Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alliszja33

waszym zdaniem, jaka whisky najlepsza na seks i frasunek ?

Polecane posty

Gość 40 Undergound
musztarda dzieki za sygnał ale problem w tym że czerwony JW mi jakoś nie leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 Undergound
a VAT69 to chyba już nie sprowadzają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że nie jest już dostępny w Polsce, inni, że widują go na półkach, np.: w sieci sklepów społem czy hurtowaniach. Trzeba szukać i pytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basista jazzowy
uważam, że "William Grant's" jest strasznie niedoceniana ! A ma tyle w sobie dziwności różnych ... i fajna butelka, co tu kryć. Jednak chwytam się też czasem za "Sir Edward's". Ogólnie muszę przyznać, że nie ma wódki nad whisky !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 Undergound
hailie dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie pamiętam jaki to był label...to były czasy liceum i piłam po to "żeby nie wyparował" mieszałam z soczkami i ...wodą :o był bardzo aromatyczny... ale myślalam że to exclusiv towar a dziś się dowiaduje że taniocha :D oj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Rok temu upodliłam się niesamowicie whisky z Lidla, która zwie się Queen Margot. Kosztowała 30zł :D Po 2 mocniejszych drinkach świat zawirował i było nieciekawie:o A nigdy wcześniej z innymi łyskaczami nie miałam takiej akcji. Od tamtej pory piję wyłącznie sprawdzone whisky z górnej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosher Mayka
gadajcie co chcecie ale z normalnych łyskaczów to najlepsza jest Chivas Regal !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże jaki to smak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 Undergound musztarda dzieki za sygnał ale problem w tym że czerwony JW mi jakoś nie leży Bo podła jest, ale mnie tam leży, w dodatku w takiej cenie. :) Właśnie siorpię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w czym wybierać
usunąć spację między k i ó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupetka, chyba każdy, kto zaczyna smakować whisky uważa, że Johnny to duża klasa, szczyt luksusu. Ale z czasem, gdy zatapiasz się w cudowny świat whisky, szybko się przekonujesz, że od luksusu dzielą go mile :P Ale fakt, sama zaczynałam od JD i wtedy twierdziłam, że to wypas popijać taki trunek mając lat 17 czy 18. A obecnie, chociaż to moja ulubiona whiskey wiem, że prawie każdy może sobie na nią pozwolić. Przynajmniej na tę standardową (0,7 za ok. 70zł). Co innego JD Single Barrel - to już zdecydowanie wyższa półka. Wiadome - im starsze, dłużej leżakuje, tym lepsze i niestety droższe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 Undergound
musztarda, JW czerwony podły wcale nie jest ale smak bardziej do drinklów go predestynuje IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawiec
nie tylko twoim zdaniem JW Red Label jest do drinków, on ma specjalnie taki smak, by dyktował nute smakową w drinkach. Red Label jest blendowany chyba z 30 gatunków...i taki smak został dobrany celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktór Łyskacz
ostożnie z opiniami na temat Johnny Walkera - oto orientacyjne ceny za 0,7 litra: JW Red label - 60 zł JW Black Label - 116 zł JW Green Label - 160 zł JW Gold Label - 212 zł JW Blue Label - 621 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zielonego w górę można śmiało pić :P Przy promocjach kupi się nieco taniej, ale trzeba dobrze trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydownie Jack Daniels, odpowiada mi jego delikatna jak na whisky smak, i po wypicu nawet bardzo duzej ilosci nastepnego poranka czuje sie jak nowonarodzona, czego niestety nie moge powiedziec o innych (Ballantine's, Passport, czy Johny Walker - zresztą ich smak jest dla mnie zbyt mocny. Ballantine'sa wrecz nie znosze, mimo ze wytpilam go calkiem sporo, bo znajomy mial manie kupowanie zawsze tylko tej whisky). Ostatnio przekonalam sie tez trohe do Jim Beam'a. W smaku posredni miedzy JD a Ballantine'sem przynajmniej wg mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawiec
A kończąc dyskusję - whisky jest zawsze lepsza od seksu....;) Dobranoc znawcom i amatorom szlachetnych i mocnych trunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znawca, ale odrobina whisky + seks = :D :P Czyli nie ma nic lepszego niż połączenie seksu & whisky ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kuciapka polska
a pił kto "Highland Park" albo "Ardbewg" ? Bo kusi mnie by zaszaleć whiskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kuciapka polska
"Ardbeg" of course :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Ostatnio przekonalam sie tez trohe do Jim Beam'a. W smaku posredni miedzy JD a Ballantine'sem przynajmniej wg mnie Jim Beam, to raczej bourbon, słodkie takie to to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofijka Nadbużańska
hailie, a co ty masz przeciw czarnemu jasiowi wędrowniczkowi ? Przecież jest całkiem git. musztarda, prawda, że bourbony są są jakieś takie słodkie i perfumiaste. może jakąś dziwna jestem ale wolę szkocką i irlandzką, a amerykańska mi nie leży wcale. Bardzo ciekawa jestem japońskiej whisky bo oni są niesamowici w ogóle ... za co się wezmą jest extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efffffka
potwierdzam, po dobrej a nawet średniej whisky nie ma się kaca.to CUUUUD !!!! A dla dziewczyn polecam "Chivas Regal" albo tańszą "Ballantine's Finest".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polski Che
najlepsza whisky jaką piłem to piętnastoletnia Dimple - burżuje postawili ją mi. Poza tym uważam, że warto sięgnąc po proletariacką Black&White oraz przyznaję, że w chwili desperacji wysączyłem butelkę Label 5. Słyszałem, że różni prezesi pijają whisky Talisker i Caol Ila ... ale one cenowo nie dla nas proletariatu miast i wsi. Dlatego wzywam was do whisky'owej rewolucji ! Tylko dla whisky warto żyć i umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki bill
walę najlepeiej po teachers !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chivas regal jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×