Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Zgadzam sie. Sama jestem w zwiazku z Pakistanczykiem, ale tez nie jest kolorowo. Jestem do niego strasznie przywiazana, mieszkamy we Wloszech, ale na szczescie nie jestesmy malzenstwem. Zreszta, poczytajcie na moim blogu - polsko-wloskie.dz.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz turek, muzumanin oczywisice i tez najwspanialszy czlowiek pod sloncem. Mieszkamy razem w Turcji i jestem szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pura
da ci w kosc jak urodzisz dziecko,wywiezie cie i bedziesz nikim dla niego.od arabow daleko w zyciu nie zwiazalabym sie z takim nawet jakby by byl szejkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie czyta topik :) Moze powiem cos o sobie. Bylam w muzlumaninem w zwiazku - turek, 3 lata starszy, studiuje w warszawie. I chcecie wiedziec jak to bylo z takimi dziecmi jak my? Swietnie. Czulam roznice czy moim chlopakiem jest turek, muzlumanin czy polak? Czulam. Turek lubi rzadzic - to prawda, a niech rzadzi jak ma mozg, ten ma. Jedziesz do domu? Ale masz jechac wczesniej bo pozniej bedzie ciemno i niebezpiecznie. Myslenie mojego turka :) Na miescie w sumie nie widzialam roznicy, a nawet odnioslam wrazenie, ze nie chce mnie chowac, a pokazywac. Chodzilismy do meskich pubow zawsze :D Trzymal mnie za reke, pod boczek, roznie, przytulalismy sie przy ludziach, europejska norma Nie mowil mi o strojach, etyce, nie namawial do niczego, po prostu jestes tym kim jestes i nie zmieniajmy tego. Mialam podobne podejscie do niego. Bylo mowienie "wyjedziesz ze mna do turcji? kocham cie. wezmiemy slub. a ile chcesz miec dzieci? przejdziesz na moja wiare"... eh wiec nie wyjade do turcji tez cie kocham moze wezmiemy slub nie wiem, a ty? :D nie przejde na twoja wiare i nic mu nie obiecywalam. od razu powiedzialam ze moze zapomniec o mnie w stambule w sukience do kostek :) I podsumowujac to byl najlepszy zwiazek w ktorym bylam :P I nie wierze w te bzdury ciemnych lalek ktore nigdy czegos takiego nie doswiadczyly, ktore nigdy nawet z muzlumaninem nie rozmawialy a opowiadaja scary stories pozdrawiam :) ah i jeszcze dodajac cos dla mojego faceta strasznie mialo znaczenie to czy jestem dziewica a jestem i odnosze wrazenie ze raczej nie chcialby ze mna byc gdybym nie byla :) wiele razy mi mowil ze bardzo to szanuje u kobiet wzrost 166 waga-57-58 cel-50 :) cel osiągnięty - 50 kg cel II - 45 kg czas operacyjny - do bożego narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza-only
dziecko muzumana musi byc muzumaninem nic innego nie wchodzi w rachube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkncklhezcfoizn,po
ssour, ales ty glupia, przepraszam, ale mnie powala wszystko, co piszesz. Nigdy nie podobali mi sie muzulmanie, za to ja im niestety tak. Ba, mam narzeczonego polaka i nie zamienilabym go na innego, wiesz, dla niektorych porownanie muzulmanina do jakiegos polaka pijusa to za malo, a to ze nie pije wcale, bo religia, do mnie nie przemawia, ba wole zeby troche pil jak ma ochote, nic w tym zlego. Madry mezczyzna powinien miec mozliwosc zrobienia wszystkiego, to, czy to zrobi zalezy od madrosci, to na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkncklhezcfoizn,po
Rimm Osobiescie.... wiesz to nie polak ktory tlucze swoja kobiete czy wyzywa od k**ew!!! I do kogos wyzej to nie ma i nie bedzie mial innej zony oprocz mnie zawsze bawia mnie takie argumenty, ok, ale taki polak robi to bezprawnie( sprawa kobiety, czy zglasza, czy nie), a jak uczyni to samo muzulmanin to jak spluniecie, jak zabicie muchy!!! Jeszcze mu przyklasna, ze to on portki nosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkncklhezcfoizn,po
