Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolololololololololo

Kobiety z dzieckiem , rozwódki itp. są spalone na starcie

Polecane posty

Gość Lolololololololololo

OK. Jestem facetem i muszę to napisać. Większość wolnych facetów gdy tylko dowie się , że kobieta ma dziecko albo jest rozwódką to ucieka gdzie pieprz rośnie. I to jest prawidłowa reakcja faceta. Chyba tylko skończony kretyn chciałby być z kobietą , która ma dziecko z innym facetem , albo z rozwódką , która ślubowała dozgonną miłość przed ołtarzem. Nie piszcie drogie panie , że tak reagują nieodpowiedzialni faceci. Prędzej czy później i tak wam to wygarnie facet , który na początku to zaakceptował. Szukajcie wśród facetów z dziećmi lub rozwodników , a nie wśród facetów którzy chcą wiązać się z kobietami bez "bagażu doświadczeń". Taka jest prawidłowość i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obchodzi mnie to
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie......... tak samo myśle dla panny czy rozwódki z dzieckiem....... tylko samotny ojciec..... by było sprawiedliwie.......... ona wprowadza swoje dziecko i on swoje............. :) wtedy nie musza robic dzieci ze sobą :) opierdziane gacie------ To Ty jesteś chłop? myślałem że baba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon In
men musi zapładniać a wychowanie cudzych genów to nie w jego naturze tylko ciotowaci są inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona matka
a ile jest samotnych tatusiow z dziecmi lub rozwodnikow.... ktora laska bedzie chciala faceta z dzieckiem .... ale jak sami widzicie przewaznie kobieta zostaje z dzieckiem i to jeszcze wbrew wlasnej woli ....bo mezus sie pewnie odkochal i zmienil preferencje jak juz dziecko sie pojawilo ..... oj panowie panowie zastanowcie sie nad soba i waszym postepowaniem .... pewnie autor sam zostawil jakas biedna kobiete z dzieciaczkiem i probuje sie jakos rozgrzeszyc bo go gryza wyrzuty sumienia..... wyrzywa sie i wysmiewa ze taka to nikogo nie znajdzie ....jakze sie mylisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzielisz
chrzanisz jak potłuczony, mam koleżanke , rozwiodła sie poł roku po slubie , została z maleńkim dzieckiem, i znalazła sobie kawalera bez zobowiązan i sa szczesliwi, takze nie piernicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×