Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama ani młoda ani stara

26 lat skończone i dwójka dzieci na kącie?

Polecane posty

Gość mama ani młoda ani stara
ROR mam męża, który o dziwo pracuje ;) Sama też pracuję z przerwami na porody i macierzyński od 4 roku studiów :) na serio kobiety takie jak ja - pomijając już wszelkiego rodzaju błędy ortograficzne, które tylko największe debile popełniają - zasługują tylko na nieprzychylne uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani młoda ani stara
fiolkka - po pierwsze - nigdzie nie pisałam, że popełniłaś orta, tylko bląd gramatyczny :) coś tobie czytanie też dzisiaj nie idzie ;) a po drugie - jak sama widzisz - nawet najwybitniejsze umysły - takie jak ty :)) - popełniają błędy :) i to o dziwo - nie tylko dopuszczalne literówki, ale cały wyraz za dużo potrafią napisać :)) tak więc proszę - nie czepiaj się już, ok? i skończmy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ani młoda a ni stara nie ma sensu zwracać uwagi na nieprzychylne komentarze, najważniejsze zebyś byla szczęśliwa też jestem młoda mam dzieci i się cieszę!!! Mam też znajomą która ma 22 lata i 3 dzieci! W wieku 5, 4 i rok i radzi sobie całkiem nieźle mimo iż jej 1 ciąża była wpadką jest szczęśliwa A Ty może napiszesz o sobie coś więcej ale zapraszam na 2 topik bo tutaj tylko sama nerwówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąt=róg konto=w banku
masz dzieci na koncie!!! a postawisz je do kąta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam męża, który o dziwo pracuje Sama też pracuję z przerwami na porody i macierzyński od 4 roku studiów na serio kobiety takie jak ja - pomijając już wszelkiego rodzaju błędy ortograficzne, które tylko największe debile popełniają - zasługują tylko na nieprzychylne uwagi?" spoko luz ;-) a moja uwaga nie byla nieprzychylna ;-) po prostu sie zastanawiam ja tez na studiach pracowalam troche - ale nie chialo by mi sie tego odzic z obowiazkami macierzynskimi zgadzam sie z Toba, ze to za wczesnie na dzieci (sama napisalas ze dzis postapilabys inaczej) aczkoliwek nIE WYDAJESZ sie sfristrowana swoja sytuacje wiec alles gute ;-) tak tzrymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo byc - nie wydajesz sie sfrustrowana wrecz przeciwnie ;-) wiec tak trzymac! najwazniejsze jest by czlowiek byl szaczesliwy z wlasnym wyborem. za okropne literowki przepraszam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ani młoda ani stara
"kąt=róg konto=w banku" jej, dzieki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 lata i 2 dzieci syn 4 lata i corka 1,5 maz skonczyl studia, pracuje-ma wlasna firme ja zajmuje sie wychowaniem dzieci i studiuje :) jak widac wszystko da sie polaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jak lubisz laczyc;-) niektorzy w wieku 24 lat maja tez za soba pierwsze kroki w sferze zawodowej ;-) a nie ktorzy pozostaja na utzrmaniu innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ani młoda ani stara
ROR - jak będę miała 44 lata - młodsze moje dziecko będzie już pełnoletnie :) wtedy sobie odpocznę i poszaleję - na razie przepadło ;) Ale moje koleżanki wtedy będą miały dzieci w wieku szkolnym zapewne i znów nie będziemy mieli z kim się upijać:)) Evi_ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrona 32
Moja siostra jest w twoim wieku i ma 5 dzieci:o wiec uwierz ze twoja sytuacja nie jest najgorsza hehe :) tyle ze ona i tak dalej ciągle szaleje, zamiast dziecmi sie zajmuje - zadne z nich nie bylo planowane, kazde wpadka, piecioro dzieci - 4 ojcow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ani młoda ani stara
Matrona 32 o kurcze :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka2025
no... to moje gratulacje... Ładnie musiałaś szaleć. Ile jeszcze masz zamiar mieć 2,3,4 a może 5? bo jak w tym tempie będziesz rodziła to dorobisz się drużyny pilkarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrona 32
