Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeśli macie możliwosc

Biedne, głodne, zziębnięte zwierzeta w zimie..

Polecane posty

Gość jeśli macie możliwosc

Serce sie kraja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zwierzeta sie martwisz
pomysl o bezdomnych ktorzy tez sa glodni, zamarzaja w zimie pod jakimis mostami czy w parkach... zwierzeta sa przystosowane do takich temperatur, maja futra, piora itd. I zawsze cos znajda do jedzenia, to o ludzi trzeba sie martwic bo do takiego to nikt reki nie wyciagnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehhhhhhhs
ty wyciagaj do ludzi a ja do zwierzat proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciagam wyciagam
ale tu nie wystarczy puszka zarcia dla kota albo suchy chleb niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda i ludzi i zwierzat. Tylko ze luzie moga isc so schroniska dla bezdomnych a psy i koty? gdzie pojda? nie wsyztskie pieksi amja taka gruba siersc jak hasky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzaki są dżi
ja w środę znalazłam szczeniaka wywalonego na śnieg :O ludzie to są totalnie bezmyślni :O zdecydowanie wolę pomagać zwierzetom niż ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppu
"o zwierzeta sie martwisz pomysl o bezdomnych ktorzy tez sa glodni, zamarzaja w zimie pod jakimis mostami czy w parkach... " Ale ludzie często sami sobie gotują taki los. Zwierzęta nie mają na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie obchodza niezaradni ludzie, samotne matki dupodajki placzace bo zdychaja z glodu, nie potrafia glowa ruszyc i sie ustwic w zyciu niech zdychaja ich wlasna wola. zwierzat nie porownuj do ludzi, one potrzebuja naszej opieki, my homosapiens sama nazwa mowi czlowiek rozumny, niech sobie radzi sam i rozumuje jak tu przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham zwierzaki
nienawidzę ludzi. Bezdomni są na własne życzenie i z nygusostwa. Ja też znalazłam kiedyś przy 15 stopniowym mrozie torbę z trzema szczeniaczkami. Ledwo żyły. Gdybym ich nie zauważyła nie wytrzymałyby do rana. Ludzie to podłe bezmózgowe bestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehhhhhhhs
jedno pomagaja ludziom inni zwierzeta jeszcze inni tym i tym zwierzeta sobie same nie pomoga:( i nie oszukujmy sie wiecej ludzi pomaga ludziom, a zwierzetom malo kto pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka po prostu
Nataliaaax24 popieram. Ja zdecydowanie wole pomagac zwierzetom niz ludzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka po prostu
Zwierze ma wiecej rozumu i uczuc niz niejeden "czlowiek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie sa bezmyslni. Najpierw kupuja pieska bo dziecko chce ale jak przychodzi lato i trzeba jechac na wakacje to pies zostaje wyrzucony z samochodu...ludzie to bezduszne stworzenia...jak tak mozna? no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehhhhhhhs
dlatego wole zwierzeta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka po prostu
Tacy ludzie to bydlaki. Nie warci kopniecia w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli macie możliwosc
wlasnie bylam na dworze zaniesc troche watrobki i karmy suchej kotom podwórkowym:9 taki mroz a one spia na mojej parze podartych jeansów:( plakac mi sie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka po prostu
Ja tez-KOCHAM zwierzeta:D One przynajmniej potrafia okazac milosc i byc najwierniejszym najlepszym przyjacielem, nie to co "czlowiek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka po prostu
A gdy sie pomaga ludziom to nie doceniaja tego , tylko zaczynaja wykorzystywac. Sparzylam sie i juz nie pomagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka po prostu
A zwierzetom-zawsze pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli macie możliwosc
