nie swoje dziecko. To ile procent ich żon sie puszcza? 95%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinkaaa
to samo można powiedzieć o mężach, ilu ma dzieciaka na boku?? pewnie z 95%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
puściła ci się a Ty przyłazisz tu się wyżalić? bo nie wiem do czego zmierzasz... a kto za to zapłaci? pan, pani społeczeństwo? jak masz wątpliwości to powiedz o tym partnerce, a nie nam. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to działa w dwie strony, ktoś z kimś musi się puszczać, nie? Taki sam szmaciarz jak i dupa która mu daje za drinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> to samo można powiedzieć o mężach, ilu ma dzieciaka na boku?? pewnie z 95% Twój ojciec ma dzieciaka na boku? twoj brat ma? a może dziadek ma?? ooohhhh nie mają?? pewnie są w tych 5%, tak? :o głupia picz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hansooooool
JAK SIE ZADAJESZ Z KURWAMI, TO SIE NIE DZIW......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek nie kazdy sie puszcza dziecinko ,a jak pan wklada tam gdzie juz wielu bylo to chyba zdaje sobie sprawe co i jak. Moze zanim pociupciacie to sie zastanowicie czym sie konczy takie ciupcianie i ze ne wklada sie malego gdzie popadnie bo roznie sie to konczy. Szanuj siebie i wybieraj partnerki na poziomie a nie dupodajki z imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że masz sporo racji w tym co piszesz, choć nie mów, że wszystkie są puszczalskie bo to niesprawiedliwe. Jest odsetek normalnych dziewczyn, które nie zachowują się jak ku.rwy i szma.ty I dlatego takie testy powinny być standardem jak tylko dziecko się urodzi. Jeśli okaże się, że dziecko jest ze zdrady to: 1. matka dziecka opłaca koszty tych badań DNA 2. matka płaci odszkodowanie dla swojego męża za spowodowanie strat moralnych i za oszustwo - bo to nim przecież jest Teraz czekam na ataki sfrustrowanych dziewczyn, które będą mnie wyzywać od szowinistów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kuzyn po zrobieniu testu sie powiesil, okazalo sie ze jego kilkunastoletnia córka nie jest jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnnaas
powinny byc takie testy, to nawet nam kobietom sie opaca:) powiedzmy ze para sie rozstanie i sie okazuje nagle ze zadne dziecko nei bylo tego kolesia---> mozna sie z nim spotykac a nie z takim bachorzastym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
Danielu a powiedziałeś o swoich odkryciach swojej mamie. oczywiście zdarzają sie takie rzeczy, ale czy zaraz tak musi być w każdym przypadku? to jakby zakładać, że każdy jest złodziejem albo mordercą i masowo, profilaktycznie wzywać na przesłuchania, a nuż coś tam wyjdzie w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jest takie chore prawo, że nawet jak po kilku latach okaże się, że dziecko nie jest mężczyzny to on musi na nie płacić alimenty w razie rozstania ( a chyba należy kopnąć taką kobietę w du.psko jeśli udowodni się zdradę ) nawet jak nie jest ojcem dziecka. Jesli od razu po urodzeniu test wykaże że dana osoba nie jest ojcem to nie będzie musiał płacić alimentów. Bo tak to może dojść do absurdalnej sytuacji, w której puszczalska szmata jest w zwiazku z jakimś mężczyzną i wmówiła mu że to jego dziecko. On na nie łoży, wychowuje jak należy a tu nagle ona odchodzi do innego i jeszcze ten nieprawdziwy ojciec może dostać zasądzone alimenty na nieswoje dziecko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem nawet najporzadniejsza
zona moze sie puscic. dupodajek z imprez faceci z klasa nie wybieraja. za to kobiety sa cwane i udaja porzadne zerujac na zakochanych facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 18 lat i
Mąż jest po to zeby gotował obiadek, do seksu jest kochanem a do robienia dzieci super macho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hszonszcz
to jest wlasnie najgorsze. dziecko nie twoje, nawet o tym nie wiesz, lozysz na nie, a potem sie juz nie wykrecisz. a szmata bedzie z ciebie ciagnac kase jak sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest zjeebane prawo dyskryminujące ojców. W ciemno zakłada się, że dziecko urodzone w małżeństwie jest tego własnie ojca. Co jak wiadomo nie zawsze jest zgodne ze stanem faktycznym. Co gorsza, jeśli przez pół roku taki nieszczęśnik nie kapnie się, że dziwka się puściła i dzieciak jest nie jego,to i tak musi bulić na jego utrzymanie :o Kiedy ktoś weźmie się w końcu za te jawne regulacje dyskryminujące ojców? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem kobieta
Mam dziecko z własnym mężem ale uważam że autor ma trochę racji. Przynajmniej być może to kurestwo które staje się coraz modniejsze zaczęło by maleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcdf
Ja bym proponował zadzwonić do Medicogen. Nie zawalają terminów, jak wyniki mają być w ciągu kilku dni to faktycznie są. Jeśli chodzi o ceny to zależy od tego czy wyniki mają być dla celów prywatnych czy sądowych i czy dosyłają zestaw, czy samemu się pobiera ślad biologiczny. Ceny są na stronie www.medicogen.com/cennik rozpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×