Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodobob

JEDYNAK rodzicem JEDYNAKA - ma ktos tak i co w zwiazku z tym???

Polecane posty

Gość dodobob

Moja kolezanka jest jedynaczka, ma ojca jedynaka i jednego syna. Jej matka zas ma niezamezna i bezdzietna siostre, wiec ona nie ma tez zadnego kuzynostwa. Zastanawiam sie, czy ona powinna poprzestac na 1 dziecku. co sadzicie? przeciez ono bedzie potwornie samotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvgvhjbjklmok
nie bardziej niz ty cwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszekkkk
co, napieprzyłaś dzieci i nie możesz przepatrzeć, że twoje klepią biedę a ona z dzieckiem zyje w luksusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodobob
glupia dzieciarnia na forum siedzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfrgbdf
ja pierdole, ale debilny topik, ma baba problem, zostan ich surogatką pipko glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodobob
ale debile, no nie moge... superluksus, ojciec pijak, maz robol, ona zreszta tez po zawodowce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami tak jest
Dziadek mojego męża był jedynakiem, jego córka a moja teściowa jest jedynaczką, mój mąż jest jedynakiem i moja córka też zostanie jedynaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu wtykasz nos
w nie swoje sprawy :O co ci do tego, czy ona bedzie miala jedno dziecko czy piatke? popatrz na siebie a nie na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zullaaa
pomóż tym co mają więcej, tu jest matka z 3 dzieci i mąż nie ma pracy, także wspomóż ich finansowo jeżeli uważasz, ze rodziny winny być wielodzietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka - bezczelna. Co Cię to obchodzi? TO PO PIERWSZE !! a po drugie NAJPIERW piszesz, że to Twoja koleżanka, a potem ubliżasz jej nazywając jej męza ROBOLEM, a ją PO ZAWODÓWCE Bożeee chroń mnie przed takimi koleżankami !!!!!!!!!!!! Współczuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzilabym zajac sie wlasnymi
dziećmi i tym czy nie będą samotne bo biorac pod uwagę twój paskudny i wredny charakter a podejrzewając że dziecitego samego się naucząod ciebie to raczej do osób towarzyskich i niesamotnych nalezec nie będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaah
____ -> ma rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja.
Jejku, ale jadu w was ludzie..... Pytanie jak kazde inne, mysle ze w kontekscie swiat nawet dosc istotne. Moze niech sie wypowiedza JEDYNACY co sadza o tym, czy jak sie jest jedynakiem to za wszelka cene chce sie miec wiecej dzieci, czy tez jedno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×