Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gtgytgt

Pawel Delag czy Filip Bobek sprawdzam gust i wiek kafeterianek

Polecane posty

Gość gtgytgt

Jeden przystojny drugi ladny.. No to ktorego byscie wybraly?? Podobno dojrzala piekna kobieta zawsze wybierze delaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tuy swsdsd
wolę Marcinkiewicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4
Ani jeden ani drugi. Ale np. Paweł Malaszyński w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie Delon nie Delong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat zaden z wymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie Delon a nie Delong
a Bobek?Kto zacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kwiat
a charakter? on ma zarozumiały charakter..i jest sztywny..:) Nie w moim guscie jako ogół. A Bobek...juz bardziej ludzki, nie sztywny..taki jak tysiące kolegów. Odp na faceta ani jeden ani drugi:P Na kolegę..Bobek ok. Sympatyczny. Co do gry aktorskiej..hmmm.. o wiele lepiej wypadł w reklamie prince polo. Tak naturalnie. A w Brzyduli..przeszkadzało mi to, że ciągle mówił na tej samej tonacji takim mocnym głosem, chodzi o brzmienie. Wychodziło to sztywno. Musi nad tym popracowac. Głos się zmienia wra z gestykulacją, sytuacją. Co do Delonga..on się miał zawsze za amanta polskiego kina :D Hmmm..mam inne zdanie:) Nie zapomnę jak leciał w kinach Tytanik...Plakat to były 2 twarze ku sobie na tle łodzi. Kiedys jadę na uczelnie..patrzę a tu reklama Qvo Vadis...Jaki plakat zrobili Polacy? Taki sam: twarze tak charakterystycznie zwrócone ku sobie.... Nie muszę pisac, że wstyd mi za brak kreatywnosci. Zwalili po ameryknach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj z malaszynskim
Przeciez on wcale nie jest przystojny ma jakis taki tlusty ryj roztyty i to podgardle mu si? zrobilo i male kurze oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kwiat
a jest taki francuski..aktor czy co tam Alan Delain..delą..tak się czyta a pisze nie wiem jak. I moja intuicja mówi mi, że już niejedną..sobie..:D przynajmniej w fr. Ma tylko małe niebieskie oczy, tak małociekawy. Tyle, że wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani jeden ani drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie...
Bobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4
Małaszyński jest przystojniejszy od 90%Polaków i w dodatku ma fajną osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i tak ale jednak za delag
Iem szaleja francuzki. Poczytajcie sobie francuskie message boardy kinowe one go kochaja kazda mowi ?e jest zajebiscie meski i przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwaj straszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs Good
Al Pacino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellinka
też żaden, wolę blondynów:) ale gdybym musiała wybierać np. podczas tortur to wybrałabym Deląga, Bobek jest dla mnie zbyt drobny, chyba niski i taki zbyt metrosexualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony grroszek
No nie powiedzialabym ?eby malaszynski byl przystojniejszy od 90 procent polakow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kwiat
Małaszyński po Magdzie M. zrobił się zarozumiały..sodówka..sodówka..uderzyła do głowy. Nie lubię jak aktor..w wywiadzie sztucznie się śmieje..tak hehehehehe..to takie wyuczone..sztuczne jak w teatrze..Pamiętam ten śmiech jak był u Kuby. Może dlatego..jak mi wyszło, w teście, że facet mojego życia to aktor...Pomyślałam (i napisałam) tylko nie aktor..Bo oceniałam ten zawód poprzez ludzi w Polsce. Aktorów polskich. Są sztuczni i zarozumiali. I grają, udają coś. Itp. W życiu codziennym też. Oczywiście na zachodzie też wielu udaje i ma się za wielkich gwiazdorów. Sztuczność aż poraża. Są jednak normalni i tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs 40
Ferdynand Kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina ....
Bobek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sama nazwa wskazuje bobek
to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kwiat
A Francuski..one mają w genach, że szaleją:D Za Gerardem Depoardieu..pewnie też:P A jeszcze jak wystawi ładne referecje gotowe pójsc na całośc. To tak żartem. Z francuskich aktorów..męski (w filmie) jest Jean Reno:D:P Taki niby zły, twardy, wielki z wrażliwością w oczach. Dobrze gra! Nie tylko w Leonie Zawodowcu, ale i Wasabi:D Lepiej niż ten Delą..co wyciera łóżka każdej:) To nie jest męski facet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobka zawsze wybiora mlodsze
Podlotki bo on jest taki "sliczny" ale na pewno nie jest przystojny, nie ma takich mocnych meskich rys przystojnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kwiat
zawsze się śmiałam z tych wyborów..który jaki..:D Ja zawsze oceniałam, któremu sodówka uderzyła:D I delongowi aż nadto...:) Małaszowi też:) To prawda, że gdzieś tam wiekowo ludzie drugich wybierają..ale nie do końca. Tymi sprawami zajmuje się socjologia, statystyka społeczna, psychologia również. Bo wybory to emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellinka
ehe ja też starsza i dlatego dzieci mnie nie pociągają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kwiat
Zresztą amanci filmowi w Polsce skończyli się po wojnie światowej:D lepiej grali, filmy miały lepsze fabuły, były ciekawsze. Aż żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×