Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katikat

5 -miesięczniak na brzuszku

Polecane posty

dziewczyny, gdy Wasze pociechy leżą na brzuszku, w jaki sposób układają nóżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
mojej 4-miesięcznej nogi praktycznie "fruwają". Ale często są rozłożone lekko na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
z resztą, moja córcia od razu majstruje jak by tu na plecy się przewrócić... więc na brzuszku krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa mamuska
moja mala ma 3 i pol miesiaca, jak klade ja na bzuszku to rowniez ezy jak zaba z tym ze probuje nozki pdciagac pod siebie. zachowuje sie tak jakby chciala juz raczkowac a byla na t za slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) ja jednak ciągle poszukuję mam 5 miesięczniaków - bo dla takich malud 1,5 miesiąca to prawie pół życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem aktualna mamą 5 miesięczniaka ale pamiętam co nie co u moich dwóch córeczek. Leżały różnie jak żaby również, czasami nóżki fruwału w powietzu a czasami miały całkiem wyprostowane. :) Jak jeszcze jakieś pytania to służę radą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mnie trochę pozadręczać :) Akurat mam chwilę wolnego, prawie wszytsko przygotowane do świąt :) Rodzice poszli na spacer z dwójką a mała śpi więc chętnie rozwieje Twoje wątpliwości :) Smiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od maludy :) to jeszcze zapytam: a jak było u ciebie z jedzeniem? Bo moja mała powoli zaczyna zupki, za to coraz mniej chętnie pije mleko... nie wiem, jak jej wmusic dzienną porcję. może jakies kaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka jak miała 5 miesięcy piła mleko rano i wieczorem (rano ok. 6 a ok. 10 dostawa kaszke) za to Maja piła raz dziennie (wieczorem) a rano jadła tylko kaszkę i nie zmuszłam jej, najwazniejsze jest zeby przybierała na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, odpisałam Jeżeli jeszcze coś to pytaj (sama siebie pamiętam jak przy pierwszej córce miałam tysiąc pytań :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki raz jeszcze :) i sorki, biegam wokół małej, bo wstała i zła na cały świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×