Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majóweczka2011

DZIEWCZYNY NA MAJ 2011 łaczmy sie!!! CO Załatwiamy wcześniej...co później...i

Polecane posty

Gość Majóweczka2011

Śłub mam w Maju jedyne co mam narazie załatwione to termin z salą+zaliczka oraz zespół+zaliczka i tyle narazie. A Wy jak to załatwiacie macie już coś?? Kiedy i jakie załatwienia planujecie wcześniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAcie. Ja mam w maju 2010 i też mam tylko tyle załatwione:P chyba sioe czas brac do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pierwszy weekend czerwca 2010... i mam tak: - wybralismy sale - Pani powiedziala, ze termin mamy potwierdzic po Nowym Roku. menu, liczbe "talerzykow", dekoracje i inne szczegoly na miesiac przed data wesela, zaliczke Pani chce "symboliczna" podobno moze byc nawet 300zl, reszta po weselu. - mierzylismy z narzeczonym obraczki - czyli mniej wiecej wiemy co wybierzemy, kupujemy pewnie w lutym. - znalazlam wstepnie 2 pracownie sukien slubnych, gdzie juz mi odpisali na maila, ze sa w stanie uszyc taka suknie o jaka mi chodzi - wybralam: zaproszenia, cukiernie gdzie kupimy tort slubny i kwiaciarnie... ale to wszystko kwiecien-maj ogolnie sprawy zaczelismy zalatwiac w ten poniedzialek i nie spodziewalam sie, ze wszystko pojdzie tak gladko. chociaz jednak takie tamaty jak ten napawaja mnie strachem - ze idzie za latwo i cos przegapilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnjjk
przestancie wkurwiac o tych slubach za kilka lat i tak rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie wkurwiaja sluby to nie rob sobie przykrosci i nie wchodz na forum tematyczne. "dyskusje ogolne" tez moze byc pochlaniajaca lektura, a oszczedzisz sobie stresow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok(ja już po ślubie) ale co do obrączek-może jeśli macie wzory gotowe i tylko trzeba rozmiar dobrać-wstrzymajcie się?ja kupowałam obrączki w marcu a śl;ub w sierpniu i potem na ślubie mniałam problem z założeniem swojej-zaniosłam swoją do zwiekszenia a mąż oddał żeby z,mniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×