Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak czy inaczej

I jak tu nie stracić wiary w ludzi...

Polecane posty

Hej! Przez kilka miesięcy brałam udział w warsztatach, nieważne jakich...No i po tym czasie miała zostać wyłoniona osoba, która miała być osobowością tych warsztatów, no i została nią córka znanego ojca...No ok gdyby ona się faktycznie wyróżniała na tle innych, to ok, ale tak nie było, tak widziałam, czuję. Tym bardziej, że w nagrodę jest wyjazd, na warsztaty za granicę no i dla kilku osób, które nie mają sławnych osób w rodzinie, to jest dużo większa szansa niż dla niej. I absolutnie nie to, że ja jestem zazdrosna, bo ja na miano osobowości nie zasłużyłam, bo za bardzo, to olewałam. A ja myślałam, że to środowisko jest uczciwe...A tymczasem ktoś przeciętny, ale ma znajomości i tak zgarnął najwięcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że jej ojciec jest doskonale znany dla osób, które przyznawały tę nagrodę. Dla mnie to jest niesmaczne, no ale kto wiem może przesadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż...poznasz jeszcze więcej w życiu braku sprawiedliwości...prawda jest taka , że dziś można wszystko załatwić "na boku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem już taka młodziutka i zdaję sobie sprawę, że wiele jest niesprawiedliwości, wiele też niesprawiedliwości doświadczyłam. Tylko wydawało mi się, że to środowisko nie robi takich numerów, no cóż byłam naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/smart2010
podobnie jest z Natalią Lesz,nie potrafi śpiewac,ma fatalny akcent chociaż kilka lat w Los Angeles zamieszkiwała no ale ma bogatego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez takich pieprzonych tatusiów świat nie usłyszy o wielu wielu talentach niespełnionych , którzy mogli by być wielkimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się spojrzeć na to z drugiej strony. No bo dlaczego ona miałaby nie dostać tej nagrody skoro zasługuje na to, tak jak kilka innych osób. Przecież to że ma sławnego ojca w tym momencie nie ma znaczenia i nie może czuć się głupio, że coś dostanie, bo zaraz inni pomyślą, że to dzięki tatusiowi. Tylko jest małe ale... Ja zupełnie nie czuję, że się wyróżniała, uczciwe nie mogę potwierdzić, za to mogłabym wskazać 2 osoby inne, które według mnie powinny dostać tę nagrodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się kiedyś wyjdzie na jaw , że jest beztalenciem jeśli tak jest. a ktoś prawdziwie uzdolniony też co osiągnie, i będzie mógł tylko sobie zawdzięczać sukcesy , a co taki synuś tatusia zrobi jak ojca zabraknie? wtedy się ocknie że jest nikim i tylko jechal całe życie na znajomościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beztalenciem, to bym jej nie nazwała. Dziewczyna jest mądra i że tak powiem poprawna w tym, co robiła na warsztatach, tylko prawie każdy tam taki był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno wyrazic opinie jeśli
sie na tych warsztatch nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma---> No właśnie, to było takie coś, ze ciężko to formalnie sprawdzić, że ona na to nie zasługiwała, no ale w takim ludzkim odczuciu, to nie...Poza tym zapomniałam dodać, że ojciec jej kiedyś pracę załatwił w takim miejscu gdzie osoba w jej wieku na pewno by się tak z ulicy nie dostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce tu też wpadać w ton, że wszędzie jest nepotyzm, kolesiostwo...Po prostu chodzi mi o to, że jakby byli uczciwi, to dali by tę nagrodę osobie bez pleców, której jest ciężko i tak, a nie pannie, która i tak ma dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×