Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Majóweczka2011

DZIEWCZYNY NA MAJ 2011 łaczmy sie!!! CO Załatwiamy wcześniej...co później...i

Polecane posty

Gość Majóweczka2011

Śłub mam w Maju jedyne co mam narazie załatwione to termin z salą+zaliczka oraz zespół+zaliczka i tyle narazie. A Wy jak to załatwiacie macie już coś?? Kiedy i jakie załatwienia planujecie wcześniej??

ja mam pierwszy weekend czerwca 2010... i mam tak: - wybralismy sale - Pani powiedziala, ze termin mamy potwierdzic po Nowym Roku. menu, liczbe "talerzykow", dekoracje i inne szczegoly na miesiac przed data wesela, zaliczke Pani chce "symboliczna" podobno moze byc nawet 300zl, reszta po weselu. - mierzylismy z narzeczonym obraczki - czyli mniej wiecej wiemy co wybierzemy, kupujemy pewnie w lutym. - znalazlam wstepnie 2 pracownie sukien slubnych, gdzie juz mi odpisali na maila, ze sa w stanie uszyc taka suknie o jaka mi chodzi - wybralam: zaproszenia, cukiernie gdzie kupimy tort slubny i kwiaciarnie... ale to wszystko kwiecien-maj ogolnie sprawy zaczelismy zalatwiac w ten poniedzialek i nie spodziewalam sie, ze wszystko pojdzie tak gladko. chociaz jednak takie tamaty jak ten napawaja mnie strachem - ze idzie za latwo i cos przegapilam :)

wszystko ok(ja już po ślubie) ale co do obrączek-może jeśli macie wzory gotowe i tylko trzeba rozmiar dobrać-wstrzymajcie się?ja kupowałam obrączki w marcu a śl;ub w sierpniu i potem na ślubie mniałam problem z założeniem swojej-zaniosłam swoją do zwiekszenia a mąż oddał żeby z,mniejszyć.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować