Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maammmaa coreczzzzki

Moj były.OJCIEC MOJEGO DZIECKA.

Polecane posty

Gość maammmaa coreczzzzki

dzis wrocil z zagranicy.Niewidzial jeszcze dziecka.Zadzwonil i chce sie spotkac. A ja mam juz nowego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale o co chodzi...
W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uznał dziecko i ma ono jego nazwisko to łaski chyba nie robisz :) poza tym są święta i wypadałoby chociaż w takim czasie aby mała zobaczyła tatę, a tata ją! To, że masz innego nie ma tu nic do rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maammmaa coreczzzzki
Spotkalimsy sie oddal alimenty za grudzien.Spojrzal do wozeczka i nawet nic nie powiedzial.Tylko ze odezwie sie ok.10.01 jak bedzie placil kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale do przoduuu
dobra jesteś, malutkie dziecko z innym i już kolejny facet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derryyy
jak tatuś do dupy to na co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dobraaaa
widać jednak ze był do dupy, bo gdyby było inaczej to dziecka by nie było, chyba, ze ojcem jest kto inny a alimenta płaci kto inny, a teraz jeszcze kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mugggffdd
widać jednak ze był do dupy, bo gdyby było inaczej to dziecka by nie było, chyba, ze ojcem jest kto inny a alimenta płaci kto inny, a teraz jeszcze kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maammmaa coreczzzzki
Ojciec mojego dziecka zostawil mnie w 2 miesiacu ciazy.Bylismy ze soba 3 lata.Dziecko było planowane.Zaszlam w ciaze.A on wyjechal za granice do pracy.Dowiedzial sie o ciazy jak juz wyjechal jakies 2 tyg. po jego wyjzedzie.Cieszyl sie.Mial wrocic w grudniu na swieta w zeszlym roku.Ale jak bylam w 2 miesiacu ciazy zostawil mnie bez slowa.Urwał kontakt.Bylo mi ciezko.Potem wrocil w grudniu.Odezwal sie do mnie 1,5misiaca przed porodem.Chcial wrocic, mowil jak mnie kocha ze cieszy sie ze zostanie ojcem.Klamal ze nigdzie nie wyjezdza.I wrocilismy do siebie.Oszukal mnie. Tydzien przed porodem wyjechal.Bylo tak ze umowilismy sie.On nie przyszedlna spotkanie. I napisal do mnie sms" zapomnij o mnie- nie szukaj mnie- wyjezdzam".I pojechal znow za granice.To bylo w marcu tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka bez tooollkaaaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoej o co kaman
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka bez tooollkaaaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac kto planowallll
może i przez ciebie planowane, bo przez nie goraczej nie, bo gdyby planował to nie zostawiłby ciebie z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plissss
no już widać, że olała, bo ma kolejnego faceta i niedługo może się historia powtórzyć, kolejna ciąża i sama i szukanie kolejnego faceta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maammmaa coreczzzzki
I co z tego ze mam nowego faceta.To ze mam male dziecko mam byc sama. Napewno nie szukalam nikogo na sile.Nie szlajam sie, nie pije. Mojego obecnego partnera poznalam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby chłop
to zamiast opiekować sie dzieckiem to proszę, rantkuje na cafe, ładnie to, zachciało się kolejnego, nie za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×