no dokladnie, nic innego tutaj juz powiedziec nie mozna... pierwsze dziecko w wieku 16lat urodzila, poltora roku pozniej :o zajmuje sie tylko sobą... z racji tego iz w wieku 18lat byla posiadaczka synka i corki poszla do wieczorowki, ale do matury nie podeszla. Z praca ma ciezko, jakis tam dorywczych zajec sie ima. Aczkolwiek biedy nie klepie, za cala 5 ma spore alimenty. najbardziej mnie wkurza gdy przyprowadza a noc cala piatke do mnie - gdzie ja mieszkam z mezem i dwojka dzieci w 50m mieszkaniu. 9 osob. a przyprowadza, bo nie chce zeby dzieci jej przeszkadzaly, jak ona sie rżnie z jakims fagasem:o no rece mi opadaja jak na nia patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrona 32
*poltora roku pozniej drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ani młoda ani stara
Stokrotka2025 - nie lubię piłki nożnej, ale chłopcy mogliby się zająć koszykówką, natomiast dziewczęta - grać we własnej drużynie siatkarskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ani młoda ani stara
Matrona- aż nie chce sięwieżyć w to co piszesz. a dzieci jak się mają? ojcowie pomagają - choćby finansowo? Czy może są one zaniedbane? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ani młoda ani stara
wierzyć!!!! wybaczcie byka! to już koniec ze mną na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie24latka
ja mam 24 lata i trójke dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrona 32
napisałam, że finansowo daja radę - socjalka+alimenty+jakies tam prace dorywcze siostry i jakos dają radę. biedy nie klepią. Dzieci chodzą czyste i najedzone, tym sie ciągle broni siostra na każde zarzuty moje i mojego taty.Szkoda ze nie pomysli o tym, że sniadania, kolacje robi jej 10letnia córka, ktora rowniez sprząta i zajmuje się resztą rodzeństwa:o ona jedynie ugotuje jakas zupe na obiad. no i nakarmi i przewinie 5miesiecznego syna. A tak to w kólko tylko lata za facetami, ktorzy biora ja na jedną noc i żegnają. Ja nie wiem, piątka dzieci niczego jej jeszcze nienauczyła, może jak do 10 dojdzie to sie zastanowi nad swoim zachowaniem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrona - to po co pozwalasz jej na to żby zostawiała u Ciebie dzieci ? za dobrze ona ma i tyle ... ja jak chce gdzieś wyjść to nie mam czasem z kim jednego dziecka zostawić a co dopiero 5 . szkoda tych dzieci .powinni jej je zabrać i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak będę miała 44 lata - młodsze moje dziecko będzie już pełnoletnie wtedy sobie odpocznę i poszaleję - na razie przepadło" niewykluczone ;-) natomiast to nie jest takie samo szalenstwo jak w wieku 20 paru lat kiedy czlowiek nie ma zadnych obowiazkow i moze z latwoscia w kazdej minucie zmienic swoje zycie... uwzam ze fajnie jest doswiadczyc czegos takiego... a znajomymi sie nie przejmuj - zawsze mozezsz sie zgrac z ludzmi w podobnej do Twojej sytuacji;-) z doswiadczenia powiem - ze nie dzieci/ich brak powoduja rozpady znajomosci - a raczej system wartosci, ptiorytetow zyciowych oraz stan finansowy - to bardziej roznicuje ludzi pozniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie24latka
synek Olivier 4 lata 5 miesięcy córka Nina 2 lata 3 miesiące córcia Zosia 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie24latka
jesli Ty chcesz podaj to klikne, nie chce by mój nr widniał na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ani młoda ani stara
ROR "natomiast to nie jest takie samo szalenstwo jak w wieku 20 paru lat kiedy czlowiek nie ma zadnych obowiazkow i moze z latwoscia w kazdej minucie zmienic swoje zycie... uwzam ze fajnie jest doswiadczyc czegos takiego..." zdaję sobie z tego doskonale sprawę - przepłakałam z tego powodu niejedną noc... Zwłaszcza, że na studiach też nie szalałam - miałam zapieprz całe 5 lat :(( Nie dobijaj mnie bardziej proszę. Byłam tylko ciekawa, czy taki wiek i dwójka dzieci jest rzeczywiście czymś wyjątkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrona 32
siostra zazwyczaj przyprowadza dzieci poznym wieczorem 21-24 ... Kilka razy nie chciałam otworzyć - to tak sie dobijała, że w koncu otworzyłam, bo balam się ze sąsiedzi wezwą policję, bo wszystkich pobudzila tym hałasem... Szkoda mi tych dzieci. Gdyby nie Ci jej kochasie, to dziecmi by się zajela:o ona po prostu nie ma wstydu. Dzieci są w wieku: 10, 8, 5, 4 i 5miesiecy. 3 synow, 2 coreczki. Fajna dzieciaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×