Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do pracujących tam

Jak szukać pracy w sklepach odzieżowych?

Polecane posty

Gość pytanie do pracujących tam

I co zrobić, by tę pracę dostać? Podpowiedzcie, proszę. Już w kilku mi podziękowali. Co jest ze mną nie tak, że za każdym razem słyszę: "dziękuję, będziemy oddzwaniać" i oczywiście nikt nie dzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp....
Niestety po pierwsze musisz miec wygląd.... póżniej osobowosc potem doswiadczenie i mode musisz znac i miec oko do takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do pracujących tam
odp.... - dziękuję Ci za odpowiedź. :) Kiedy chodzę po sklepach i obserwuję kobiety, które tam pracują, to nierzadko odnoszę wrażenie, że zatrudniający na wygląd pracownic w ogóle nie patrzą. :) Wysyłając CV zawsze wysyłam ze zdjęciem, na którym wyglądam tak, jak na co dzień, więc mój wizerunek poznają jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną. No chyba że to mój wzrost im przeszkadza... :O A co masz na myśli, pisząc o osobowości? Tzn. jakie cechy powinnam mieć, żeby dobrze wypaść na rozmowie? Rozwiń to, proszę, jeśli możesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prontopronto
witaj nikt, kto sam pracował czy pracuje w sklepie, nie pomoże ci dobrze wypaść na rozmowie z pracodawcą , bo pracowali lub pracują dzięki przypadkowi . ludzi nadających się do handlu jest bardzo mało , sklepów dużo , rotacja duża . porozmawiaj z kimś kto od dłuższego czasu zatrudnia sprzedawców , poznaj problemy z jakimi się boryka . pracodawca z reguły nie jest zadowolony z pracy sprzedawców ,więc wystarczy żebyś mu wypunktowała w czym jesteś lepsza . oczywiście te punkty muszą być znaczące i pokryte w praktyce . pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do pracujących tam
prontopronto - bardzo Ci dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×