esra66 wiecie co ja mialam meza turka bylismy 3 lata malzenstwem i mamy synka oczywiscie wszystko na poczatku zaczelo sie jak w bajce zostawilam dla niego polaka z ktorym bylam 3 lata i to byla najgorsza decyzja w moim zyciu teraz juz wiem ze polka powinna zyc z polakiem a turek z turczynka to co dzialo sie u nas za zamknietymi drzwiami to jakis horror bylam tez przez pol roku u jego rodziny z dzieckiem i bardzo sie ciesze ze udalo mi si wrocic bo w pewnym momencie jego tatus oznajmil ze po co mamy wracac skoro i tak juz mamy tu gdzie mieszkac bylam przerazona i gdyby nie to ze moj maz musial wracac bo trzeba bylo pozalatwiac pare spraw w polsce to pewnie teraz moja rodzina sciagala by mnie i moje dziecko przez rutkowskiego nigdy wiecej tam nie pojade by od rana do wieczora uslugiwac jego tatusiowi i wszystkim ktorzy w ciagu dnia przewina sie przez dom tam kobiety naprawde nie maja nic do powiedzenia gary dzieci i zapewnianie wszelkich wygod mezczyznom ot to naprawde caly swiat ich kreci si wokol tego a niech ktoras sie swojemu panu i wladcy sprzeciwi to od razu w morde i zeby tylko na wlasne oczy widzialam jak szwagier turek tam jak bylismy napierdlalal swoja zone w 4 mcu ciazy bo mu skarpetek na lozku wyprasowanych nie polozyla a ten wychodzil i nie znalazl biedy a ta mu powiedziala zeby sobie wzial i za to w ryj oj dziewczyny to wczesniej czy pozniej konczy sie rozwodem i pol biedy jak sie nie ma dzieci bo potem jest ciezko NIGDY WIECEJ OBCOKRAJOWCA A TURKA OMIJAC Z DALEKA TAKA MOJA RADA tak, a naiwne panie zachwycaja sie ze jakis pilkarz dal gdzies komus kuksanca za obrazenie siostry, to tylko taki teatrzyk, jak z uwielbieniem kobiet, a pracowac babki nie musza, bo pan domu czulby sie zaniedbany i nie tylko skarpetki ale i koszule bylyby pogniecione:) po co wam to kobiety? to juz nie ma wartosciowych polakow/europejczykow/ etc, byle nie brudasow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boemati
nie rozumiem bialych kobiet ktore wiaza sie z muslimami by byc ich niewolnicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo proszę o pomoc. Przeprowadzam, krótką (anonimową) ankietę na temat opinii kobiet, które były bądź są w związku z muzułmaninem.. Pomoże mi to na pokazanie (bardziej realnego) świata islamu. Liczę na solidarność kobiet. Oto link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/93115/opinia-europejek-na-temat-malzenstwa-z-muzulmaninem.html Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuuuuuuuuuuuuup
up:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanatsiz melek
Jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy67
dzisiaj jadlem krokiety a pozniej budyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o maila od pań oszukanych przez takich panów. Na fb tworzy się specjalna tajna grupa, która ma na celu stworzenie bazy takich oszustów. Ze względu na to, że grupa jest tajna najpierw proszę o kontakt email bezeness.alert@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
islam to porażka dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według Religi alach pozwala okłamywać kobiety i wroga wiec sie nie dziwcie ze araby uprawiają zony jak swoje pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstyd wam kobiety, ze zadajecie się z ciapatymi ktorzy za swojego mesjasza Mohammeda, pedifila i mordercę obcieli by wam ten pusty glupi łeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytelnicy gazet typu brawo maja zryty baniak zostaliście podani indoktrynacji macie wypaczone poglądy np miłości i innych wartoścp pa/t/ri/otycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia 3223
Witam. Spotykam sie z muzułmaninem i od początku podkreślam mu ze nie zmienię swojej wiary ani sposobu bycia. Dokładniej sposób ubierania rozmowy ze znajomymi i to jak prowadzę dom. Wspomnę ze mam trzech synów z pierwszego małżeństwa z Polakiem i on to toleruje. Chce ślub za rok może dwa nie chodzi o pobyt bo w Polsce jest juz trzy lata i go uzyskał. Pytam o wszystko co mnie niepokoi obiecuje mi ze tylko jedna zona tylko ja ze nie bedzie mnie zmieniał, ślub jak juz to cywilny według naszego prawa. Godzi sie na każdy warunek. Wychodzę z założenia ze wystarczy ustalić co sie chce i tyle. A co do różnicy kulturowej nie jest aż tak duża jesli kobieta myśli o rodzinie. Moje pytanie czy jest możliwe takie małżeństwo w islamie czy moze pojąć za Zone kobietę po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejscia to ty dopiero bedziesz miala jak go poslubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug koranu zona nie zostaniesz do puki nie zmienisz wiary na islam. a tak do tej pory jestes nie wierna wedlug ich wiary. Wiec autorko nie mialas rzadnego slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga3223
Nie pisałam ze mam ślub a to ze zgadza sie na cywilny tu u nas w Polsce i wiem doskonale ze według ich wiary nie bede zona a kochanka. Tyle ze on nie chce wracać do Iraku, chce do końca życia żyć w Polsce i po polsku tyle ze z obchodzeniem swojego święta Ramadasu. Nic więcej nie chce. Co do pszejsc hm zastanowilabym sie czy u nas nasi Polacy są tacy świeci. Ciekawe czym różni sie kobieta która pracuje wychowoje dzieci i jeszcze taki Polak potrafi przyłożyć jej niż do gardła od kobiety która wyjdzie za muzułmanina zostając w naszym kraju mamy nasze prawo. Zastanawia mnie fakt czy muzułmanin moze związać sie z rozwódką z dziećmi. Tak brzmiało moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia3223
Ps: Nie chce sie tu wyplakiwac ale u nas sasi polscy chłopcy też maja wady i to duże np: alkochol, narkotyki, koledzy, pracocholizm, zdobią dziecko to nawet nie pomogą oczywiście są wyjątki owszem, kobieta musi gotować sprzątać prac dbać o każdy szczegół w domu i jeszcze o męża który wróci z pracy za biorkiem i palcem w domu nie ruszy bo zmęczony. Ale tak samo i u muzułmanów tyle ze z tego co sie dopytalam i doczytałam to raczej nie różni sie to aż tak bardzo tyle ze jeśli ustalisz obowiązki męża od początku musi je wykonać, traktują to jak świętość. I nie chodzisz i nie prosisz pol roku o naprawę zamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAnielkaa
mam koleżankę w holandii. polka, jest z typem z iraku, on nie legalnie w holandii. Są ze sobą około 3 lat, on nie jest radykalnym muzulmaninem, tak twierdzi, nie lubi tych szmat na kobietach, jest bardziej europejski. I tak się zastaniawiam czy to na serio czy nie. Ogólnie rzecz biorąc Ona, szczerze mówiąc, nie jest zbyt atrakcyjną dziewczyną, niska, grubsza, lekki zez, i widzoczne łysienie, przerzedzenie włosow. Nie piszę tego z jakiejs nienawisci do niej, chce okreslic cala tą sytuację! poznalam go, i tak sobie siedzimy, zaczelam go pytac o to jak to jest w iraku, czy babki wszystko moga czy nic, o burki pytalam. Mówił że jest tak jak w europie, laski mogą wszystko. Nie wiem. No i mówi tak do mnie, jego dziewczyna cały czas siedzi obok niego, "wiesz co, kobiety są łatwe( użył słowa - easy- łatwe, proste), podam ci przyklad. Znamy sie miesiąc czasu, czy zamieszkasz ze mną. A ja na to, że nie że znamy sie tylko miesiąc. On dalej: ja ci kupuje prezenty, ubrania, daje c****eniadze, czy zamieszkamy razem. Ja mowie NIE. On dalej: że pieniadze mi daje, opiekuje sie mną, do kina chodzimy itd, czy zamieszkamy razem, mowie Nie, bo znamy sie miesiąc. Siedzi obok jego dziewczyna z tekstem: z nami tak nie było bo my zamieszkaliśmy razem po 8 miesiącach. ja p*********** jaka tępa dzida z niej. Inna sytuacja, opowiadala jak to pewnego dnia dostala sms albo wiadomosc na FB, już nie pamietam, od dziewczyny ktora twirdzila że jest dziewczyną jej chlopaka i są ze sobą od 2 lat, że jest jego kuzynką i żeby ona go zostawila. On oczywiscie powiedzial jej że to jakas jego byla dziewczyn, z ktora ich rodzice chca zeswatac ze sobą. Uwierzyla chyba bo dalej są ze sobą. Inna sytuacja, mieszkali oni oboje razem, ale musieli sie wyprowadzic z chaty, i musieli zamieszkac osobno.Po kilku mies od wyprowadzki Ona nawet nie wie gdzie on mieszka, na jakiej ulicy, jak powiedziala: ma mi wyslac swoj adres i ciagle zapomina mi wyslac. ŻAl !!! Ogolnie to planują ślub. Ja mysle że to sciema z jego strony, ale jakos mi jej szkoda nie bedzie. Ślepa jest. Mam jedno okreslenie na takie laski - tępe dzidy !!! Same sobie to robią. Kolezanki doswiadczone w tym temacie co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pracowalem z gościem co prawda nie z Iraku tylko obok z Iranu, w porządku byl nawet nie byl zkapslowany islamem pił palil zachowywal się normalnie tylko jedno co, mial żonę angielke tez do urodziwych sie nie zaliczala i on jawnie mi opowiadal ile to juz razy ja zdradzil i chcial zebym uczyl go polskich slowek bo polskie dziewczyny ponoc sa latwe mowil ze mial juz kilka ale jego kolega tez iranczyk co sobote jakas wyrywa do samochodu bo zna troche po polsku i on tez tak chce, wiec z wiernością u nich chyba nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAnielkaa
co najlepsze, on nawet nie pokazał jej gdzie mieszka i nie chce żeby ona do niego przychodziła, bo jak mówi, mieszka z turkami i lepiej żeby jakakolwiek dziewczyna do domu nie przychodziła, nie wiem, mieliby zaraz zgwłacic taką. Kita jej wcisnął. Tu nie chodzi nawet o to że on jest z iraku, ale gdyby jaki kolwiek koles z niemec, polski, rosji, wloch, takie wałki mi robił, to mówimy sobie nara i tyle. Tak szczerze mówiąc to on jest nawet spoko z twarzy, no i taka dziewczynka zakompleksiona myśli że boga spotkała i się trzyma go, a on o tym wie i w chuchujja z nią leci. Wogle nie rozumiem lasek, co im pierwszy napotkany koleś mówi jaka to ona piękna, jej oczy to jak diamenty i taka tępa dzida w to wierzy i myśli sobie, ojej ja naprawde mam oczy jak diamenty. ŻAL !!! Wogle ich związek wyglada tak, spotykają sie w 90 % u niej w domu, seks, ona robi mu, jak pan zechce, o 1 w nocy nawet, nalesniczka usmazyc :/ z jej opowiesci nigdzie nie byli, typu jakas restauracja, plaża, kino, tak jak to robią normalne pary. on przyjezdza do niej, siedzą w domu, czasem gdzieś wyjdą na spacer i tyle. Aż chciałoby sie jej powiedziec, że jest tępą dzidą, ale mam to w duupiee. Koleś daje proste sygnaly że robi ją w balona a ona tego nie widzi. nie wiem to milosc jest, desperacja, slepota ?? czekam tylko tego dnia gdy dowiem się że jednak ją w chchuuja robił. Aczkolwiek życzę jej jak najlepiej, a może on jest spoko jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być niedowartościowaną frustratką by będąc europejką wiązać się z muzułmaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowuje pracę na temat życia z muzułmaninem, chcę pokazać jaki jest z tym problem i jak można uciec od tego jeżeli znalazłaby się osoba która byłaby chętna podzielić się ze mną swoimi przejściami proszę o kontakt. 121natalia121@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×