w ogole nie rozumiem jak mozna byc takim bez serca czlowiekiem i przechodzic obok zamazających kotów z zimna i z goldu w zimie:( po prostu nie rozumiem jak mozna spac z czystym sumieniem, kiedy na dworze - 20 stopni😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wieci co mnie wkurwia, na youtube sa filmiki z porodu kotow dopiska moj kot znow jest w ciazy, albo to 5 miot. Czy ludzi kurwa mac pochujalo, 4-5 milionow kotow jest usypianych kazdego roku w samym USA. A ci debile sie podniecaja jakie to cudowne przezycie bylo. no palanci bezmozgowcy zamiast kocice wyczyscic ale nie oni chca przezyc i ogladnac jak kocica sie koci. Co za tupet , ja bym ukamieniowala te pierdolone kreatury ludzkie z IQ ponizej 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można spać
racja Natalia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzaki są dżi
dokładnie, ileż jest prawdy w powiedzeniu, że im bardziej poznajemy ludzi tym bardziej kochamy zwierzęta! Wiecie co, ja tego szczeniaka znalazłam z dala od zabudowań za krzakami,psiak zakamuflowany był w wielkim pudle więc nawet szans nie byłoby by ktoś w nocy usłyszał piszczenie. Całe szczęscie, ze tego dnia zrobiłam sobie dłuzszy spacer z moim psem bo nawet boję się pomyśleć co z tego psiaka byłoby do rana gdyby nikt go nie znalazł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy czlowiek sam sobie
zgotowal los bezdomnego. Ale dziwi mnie ta znieczulica wsrod polakow! Jak tak mozecie, przeciez to ludzie, jak ja i wy, czesto stracili wszystko po smierci najblizszego albo innej tragedii, jak sie nie ma bliskiej rodziny to latwo sie stoczyc na samo dno... nikt reki nie wyciagnie, a biedni sie wstydza prosic... zwierzeta maja instynkt, i nie potrzebuja czystego ubrania i adresu zamieszkania zeby znalesc prace... jedza to co znajda, a jest tego duzo, poluja, chowaja sie po piwnicach i innych... lawiej jest im przezyc zime niz ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzielam moja koteczke z "bidula" miala poparzona mordke ale zostala wyleczona.Jest super zdrowa juz 4 lata jest ze mna, kocham ja strasznie i plakac mi sie chce gdy widze te wszystkie koty smutne, w ich oczach lzy, na stronach osrodkow adopcyjnych pod nimi podpis " zostanie uspiona za jakis czas bo ma juz 2 lata i nikt jej nie chce" no kurwa ja bym wziela ale nie jestem bogata, wynajmuje mieszkanie. Jak moge pomoc? Jezeli te bezmyslne ludzkie szmaty rozmazaja je w tak zastraszjacych tempie i to je tak rajcuje. czemu ludzie sa tak glupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka po prostu
A dla ludzi sa noclegownie , zktorych bezdomni nie chca korzystac z bardzo prostego powodu... Do noclegowni przyjmowani sa tylko ci ktorzy sa trzezwi. He?;) Tu Was mam obroncy bezdomnych, he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można spać
wiekszosc bezdomnych jest bezdomnych z wyboru dlatego bardziej mi szkoda zwierzat w sumie to szkoda mi najbardziej dzieci i zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzaki są dżi
DO nie każdy człowiek..... wiesz co ... kiedyś jednej babce z dzieckiem chciałam dać bułkę, nie chciała. Powiedziałam jej, ze kasy nie dostanie i wiesz co? wzięła ode mnie tę bułkę i pierdzielnęla nią o ziemię :O Sorry ale takie zdarzenie powoduje niechęć do pomocy innym ludziom. Oczywiście nie mówię, ze nie pomogę jak ktoś o tą pomoc prosi, ale mogę dać kanapkę, kupić cos ciepłego ale co z tego... ?ludzie zazwyczaj chcą kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można spać
ja mojego kota wzielam w tamtym roku w zimie z dzialek byl mały, chory brudny i glodny:( musialam go wziac mam za miekkie serce do tej pory jest z nami jest zdrowy i kochany ale jak ide ulica i widze te biedne male pyszczki ktore lepia sie do samochodow zeby im bylo cieplo to nie umiem powstrzymac lez:( czasami zaluje ze nie urodzilam sie zimna suka obojetna na wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka po prostu
W moim bloku mieszka 40 letni mezczyzna, mieszka na smietniku. Smrod, brud jedno wielkie goowno. On nie da sie stamtad wyprosic, proponowano mu noclegownie ale gdzie tam! Po co mu takie ograniczenie? Przeciez nie bedzie mogl chlac winska. I tylko patrzec jak w te mrozy facet umrze na smietniku. Okropne... I to z wyboru przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×