Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie

zielone czy niebieskie oczy ?

Polecane posty

Gość jakie
złotowłosa tzn? soczewki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vba
Obojętnie . sam ma brązowe. Liczy się aby Było to Coś - błysk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,soczewki...:( Koleżanka mnie namówiła. W zielonych wyglądałam ślicznie(mam rude włosy-malowane) niebieskie wg.mnie sa strasznie...hmmm...pospolite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zielone,ale strasznie zazdroszczę tym które mają niebieskie :) bardzo bym takie chciała :) moje to takie ciemniejsze zielone.. Ale też chciałabym rudy kolor włosów,więc wtedy będą mi pasowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zielone... :) Sama nie mam takowego koloru oczu, ale uważam, że zielone oczy są piękne... :) Także jeśli nosisz soczewki to kup zielone do tego farba Lorea'la... ten kolor, który reklamuje Eva Longoria ... nie pamiętam nazwy ale coś z burszytnem chyba było i będzie cud miód :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy zawsze chciałby mieć wszystko na odwrót ;) ja naprawdę podziwiam kobiety o niebieskich oczach.. są takie piękne :) no ale cóż.. koloru oczu się nie wybiera :) a co do rudych włosów to zawsze o nich marzyłam,ale kolor strasznie szybko schodzi,a ja mam bardzo słabe włosy niestety :( i nie mogę sobie pozwolić na farbowanie co 1.5 msc czy nawet 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolne ptaki..
tylko zielone ❤️ kocie, piekne i seksowne. niebieskie sa zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahah
piwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam zielone
I nie zamieniłabym ich koloru na żaden inny. A do tego czarne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdes
najpiękniejsze są brązowe oczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najbardziej podobają mi sie niebieskie (szczególnie te jasne odcienie), potem zielone (te ciemne odcienie) a brązowe to wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jędza
mi najbardziej podobają się niebieskie, tyle że w takim bardzo zimnym odcieniu, no ale wiadomo, ile ludzi ma taki odcień :D jeśli chodzi ogólnie o niebieskie, to poza nielicznymi wyjątakami (jakiś odcień szaroniebieski lub granatu), więc się tak nie jarajcie ;) zielone są super, ale zależy które, zazwyczaj są nieładne wbrew pozorom pospolity brąz jest najczęsciej spotykany w ładnych odcieniach, ale też zdarzają się takie chuju muju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;ot
najpiękniejsze oczy to ciemne czarne brazowe piwne zmyslowe i urzekajace mam w dupie pierdolenie ze więcej ludzi takie ma owszem ale nie żyjemy w afryce kurwa na ulicach same wieśniackie ryje pospolite niebieskie galy i mysie wlosy zadko kiedy można zobaczyć prawdziwą egzotyczna piękność takie kobiety to boginiee najgorszy jaki kolor moze być to właśnie niebieski i szary zielone jeszcze ujdą choć zawsze przegraja z ciemnymi kobiety ciemnookie i ciemnowlose to szczęściary właśnie w polsce da się zauwazyc że jest ich bardzo mało jkaieś 30% kobiet a reszta to jakies wydziwiły z słabymi recesywnymi genami tak więc panowie jak chcemy miec prawdziwa sexowna kobiete która urodzi zdrowe potomstwo to tylko te ciemnookie i ciemnowłose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;ot
naukowcy dowiedli ze dzieci które rodzą sie chore z upośledzeniami i chorobami genetycznymi to dzieci słabych rodziców niebieskookich i blondynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;o no chyba cię coś p****ało. spieprzaj do Afryki jak chcesz mieć murzynkę. Słowianki są najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zielone, w świetle jasnym jasne a w ciemniejszym takie niebieskie mi wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×